Kas ir Ferratum aizdevums internetā?

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

Aizdevums internetā ir ērti un ātri noformējams kredīts, kuru Ferratum piedāvā saviem klientiem. Rūpīgi izvērtējot savas vajadzības un iespējas atmaksāt aizdevumu, vari aizņemties no 50 līdz pat 2000 eiro, ar atmaksas termiņu no 3 līdz 36 mēnešiem. Tas nozīmē, ka šis kredīts ir piemērots tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešams aizdevums, ar kura palīdzību iespējams iegūt lielākus naudas līdzekļus, bet pēc tam tos pakāpeniski atmaksāt vairāku mēnešu laikā.

 

Aizdevums internetā var tikt izmantots sekojošiem mērķiem:

 • Lielākiem pirkumiem - neatkarīgi no tā, vai pēkšņi sabojājusies veļas mašīna, vai arī nepieciešams jauns ledusskapis, gulta vai elektriskā plīts, ir gadījumi, kad steidzami vajadzīgs veikt apjomīgāku pirkumu, taču pašiem tādu naudas līdzekļu nav. Šajos gadījumos Ferratum aizdevums internetā var būt noderīga alternatīva, kas viegli ļauj iegūt to, kas mums nepieciešams.
 • Neparedzētiem izdevumiem - pēkšņas veselības problēmas, nepieciešamība pēc mājokļa vai auto remonta ir tikai daži no populārākajiem iemesliem, kādēļ cilvēkiem steidzami nepieciešama nauda. Turklāt šādos gadījumos, it īpaši, kad runa par veselību, kavēties un taupīt noteikti nevajadzētu.
 • Dažādu mērķu sasniegšanai - jau sen vēlējies aizbraukt ceļojumā? Iegūt autovadītāja apliecību? Iziet valodu vai kādus citus kursus? To visu tagad vari piepildīt, izvēloties pārdomātu aizdevumu internetā ar skaidriem noteikumiem un saprotamu ikmēneša maksājumu grafiku!

Atšķirībā no banku kredītiem, kas visbiežāk ir krietni lielākās summās un ar garākiem atmaksas termiņiem, Ferratum saviem klientiem piedāvā aizdevumu, kurš ļauj iegūt vajadzīgo summu uzreiz, atmaksājot to pakāpeniski, vairāku mēnešu laikā. Turklāt, ja bankās kredītu piešķiršana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, tad pie Ferratum Tavs pieteikums tiks izskatīts tikai 15 minūšu laikā!

Kādiem nosacījumiem jāatbilst, lai es var saņemt aizdevumu internetā?

Jebkurš aizdevums veido finansiālas saistības, tādēļ pret to ir jāizturas atbildīgi. Lai varētu saņemt aizdevumu internetā, Tev jāatbilst sekojošiem kritērijiem:

 • Tev ir jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem - ja būsi ārpus šī vecumposma, aizdevuma piešķiršanu Tev, visticamāk, atteiks;
 • Tev jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam;
 • Tev ir jābūt oficiāliem, stabiliem ienākumiem atbilstošā apjomā - piesakoties aizdevumam, Tu redzēsi ikmēneša maksājuma summu, kāda Tev būs jāsedz, tādēļ, pirms aizņemies, veic aprēķinus un izvērtē, vai varēsi atļauties šādus izdevumus vairāku mēnešu garumā. Ņem vērā, ka Tev var tikt vaicāts iesniegt bankas konta izrakstu, lai pārbaudītu ienākumu apjomu;
 • Tev ir nepieciešama aktīva e-pasta adrese, pa kuru Ferratum varēs ar Tevi sazināties;
 • Tev ir nepieciešams aktīvs mobilā telefona numurs kādā no Latvijas operatoru tīkliem, lai Ferratum varētu ar Tevi sazināties, piezvanot vai nosūtot īsziņu;
 • Tev ir vajadzīgs savs konts kādā no Latvijas komercbankām;
 • Tev ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei - nedrīkst būt kavēti iepriekšējo aizdevumu vai cita veida rēķinu maksājumi, kas kredītvēsturi varētu ietekmēt.

Kā var pieteikties aizdevumam internetā?

Mūsdienās pieteikšanās aizdevumam internetā ir ļoti vienkārša. Viss, kas Tev nepieciešams, ir dators vai viedtālrunis ar internetu un mazliet laika, lai netraucēti varētu izlasīt svarīgu informāciju, noteikumus un prasības.

Lai noformētu aizdevumu, Tev vispirms būs jāaizpilda pieteikums. Ferratum mājas lapā atradīsi kredīta kalkulatoru, kur uz slaidera vajadzēs norādīt summu, kādu vēlies aizņemties. To vari izdarīt arī, atlasot vajadzīgo summu izvēļu sarakstā labajā pusē. Tad Tu redzēsi, kāds būs aizdevuma minimālais maksājums mēnesī, un varēsi izvērtēt, vai spēj to atļauties segt, nekavējot noteikto termiņu.

Turpinājumā Tev būs jāievada informācija par sevi, piemēram, vārds, uzvārds, personas kods, e-pasts un tālruņa numurs, kā arī jāveic ID maksājums jeb konta identifikācija. Šis ir vienkāršs uzdevums, kas jāizpilda tikai, piesakoties aizdevumam pie Ferratum pirmo reizi. Tev būs no sava bankas konta jāpārskaita 0,01 eiro uz Ferratum kontu Citadeles bankā, norādot maksājuma mērķī sekojošu informāciju:

 

[Personas kods]. Apstiprinu savu datu patiesumu un piekrītu Ferratum Bank (EVP4510001617135) vispārējiem aizdevuma līguma noteikumiem

 

Pēc tam tikai atliek sagaidīt, kad ar Tevi sazināsies Ferratum, lai paziņotu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Lēmums tiek paziņots īsziņā vai e-pastā, taču nepieciešamības gadījumā Ferratum operators var Tev piezvanīt, lai noskaidrotu papildu informāciju.

Kas nepieciešams, lai var saņemt aizdevumu internetā?

Piesakoties kredītam bankā, cilvēkiem nereti nepieciešams doties uz tuvāko filiāli, lai parakstītu dokumentus, kā arī atbildētu uz kredītiestādes jautājumiem. Tāpat mēdz būt gadījumi, kad tiek pieprasīta ķīla vai galvojums, lai saņemtu kredītu bankā. Lai saņemtu Ferratum aizdevumu internetā, nekas no tā nav nepieciešams. Arī tas, kādam mērķim plāno naudu tērēt, Tev nav jānorāda, tādēļ Tu varēsi brīvi izvēlēties tās tērēšanas nolūkus.

Tāpat, lai saņemtu Ferratum aizdevumu internetā, nav nepieciešams maksāt par kredīta izņemšanu, noformēšanu vai papildu summas izņemšanu, kā tas var gadīties pie citiem aizdevējiem.

Kopumā var teikt, ka aizņemšanās noteikumi pie Ferratum ir draudzīgi un viegli saprotami, taču vienīgais, kam jāpievērš īpaša uzmanība, ir tas, lai Tev būtu oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā un pozitīva kredītvēsture.

Vai ir iespējams saņemt kredītu, ja ir slikta kredītvēsture?

Nē, kredītu nav iespējams saņemt, ja Tev ir sabojāta kredītvēsture.

Kredītvēsture ir jēdziens, kuru pēdējo gadu laikā dzirdam ļoti bieži, it īpaši, saistībā ar dažādiem aizdevumiem. Kredītvēsturi var raksturot arī kā personas finansiālo saistību pārskatu, kurā apkopotas viņa kredītsaistības, turklāt gan tās, kas ir aktīvas, gan tās, kas jau izpildītas.

Ja laicīgi netiek apmaksāti rēķini, pastāv risks, ka šādi kavējum parādīsies Tavā kredītvēsturē, un, to redzot, aizdevējs var atteikt aizdevuma piešķiršanu. Savu kredītvēsturi vari pārbaudīt, piemēram, mājas lapā Manakreditvesture.lv, pieslēdzoties ar internetbankas datiem. Divas reizes gadā pārskatu par savu kredītvēsturi vari redzēt bez maksas.

Ņem vērā, ka kredītu reģistrā jeb Tavā kredītvēsturē tiek saglabāti dati arī piecus gadus pēc tam, kad parādi ir atmaksāti, tādēļ attiecies pret rēķinu laicīgu apmaksu ļoti nopietni!

Cik ilgā laika posmā ir iespējams saņemt aizdevumu ar interneta staprniecību?

Vairums pieteikumu aizdevumam internetā tiek izskatīti aptuveni 15 minūšu laikā. Ņem vērā to, ka pirms tam Tev vajadzēs laiku, lai rūpīgi izlasītu visus noteikumus un informāciju, aizpildītu pieteikumu aizdevumam un veiktu ID maksājumu. Pēc tam, kad Ferratum kredītspeciālisti pārbaudīs Tavā pieteikumā norādīto informāciju, kā arī izvērtēs Tavu kredītvēsturi un maksātspēju, Tev e-pasta vai īsziņas veidā tiks sniegta atbilde par aizdevuma piešķiršanu. Ja Ferratum vēlēsies noskaidrot papildu informāciju, kas nepieciešama pieteikuma izvērtēšanai, ar Tevi telefoniski sazināsies operators.

Ņem vērā, ka pieteikumu izskatīšanas ātrumu var ietekmēt Ferratum darba laiks. Pieteikumu izvērtēšana, kā arī naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai šī darba laika ietvaros:

 • Pirmdiena - piektdiena 08:00 - 20:00;
 • Sestdiena 09:00 - 18:00;
 • Svētdiena 10:00 - 18:00.

Tāpat aizdevuma saņemšanu var ietekmēt arī tas, kādā bankā ir Tavs konts. Ferratum veic summas pārskaitījumu 10 minūšu laikā pēc pozitīvas atbildes sniegšanas klientam.

Vai iespējams aizņemties ar sliktu kredītvēsturi? Vai iespējams aizņemties, ja nav darba vieta?

Ņemot vērā dažādus riskus, aizdevums internetā personām ar negatīvu kredītvēsturi nav pieejams. Viens no galvenajiem argumentiem, kuru aizdevēji min, ir augstais risks, ka arī nākotnē konkrētais klients varētu neatmaksāt kredītu laicīgi, kā rezultātā var nākties iesaistīties ilgos parādu piedziņas procesos. Ja kredītvēsture ir sabojāta jau iepriekš, nav garantijas, ka tas nevar notikt atkārtoti.

Mūsdienās aizdevēji ērti var pārbaudīt personas kredītvēsturi un gan esošās, gan izbeigtās saistības, izmantojot vienotu kredītņēmēju reģistru. Atsevišķām kredītiestādēm ir arī savi reģistri, kas atvieglo aizdevumu pieteikumu izskatīšanu. Tādēļ, ja apzinies, ka iepriekš neesi laicīgi atmaksājis kredītus, vai pat kavējies ar komunālo maksājumu segšanu, pastāv augsts risks, ka esi nonācis parādnieku sarakstā. Tas nozīmē, ka Tava kredītvēsture, visticamāk, ir slikta un aizdevums piešķirts netiks.

Ņemot vērā to, ka, piesakoties aizdevumam pie Ferratum, nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla, aizdevējam šajā gadījumā ir nepieciešams kāda veida nodrošinājums, kas garantēs klienta maksātspēju. Tieši tādēļ ir svarīgi, lai, piesakoties aizdevumam internetā, Tev būtu darba vieta un oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā. Ja tādu nebūs, aizdevuma piešķiršanu Tev, visticamāk, atteiks.

Vai var saņemt aizdevumu, ja ir jau cits aktīvs aizdevums?

Ja klientam jau ir aktīvkredīts citā kredītiestādē, viņam ir iespēja saņemt aizdevumu arī pie Ferratum, ar noteikumu, ka visi esošie maksājumi tiek veikti laicīgi, kā arī Tev ir pietiekami lieli, oficiāli ienākumi, lai Tu varētu atļauties segt ikmēneša maksājumus pie vairākiem kreditoriem. Stabils darbs un oficiāli ienākumi ir ļoti svarīgs aspekts šajā gadījumā, kuru aizdevējs ņems vērā. Tāpat ne mazāk nozīmīga ir arī pozitīva kredītvēsture.

 

Savukārt pie viena un tā paša aizdevēja Tev var būt viens aktīvs aizdevums, tādēļ jaunam kredītam vari pieteikties, kad iepriekšējais ir veiksmīgi atmaksāts. Izņēmuma gadījums ir kredītlīnija, kad papildu summu vari izņemt tik ilgi, kamēr to atļauj Tev piešķirtais kredītlimits.

Vai jābūt oficiāliem ienākumiem, lai varētu saņemt aizdevumu internetā?

Jā, Tev ir nepieciešami oficiāli ienākumi, lai Tu varētu saņemt aizdevumu internetā.

Mūsdienās, kad pieteikties kredītam internetā ir kļuvis tik vienkārši, arī aizdevējiem ir jārēķinās ar dažādiem riskiem, proti, klientiem, kas nespēs laicīgi atmaksāt aizdevumus, kā rezultātā būs jāuzsāk parādu piedziņas process. Ņemot vērā to, ka klientiem pieteikšanās procesā Ferratum neprasa ne ķīlu, ne galvotāju, kā nodrošinājums tiek izmantota klienta maksātspēja, proti, viņa oficiālie ienākumi pietiekamā apjomā, kas garantē, ka persona spēs katru mēnesi veiksmīgi segt kredīta maksājumu. Tieši tādēļ, lai saņemtu aizdevumu internetā, ir nepieciešami oficiāli ienākumi un darba vieta. Lai pārbaudītu klienta maksātspēju, var tikt pieprasīts iesniegt bankas konta izrakstu.

Aizdevums internetā