Apple Pay ar Ferratum.

Pievieno savu Ferratum karti Apple Pay, lai vienkārši un droši norēķinātos veikalos, aplikācijās un tiešsaistē. Tev vajadzēs tikai savu iPhone vai Apple Watch.

 

App Apple

Maksā tikai ar savu tālruni

Apple Pay ļauj Tev veikt ātrus, vienkāršus un drošus maksājumus, izmantojot tikai savu iPhone vai Apple Watch

Vienkāršākais maksāšanas veids

Tev nevajadzēs ievadīt savas kartes datus lietotnēs vai internetā – vienkārši nospied Apple Pay pogu un apstiprini pirkumu ar Face ID vai Touch ID.

Integrēta drošība

Apple Pay ir drošs maksāšanas veids. Tavas kartes numurs netiks nodots tirgotājiem vai saglabāts Tavā tālrunī.

Kur varu maksāt ar Apple Pay?

Pēc Ferratum kartes pievienošanas Apple Pay Tu vari sākt maksāt ar Apple Pay veikalos, mobilajās aplikācijās un tīmekļa vietnēs. Papildu mobilajām ierīcēm Apple Pay vari lietot Safari tīmekļa pārlūkprogrammā savā Mac datorā.

Apple Pay pieņem miljoniem veikalos visā pasaulē. Vari lietot Apple Pay vietās, kur redzams kāds no šiem simboliem:

Maksājot ar Apple Pay, Tev nevajadzēs ievadīt nogurdinošas kartes ciparu virknes un aizpildīt formas – vienkārši nospied Apple Pay pogu un apstiprini maksājumu ar Face ID vai Touch ID savā tālrunī. Tas Apple Pay lietošanu padara patiešām ātru un ļoti vienkāršu.

 

App Apple

Kā sākt lietot Apple Pay?

Sākt lietot Apple Pay ar Ferratum ir vienkārši. Kad būsi lejupielādējis Ferratum aplikāciju un izveidojis savu bezmaksas bankas kontu, vienkārši dodies uz aplikāciju un pievieno savu Ferratum karti Apple Pay.

Tev vajadzēs tikai uzklikšķināt uz pogas – aplikācijā visu redzēsi pa soļiem!

 

App Apple

Apple, Apple logotips, Apple Pay, Apple Watch, Face ID, iPhone, Mac, Safari un Touch ID ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.

Sorry, there are errors on the page: