Labākas cenas garantija.

Atsūti mums savu esošo kredīta piedāvājumu uz izdevigak@ferratumbank.com un mēs to uzlabosim līdz pat mūsu zemākajai procentu likmei. Aizdevums līdz pat 15 000€ ar procentu likmi sākot no 7%

Labākas cenas garantijas piedāvājums - kā saņemt?

Lai saņemtu labākas cenas garantijas piedāvājumu Tev ir nepieciešams izpildīt sekojošus soļus:
Sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem zvanot pa tālruni 29412110 vai rakstot uz e-pastu izdevigak@ferratumbank.com
Nosūti savu esošo aizdevuma piedāvājumu, savu kontaktinformāciju mūsu speciālistiem.
Mūsu speciālisti izvērtēs Tavu pieteikumu un, ja tas būs iespējams, tad piedāvās Tev izdevīgāku piedāvājumu!*

*Piedāvājums nav spēkā esošajiem Ferratum klientiem

Saņem BEZMAKSAS piedāvājumu

Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti nosūtīs Tev piedāvājumu.

01.

Apskati saņemto piedāvājumu.

02.

Aizpildi pieteikumu, norādot savu kontaktinformāciju.

03.

Saņem piedāvājumu dažu minūšu laikā.

Salīdzini aizdevumus

Reizēm aizdevuma ņemšana ir vajadzīgs un loģisks solis, kas īstajā brīdī sniegs palīdzīgu roku dažādās situācijās, piemēram, jauna auto iegādei, mājokļa labiekārtošanai, remontam vai neparedzētiem ārstniecības izdevumiem. Tas var būt pat aizdevums Tavu sapņu kāzu finansēšanai!

Droši vien esi pamanījis, ka aizdevumu piedāvājumi ir daudz un dažādi, bieži vien slēpjoties aiz tādiem vispārīgiem vārdiem kā „visizdevīgākais”, „labākais”, „lētākais”, „pieejamākais”. Taču, ņemot aizdevumu, iesakām nepaļauties uz daiļrunību, tā vietā rūpīgi salīdzini tādas aizdevumu pamatpozīcijas kā procentu likmi, atmaksas termiņu, atmaksas grafiku, citus papildu maksājumus u.c. Lēni un rūpīgi salīdzinot aizdevumus, ko piedāvā dažādi aizdevēji, Tu izvairīsies no nepārdomātiem lēmumiem, sasteigtām izvēlēm un iespējamas nožēlas par to, ka paņemts neizdevīgs aizdevums. Tomēr neapstājies pie aizdevumu piedāvājumu salīdzināšanas vien. Kad aizdevuma piedāvājums ir saņemts, tad nosūti savu esošo kredīta piedāvājumu Ferratum Bank un mēs piedāvāsim Tev tā labāku versiju! Tādu esošā aizdevuma 2.0. To nodrošināt mums ļauj „Labākas cenas garantija!” Kas tā tāda? Par to lasi nākamajā sadaļā.

Labākas cenas garantijas sniegtie ieguvumi

Vispirms – kas ir labākas cenas garantija? Tā ir garantija, ka no šobrīd tirgū pieejamo un aktuālo piedāvājumu vidus tieši konkrētais piedāvājums, prece vai pakalpojums ir iegādājams par labāko cenu un nosacījumiem. Labākas cenas garantija var attiekties uz dažādām precēm un pakalpojumiem, piemēram, labākas cenas garantiju piedāvā gan noteikti apavu un optikas veikali, bet Ferratum Bank gadījumā – labākas cenas garantija tiek piedāvāta kredītiem.

Kāpēc labākas cenas garantija ir svarīga? Jo jebkura veida aizdevuma ņemšana jau tāpat ir atbildīgs solis, un mēs vēlamies, lai Tu tam pieietu nopietni, turklāt saņemtu iespējami labāko piedāvājumu, kas ļaus Tev izdevīgāk un ātrāk īstenot mērķus un ieceres. Pirms aizdevuma ņemšanas atvēli pietiekami daudz laika aizdevuma piedāvājumu izskatīšanai, mierīgi un rūpīgi salīdzini piedāvājumus, lai pieņemtu pārdomātu lēmumu. Tāpēc droši salīdzini variantus un sūti Ferratum Bank esošo aizdevuma piedāvājumu. Mēs iespēju robežās Tev sagatavosim izdevīgāku piedāvājumu!

Šī rūpīgā un pārdomātā pieeja atmaksāsies, jo ļaus Tev izmantot izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu, saņemt iespējami labākos nosacījumus gan procentu, gan atmaksas grafiku un citu nosacījumu izteiksmē. Šādi Tu ātrāk īstenosi iecerēto un varēsi atdot aizdevumu vieglāk un izdevīgāk!

Uz kādiem aizdevumiem attiecas labākas cenas garantija?

Kā jau minējām iepriekš mūsdienās preču un pakalpojumu piedāvātāji labākas cenas garantiju attiecina praktiski uz visu – sākot no apaviem un brillēm līdz pat kosmētikai un virtuves tehnikai. Ferratum Bank labākas cenas garantija attiecas uz visiem aizdevumu veidiem, ko piedāvājam.

Piemēram, Ferratum Bank piedāvāto labākas cenas garantiju vari izmantot patēriņa kredītam, ko varēsi izlietot, lai pirktu auto, izremontētu mājokli vai citiem vērienīgiem projektiem un pirkumiem. Tātad, lai saņemtu Ferratum Bank labākas cenas garantijas piedāvājumu, nosūti mums savu esošo aizdevuma piedāvājumu, un mēs to uzlabosim! Proti, izvērtēsim šo piedāvājumu, un, ja būs iespējams, piedāvāsim Tev labāku! Kādā ziņā labāku? Ar izdevīgākiem procentiem, elastīgāku atmaksas grafiku utt. Nu Tu jau saproti! Prieks Tev un Tavam maciņam!

P.S. Labākas cenas garantijas piedāvājumu vari saņemt arī citiem Ferratum Bank kredīta veidiem, piemēram, naudas kredītam, auto kredītam, remontam kredītam.

Tehniskas, bet svarīgas detaļas

Daži ražotāji labākas cenas garantiju attiecina tikai uz preces cenu, nevis piegādes izmaksām, citiem pakalpojumiem, dāvanām, citi solās atgriezt pārmaksāto naudu, ja kur atradīsi identisku preci, kas maksā lētāk. Ar aizdevumiem ir nedaudz sarežģītāk. Tie nav kā citroni, kas vienā veikalā maksā 1 eiro, bet otrā – 2 eiro kilogramā. Šajā gadījumā labāka cena ir redzama kā uz delnas!

Aizdevums ir pakalpojums, kas iekļauj dažādus specifiskus nosacījumus, piemēram, ikmēneša maksājumu, procentu likmi, maksājumu par līguma noformēšanu u.c., kas nespeciālistam reizēm var šķist neskaidri, jo šeit parādās vairāki skaitļi, procenti, summas. Tieši tāpēc, lai saņemtu Ferratum Bank Labākas cenas garantijas piedāvājumu Tev ir nepieciešams izpildīt vairākus soļus. Pirmkārt, Tev jāsazinās ar mūsu laipnajiem klientu apkalpošanas speciālistiem, pēc tam jānosūta esošais aizdevuma piedāvājums un kontaktinformācija mūsu speciālistiem, un tikai tad mūsu speciālisti varēs izvērtēt Tavu pieteikumu un, ja tas būs iespējams, piedāvās Tev izdevīgāku piedāvājumu! Protams, visu sīki un smalki izskaidrojot, kā jau viņiem pierasts. Ja šajā procesā Tev rodas kādi papildu jautājumi, neskaidrības, tad uzreiz jautā, jo labākas cenas garantijas piedāvājuma atrašanā klusēšana nav nekāds zelts, bet sudrabs, un runāšana pārtop par zeltu, kas turklāt varēs Tev garantēt iespējami labāko piedāvājumu!

Labākas cenas garantijas spožais vilinājums

Tomēr arī gadījumos, kad varēsim Tev nodrošināt labākas cenas garantijas piedāvājumu, proti izdevīgāku esošā kredīta piedāvājumu, atceries, ka jebkurš lēmums par aizdevumu ir rūpīgi jāizvērtē, ņemot vērā Tavas finanšu iespējas ne tikai tagad un tūlīt, bet arī ilgākā laika periodā, tāpat arī citas finanšu saistības un pienākumus. Bet visādā citādā ziņā droši uz priekšu! Iespējams tieši šis labākas cenas garantijas piedāvājums pārvērtīs, kādu Tavu ilgi loloto sapni par realitāti! Un mēs noteikti atbalstām sapņus un to īstenošanu!

Sorry, there are errors on the page: