Kredīts no 19 gadiem.

Nekādu slēptu izmaksu! Naudas izmaksa uzreiz, naudas izņemšana 0€

Kāpēc izvēlēties aizdevums internetā?

Kredīta atvēršanas maksa un naudas izņemšanas izmaksas 0 €.
Elastīgs atmaksas datums.
Naudas saņemšana uzreiz bez komisijas.

Viegli piesakies internetā!

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu.

03.

Saņem piedāvājumu aizdevumam

Kredīts no 19 gadiem

Vai saplīsis auto un nepieciešams remonts? Jāveic kāds steidzams pirkums, piemēram, jaunas sadzīves tehnikas iegāde? Neparedzētās situācijās var noderēt kredīts, kas pieejams no 19 gadiem.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir pirmais kredīts vai atkārtots aizņēmums, ātrais kredīts no 19 gadiem ir nopietns solis - lai aizņemoties nepiedzīvotu nepatīkamus pārsteigumus, esam apkopojuši svarīgāko, kas jāzina.

Kā pieteikties kredītam?

Mūsdienās var aizņemties ātri un vienkārši, jo nav nepieciešams stāvēt garās rindās - jāaizpilda vien pieteikuma forma internetā, Ferratum.lv mājas lapā. Kalkulatorā jānorāda nepieciešamā aizdevuma summa - redzēsiet, kā attiecīgi mainās dienas un gada procentu likme un ikmēneša maksājuma apjoms. Tomēr ņemiet vērā, ka tas ir tikai informatīvs aprēķins, un konkrētu aizdevuma summu uzzināsiet pēc tam, kad Jūsu pieteikums tiks izskatīts.

Kad kalkulatorā esat izvēlējies nepieciešamo summu, spiediet ''piesakies'' un aizpildiet pieteikuma formu, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, e-pasta adresi un mobilā tālruņa numuru. Pieteikums tiks izskatīts dažu minūšu laikā, izvērtējot Jūsu kredītvēsturi un maksātspēju. Ņemiet vērā, ka Jums būs jāveic identifikācijas maksājums uz aizdevēja bankas kontu 0,01 EUR apmērā, lai varētu pārliecināties, ka pieteikumā norādītais konts patiesi pieder Jums.

Kad identifikācijas maksājums būs saņemts, ar Jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists, kas informēs par turpmāko aizdevuma gaitu. Iespējams, pieteikuma izvērtēšanai vajadzēs norādīt papildu informāciju - pieprasītā informācija jāsniedz 72 stundu laikā, pretējā gadījumā pieteikums tiks anulēts.

Kad aizdevējs būs saņēmis visu nepieciešamo informāciju, tā tiks izvērtēta un ar Jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists, kurš informēs Jūs par to, kāda aizdevuma summa Jums konkrētajā brīdī pieejama. Ja aizdevuma summas, procentu likmes, atmaksas termiņš un citi nosacījumi Jūs apmierinās, varēsiet uzreiz noslēgt aizdevuma līgumu.

Cik ilgā laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas tiek saņemta nauda?

Kad būsiet noslēdzis aizdevuma līgumu, dažu minūšu laikā nauda tiks pārskaitīta uz pieteikumā norādīto bankas kontu (parasti aptuveni 15 minūtēs). Tomēr tas, cik ātri saņemsiet naudu savā bankas kontā, atkarīgs no finanšu iestādes, kurā atvērts Jūsu konts.

Kam jāatbilst, lai saņemtu aizdevumu?

Ātrie kredīti no 19 gadiem pieejami, ja:

  • Esat Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs;
  • Esat vismaz 19 gadus vecs;
  • Jums ir regulāri un oficiāli ienākumiem Latvijā;
  • Jums ir personīgā e-pasta adrese un Latvijas mobilā telefona numurs;
  • Jums ir pozitīva kredītvēsture;
  • Jums ir personīgais bankas konts kādā no Latvijas Republikas bankām. 

Kādi dokumenti nepieciešami, lai saņemtu aizdevumu?

Saņemt aizdevumu iespējams bez dokumentu iesniegšanas - pieteikuma izvērtēšanai parasti tiek izmantota automātiski iegūtā informācija no Valsts ieņēmumu dienesta. Ja pirms līguma noslēgšanas tomēr būs nepieciešami kādi precizējumi, Jums var tikt jautāts bankas konta izraksts par pēdējiem 4 mēnešiem.

Kādos gadījumos kredīts var tikt atteikts?

Ir gadījumi, kad kredīta piešķiršana tiek atteikta - tas var notikt, ja neesat pareizi aizpildījis pieteikumu, neesat atbilstošā vecumā (19 līdz 75 gadi), Jums ir negatīva kredītvēsture un/vai Jums ir nepietiekami ienākumi. Lai aizņemoties nesaņemtu atteikumu, vairākkārt pārliecinieties, vai patiesi atbilstat visiem augstāk minētajiem nosacījumiem!

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvotājs?

Ātrie kredīti pieejami bez ķīlas vai galvotāja - šajā gadījumā svarīgi, lai Jums būtu regulāri un oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā, kas ļaus katru mēnesi veikt kredīta atmaksu.

Vai personas dati ir drošībā?

Ferratum.lv privātuma politika un noteikumi aizsargā Jūsu personas datus un konfidencionalitāti, tie netiek publicēti, izplatīti vai kā citādi izpausti. Jūsu datus redz tikai kredītiestādes darbinieki un kredītiestādes sadarbības partneru pilnvarotie darbinieki.

Kāpēc izvēlēties Ferratum Bank?

Pašreiz kredīts no 19 gadiem pieejams vairākās kredītiestādēs - viena no tām ir Ferratum Bank. Ferratum Bank ir profesionāls, inovatīvs, rentabls un ētisks aizdevējs, kas nodrošina atbildīgus aizdevumus internetā - pirms aizdevuma vai kredīta pieteikuma apstiprināšanas vienmēr rūpīgi tiek pārbaudīta katra klienta finansiālā situācija.

Ferratum Bank pakalpojumi ir caurspīdīgi un izmaksas saprotamas, līdz ar to klients var aizņemties droši, turklāt kredīta izņemšana, naudas tūlītēja saņemšana, aizdevuma noformēšana un papildu naudas izņemšana, piesakoties Ferratum Bank aizdevumam, ir bez maksas! Ja aizdevuma procesā rodas kādi jautājumi, Ferratum Bank atsaucīgie konsultanti vienmēr ir gatavi palīdzēt, lai Jūs varētu aizņemties un īstenot savus finansiālos mērķus mierīgi.

Nepieciešams naudas aizdevums? Apskatiet Ferratum Bank piedāvājumu! Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties patēriņa kredītu, padomā ir ātrais kredīts, kredītlīnija vai kāds cits aizdevuma veids, ņemiet vērā, ka jebkurš kredīts ir nopietnas saistības, tādēļ aizņemieties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt! Jūsu galvenais mērķis ir atmaksāt kredītu godprātīgi, lai nesabojātu savu kredītvēsturi un nākotnes perspektīvas!

Sorry, there are errors on the page: