Automātiski uzkrājumi.

Mēs padarīsim naudas uzkrāšanu patiešām vienkāršu. Vari sākt krāt konkrētam mērķim vai izveido finanšu drošības spilvenu dažās sekundēs.

 

App Apple    App Android

Īsteno sapņus

Nosaki vienu vai vairākus naudas uzkrāšanas mērķus un izvēlies, cik bieži vēlies uzkrāt. Mēs parūpēsimies par pārējo.

Sāc veidot uzkrājumus

Katru nedēļu vai mēnesi automātiski atliec noteiktu naudas summu. Tavs drošības spilvens būs pieejams, kad Tev to vajadzēs.

Pelni procentus ar savu naudu

Saņem ikgadējos procentus par katru ietaupīto eiro. Seko līdzi ietaupītajiem procentiem lietotnē.

Sāc uzkrāt saviem sapņiem šodien

Mums visiem ir lietas, ko vēlamies un kas vajadzīgas – jauns divritenis vai TV, brīvdienu ceļojums, izlaiduma ballīte – to ir tik daudz. Bieži vien sapņus nevar piepildīt vienas nakts laikā, tie prasa ilgtermiņa pūliņus. Uzkrājot naudu automātiski, Tu varēsi sasniegt savus mērķus viegli un nemanāmi.

Pieņemsim, ka Tev ir mērķis, kas maksā vairākus simtus vai pat vairākus tūkstošus eiro. Visas šīs summas uzkrāšana var šķist biedējošs pasākums, īpaši, ja sāksi no nulles. Tomēr patiesībā Tu vari sasniegt jebkur mērķi, ja esi nolēmis pie tā apņēmīgi strādāt!

Ar Ferratum lietotni uzkrāt ir ļoti viegli. Nosaki uzkrājumu mērķi dažu sekunžu laikā, sava mērķa datumu un cik bieži vēlies uzkrāt. Kad mērķis noteikts, summa, kas nepieciešama Tava mērķa sasniegšanai tiks automātiski noņemta no Tava konta katru nedēļu vai katru mēnesi.

Ļoti motivējoši ir redzēt, kā uzkrājumi sāk veidoties Tavā lietotnē. Mēnešiem paejot un mērķim pietuvojoties, Tu arī pelnīsi ikgadējos procentus par katru uzkrāto eiro. Tu vari arī sākt uzkrāt vienlaikus vairākiem mērķiem. Lai gan vari jebkurā laikā izņemt naudu no saviem uzkrājumiem, atceries, ka naudas izņemšana var ietekmēt to, cik ilgā laika periodā mērķi sasniegsi.

 

App Apple    App Android

Drošības spilvens sniedz finansiālo elastību

Dzīve bieži sagādā pārsteigumus. Salūzusi trauku mazgājamā mašīna, auto, kas pēkšņi pārstāj darboties lietainā rītā, negaidīts ārsta rēķins vai pat darba zaudēšana – lai gan mēs nevaram izvairīties no šīm lietām, mēs varam sagatavoties tām. Finanšu spilvena izveide sniedz Tev elastību, kad nepieciešams, un papildu drošību ikdienas dzīvē.

Uzkrājumu drošības spilvens ir Tavs finansiālās drošības tīkls negaidītiem dzīves notikumiem. Vispārpieņemts noteikums paredz, ka Tavā drošības spilvenā jābūt līdzekļiem, kas vienādi ar trīs mēnešu ienākumiem. Praksē tas nozīmē, ka Tavs drošības spilvens ļaus Tev turpināt ierasto dzīves ritmu arī, ja dažus mēnešus ienākumu nebūs vispār.

Mūsu aizņemtajā ikdienas dzīvē finanšu spilvena veidošana bieži var nešķist atbilstoša šim brīdim. Tāpat ļoti nedaudzi no mums var vienā reizē atlikt trīs mēnešu ienākumus, tāpat ir sarežģīti atcerēties regulāri atlikt nelielākas summas. Tieši tāpēc Tev nepieciešams veidot savu finanšu spilvenu pakāpeniski un automātiski.

Ferratum uzkrājumu spilvenu iestatīt mobilajā lietotnē ir pavisam viegli. Vienkārši izvēlies summu, ko vēlies uzkrāt (reizi mēnesī vai nedēļā), iestati izvēlēto sākuma summu un lieta darīta! Pēc tam Tavs finanšu spilvens sāks veidoties automātiski.

Kad vajadzīga skaidra nauda, vari vienkārši izņemt to no sava uzkrājumu spilvena un pārlikt norēķinu kontā. Turklāt Tu nopelnīsi ikgadējos procentus par katru eiro, ko uzkrāsi savā uzkrājumu spilvenā.

 

App Apple    App Android

Sorry, there are errors on the page: