Veic bezkontakta maksājumus ar Android.

Aizmirsti par skaidru naudu un plastikāta kartēm – izmantojot Ferratum aplikāciju, Tev būs nepieciešams tikai Android tālrunis, lai veiktu maksājumus veikalos visā pasaulē.

 

App Android

Maksā ar savu tālruni

Vari izmantot virtuālo debetkarti, kas ir pieejama kopā ar Tavu bezmaksas Ferratum bankas kontu, lai Tu varētu veikalos norēķināties tikai ar savu tālruni.

Bezkontakta iespēja

Bezkontakta maksājumiem nav nepieciešams fizisks kontakts starp Tavu tālruni un maksājumu karšu terminālu. Vienkārši pietuvini tālruni terminālam un norēķinies.

Droši maksājumi

Bezkontakta maksājumi ir drošs veids, kādā maksāt ar savu Android tālruni.

Maksā tikai ar savu tālruni

Vai Tevi nenogurdina tas, ka vienmēr jāņem līdzi tik daudz lietas? Mūsdienās Tavs tālrunis ļauj paveikt virkni ikdienas uzdevumu – ieskaitot maksājumus veikalos, restorānos un kafejnīcās. Tieši tā – dodoties dienas gaitās, Tev pat nevajadzēs fizisku maksājumu karti.

Lai veiktu bezkontakta maksājumu, vienkārši pietuvini savu Android tālruni maksājumu karšu terminālam. Tev nav fiziski jāpieskaras tirgotāja terminālam vai jāievada PIN kods – bezkontakta maksājumi ir vienkārši, ātri un tīri.

 

App Android

Bezkontakta maksājumi ir vienkārši

Izmantojot Ferratum aplikāciju, izveido savu Ferratum bezmaksas bankas kontu, un uzreiz saņemsi virtuālo debetkarti. Pēc tam iestatīt bezkontakta maksājumus ir ļoti vienkārši – seko aplikācijas norādījumiem.

Maksājot ar tālruni, Tu par pirkumiem uzreiz norēķinies no sava mobilā bankas konta. Aplikācijā pavisam viegli vari sekot līdzi maksājumiem un savai konta bilancei.

 

App Android

Sorry, there are errors on the page: