Ferratum Kredītlimita aizdevuma plusi

Kredītlimita aizdevums bez komisijas maksas pirmās 30 dienas

Ideālā pasaulē ikviens no mums nopelnītu tieši tik, cik konkrētajā laikā ir nepieciešams izdevumiem visām dzīvēs jomām: gan sadzīves nodrošināšanai, gan pēkšņi pienākušiem tēriņiem, gan visām vēlmēm, gan arī vēl finansiālās drošības spilvenam sava iekšējā miera radīšanai. Diemžēl realitātē tā praktiski nekad nenotiek, un noteikti arī tu zini izjūtu, kā tas ir, kad nākas secināt: šī lieta šoreiz jāatliek uz vēlāku laiku. Un tāpat no savas pieredzes tu droši vien zini, ka šis vēlākais laiks bieži vien tā arī nepienāk. Mūsu dienās gan šāda atteikšanās patiesībā nav vienīgā izeja no situācijas, jo tagad ikvienam ir pieejami visdažādākie aizdevumi. 

Plašākā profila aizdevums, ja tā var teikt, mūsdienās ir kredītlimits (to var saukt arī par overdraftu, var par kredītlīniju – būtība visiem ir viena un tā pati). Par plašākā profila aizdevumu to gribas saukt vairāku iemeslu dēļ – tas sevī apvieno: 
- ātru iespēju tikt pie vajadzīgās summas;
- iespēju tikt pie nepieciešamajiem līdzekļiem pat tad, ja iepriekšējais aizdevums nav atmaksāts, bet izrādās nepieciešami vēl papildu līdzekļi;
- sirdsmieru – jo tas ir kā droša aizmugure: tu šajā aizdevumā pieejamos līdzekļus vari pat neizmantot, taču vari baudīt sildošu pārliecību: ja kas, tev ir, kur naudu iegūt.

Taču kredītlimitam ir vēl vairāki pozitīvi aspekti. Piemēram, pat ja banka tev to ir piešķīrusi, tu vari arī gadiem neizmantot tā līdzekļus, bet, kad savajagas, – paņemt. Turklāt par to laiku, kamēr tu neko no šajā aizdevumā pieejamās summas neesi izņēmis, tev arī nekas nav jāmaksā. Respektīvi – maksā tikai par to, ko reāli esi iztērējis. 

Tāpat šis aizdevums ir lielisks ar to, ka tev nevienam nav jāpaskaidro, kam tu gatavojies izdot paņemto naudu. Tu vienkārši paņem un liec lietā.
 
Vēl viens būtisks pluss ir tas, ka aizdevumā piešķirtās summas robežās izņemtās summas tu nosaki pats. Piemēram, Ferratum tev ir piešķīris kredītlīniju 1000 EUR apmērā. Kādā jaukā dienā, kad līdz algai ir palikušas piecas dienas, tu aptver, ka iztikšanai nedaudz pietrūkst, – un no kredītlimita aizdevuma paņem 100 EUR. Taču pēc divām dienām ģimenes sapulcē jūs izdomājat, ka vajadzētu nopirkt to izdevīgo ceļojumu, kuram lētās cenas piedāvājums beidzas rīt, – un tu no tā paša kredītlimita aizdevuma atkal paņem vajadzīgo summu 500 EUR apmērā. Tātad, lai arī iepriekšējie 100 EUR vēl nav atmaksāti, kredītlīnija tev ļauj paņemt vēl vienu aizdevumu. Tagad tavā kredītlimita bilancē ir 1000100–500=400 EUR. Bet, kā par nelaimi, braucot mājās pēc laimīgās ceļojuma rezervēšanas, tev nav iespējas izvairīties no bedres ar asām malām, kas pēc sniega nokušanas izveidojusies uz ceļa. Rezultātā – riepa pušu, disks deformēts... Bet arī šajā brīdī kredītlimita aizdevums tevi izglābs – tu paņem naudu diskam, 2 riepām un ved uz remontdarbnīcu. Savukārt pēc pāris dienām tu saņemsi algu, un sāksi atmaksāt izmantoto aizdevumu, kas ir bijis tik noderīgs vairākās komplicētās situācijās. 

Tēlaini izsakoties, šis aizdevuma variants ir kā mūžīgā lietošanā iedota baterija. Brīžos, kad tev vajag, tu no tās brīvi vari paņemt enerģiju, mūsu gadījumā – naudu. Iztērē, cik vajag, un noliec bateriju plauktā, savukārt, kad pēc laika atkal vajag enerģiju, – ņem un izmanto. Taču, kā zināms, baterijas mēdz izlādēties, tāpēc tās ir jāuzlādē – tā arī tu vēlāk atkal uzpildi savu finansiālo bateriju, lai atkal izmantotu to grūtā dzīves situācijā.

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.