JAUNUMI

 • Atmaksāt atmaksājas. Apsveicam izlozes uzvarētāju, kurš laimēja simts eiro skaidrā naudā.
  2017.05.26

  Laimestu 100€ naudas balvu maija mēneša izlozē laimējusi Aiga Bruzule, tel.2026....

  Uzvarētāju lūgums sazināties ar Ferratum Bank darba dienās no plkst 9:00 līdz 18:00 pa telefonu 66100023 un vienoties par laimesta saņemšanu līdz 26. jūnijam. 

 • 2017.05.15

  Paldies visiem, kuri piedalījās vienā no lielākajiem Eiropas pētījumiem par vasaras atpūtas plāniem. Šogad pētījumā piedalījās 17 valstis savācot vairāk kā 10 000 respondentu atbildes.

 • ikviens dalībnieks, kurš piedalīsies aptaujā, piedalās balva izlozē.
  2017.05.08

  Ferratum barometra aptauja tiek veikta jau sesto reizi (vienu reizi vasarā un vienu reizi ziemā). Šīs aptaujas ietvaros tiks mērīta Eiropas un Apvienotās karalistes mājsaimniecību patēriņa tendences 2017. gada vasaras periodā. 

 • Atmaksā laikā rēķinus un piedalies naudas laimesta izlozē.
  2017.04.27

  Laimestu 100€ naudas balvu aprīļa mēneša izlozē laimējusi Jelena Iljina, tel.2934 ....

  Uzvarētāju lūgums sazināties ar Ferratum Bank darba dienās no plkst 9:00 līdz 18:00 pa telefonu 66100023 un vienoties par laimesta saņemšanu līdz 26. maijam. 

 • 2017.04.25

  Pasīvie ienākumi visbiežāk tiek radīti ārpus darba kabineta un ‘’aug, kamēr mēs guļam’’. Taču tas nebūt nenozīmē, ka rezultāti rodas bez darba vai citu resursu ieguldīšanas. 
  Daudzi pasīvos ienākumus redz kā labu veidu, kā palielināt savu personīgo budžetu un sasniegt savus finanšu mērķus. Nereti tie kalpo arī kā drošības fonds, ko izmantot neparedzētās situācijās. 

 • Ja nevēlies samierināties ar mazu pensiju vecumdienās, padomā par pensijju 3.līmeni
  2017.04.24

  Jau teju 16 gadus Latvijā darbojas trīs līmeņu pensiju sistēma. Tā nodrošina lielāku stabilitāti un mazina katrā līmenī pastāvošos riskus. 

  Lai arī veidi, kā darbojas katrs no pensiju līmeņiem ir atšķirīgi, sistēmas pamatprincips ir vienots – no sociālo iemaksu apmēra ir atkarīga Tava pensija nākotnē. 

 • Ir daudz veidi, kā samazināt izmaksas uz auto apdrošināšanu.
  2017.04.19

  Ikvienam auto īpašniekam jārēķinās ar dažādiem izdevumiem – viena no kategorijām ir auto apdrošināšana. Taču labā ziņa ir tāda, ka ir dažādi veidi, kā šīs izmaksas samazināt. 

  Salīdziniet vairākus piedāvājumus

  Pirms izvēlēties auto polisi, vērts salīdzināt vairāku apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus un izvēlēties izdevīgāko. Apdrošināšanas kompāniju vidū valda liela konkurence, tādēļ tās ir ieinteresētas piedāvāt auto īpašniekiem saistošus nosacījumus un draudzīgas cenas. Izvēloties lētāko piedāvājumu gan vienmēr jāpārliecinās, ka tas ietver to pašu, ko dārgākā apdrošināšanas polise.

 • Padomi, kas tev palīdzēs ikdienas gaitās izvairīties no finanšu grūtībām
  2017.04.18

  Uzsākot patstāvīgu dzīvi, jaunieši saskaras ar dažādiem izaicinājumiem, tostarp finansiāliem. Mācoties apieties ar naudu, nereti gadās pieļaut arī kļūdas. Taču pats svarīgākais ir mācīties ne tikai no savas, bet arī no citu pieredzes, lai izvairītos no nevajadzīgām problēmām nākotnē. 

  Kādas ir tipiskākās finanšu kļūdas, ko pieļauj gados jauni cilvēki?

 • 2017.04.13

  Svētkos darba laika izmaiņas
  14., 15., 16. un 17. aprīlī strādājam no 9:00 - 18:00

  Novēlam priecīgus svētkus

   

 • Ikvienam, kurš vēlas palīdzību, lai saprastu savus ikmēneša izdevumus, vērts apsvērt izmantot mobilās aplikācijas finanšu plānošanai.
  2017.04.10

  Nav noslēpums, mobilās aplikācijas paver dažādas iespējas un padara vienkāršāku mūsu ikdienu. Savām interesēm un dzīvesveidam atbilstošas mobilās lietotnes var atrast ikviens – piemēram, tiem, kuri lielu uzmanību pievērš personīgo finanšu plānošanai, noderīgas būs aplikācijas, ar kuru palīdzību šo uzdevumu paveikt būs daudz vienkāršāk. Tādā veidā finanšu uzskaite vienmēr būs ērti pieejama un pārskatāma. Turklāt daudzas aplikācijas var sinhronizēt ar internetbanku, iegūstot precīzu priekšstatu par naudas plūsmu.