Bezmaksas bankas konts.

Mobilās bankas konts, kur Tavi maksājumi, konti un bilances vienmēr ir pāris klikšķu attālumā.

 

Izstrādāts Tavam tālrunim.

Ferratum lietotne piedāvā visas Tavas ikdienas finanšu vajadzības tiešsaistē. Tev nevajadzēs stāvēt rindā bankas filiālē.

Nekādu slēptu izmaksu.

No Tava konta netiks iekasēta maksa par ikdienas banku pakalpojumiem un Tu maksāsi tikai par izvēlēto kredītu, ja izmanto.

Izmanto savu naudu visā pasaulē.

Ideāli ceļotājiem vai interneta veikalu klientiem, Tu vari iepirkties vai izņemt naudu visur, kur tiek atbalstīts MasterCard.

Bezmaksas bankas konts Tavā mobilajā tālrunī

Ko Tu teiktu, ja varētu atrisināt visus ikdienas finanšu jautājumus tiešsaistē, bez vajadzības apmeklēt banku? Tieši tāpēc mēs klientiem nodrošinām bezmaksas bankas kontu, kas īpaši izstrādāts tālrunim. Patiesībā mums vispār nav fizisku bankas filiāļu!

Sakot “bezmaksas bankas konts”, mēs arī tieši to domājam – konts ir pieejams bez uzsākšanas vai ikmēneša maksas. Nav jāmaksā arī par naudas pārsūtīšanu draugiem vai pirkumu veikšanu. Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība?

 

Kā atvērt bezmaksas bankas kontu tiešsaistē?

Lai atvērtu bezmaksas bankas kontu, Tev vajadzēs tikai savu tālruni un dažas minūtes laika. Tev nav jāiet uz bankas filiāli vai jāstāv rindā!

Sākumā lejupielādē un atver Ferratum lietotni. Lietotnē redzēsi nākamos soļus. Mēs esam oficiāla banka, tāpēc mums vajadzēs pārbaudīt Tavu identitāti un personīgo informāciju - vienkārši seko instrukcijām uz ekrāna.

Ferratum lietotnē Tavs konts tiek izveidots, izmantojot Tavu tālruņa numuru. Tu arī izveidosi personīgo piekļuves PIN (iemācies to no galvas un nevienam nestāsti!), ko vari lietot, lai atvērtu lietotni. Neraizēsies – vēlāk Tu varēsi arī ienākt savā kontā, izmantojot biometriku, piemēram, pirkstu nospiedumus vai Sejas ID, tomēr Tev tāpat vajadzētu izvēlēties PIN, kuru vienmēr atcerēsies.

 

Sorry, there are errors on the page: