JAUNUMI

 • Atmaksājot Kredītlimita aizdevumu laicīgi, iespēja laimēt vērtīgu naudas balvu
  2017.07.26

  Laimestu 100€ naudas balvu jūlija mēneša izlozē laimējusi Tatjana Titova, tel.2601....

  Uzvarētāju lūgums sazināties ar Ferratum Bank darba dienās no plkst 9:00 līdz 18:00 pa telefonu 66100023 un vienoties par laimesta saņemšanu līdz 25. augustam. 

  Paldies visiem, kuri piedalījās! 
   

 • Ņem vērā maksājumu izmaiņas!
  2017.07.21

   

  No 25. jūlija veicot pārskaitījumus no Nordea bankas, tie jāveic uz Swedbank rekvizītiem, kā “Citu banku klientiem”.

 • Spēkavīru čempionātā spēkavīri mērojās spēkiem Ferratum Bank seifa celšanā!
  2017.07.18

  Ar Ferratum Bank atbalstu sestdien, 16. jūlijā tika aizvadīts trešais posms spēkavīru čempionātā. Sacensībās kā ierasts piedalījās labākie latviešu atlēti, kuri demonstrēja savus spēkus sešos dažādos vingrinājumos.  Čempionātā spēkavīri pārspēja esošos un uzstādīja paši sev jaunus rekordus, demonstrējot savu spēku un izturību skatītājiem.

   

 • Plāno savus naudas līdzekļus un tērē apdomīgi!
  2017.07.17

  Mūsdienās aktīvi tiek lietots termins „slēptās izmaksas”, taču tikai nedaudziem ir zināma tā patiesā nozīmē un veids, kā tā tās apzināt. Šīs izmaksas ir izdevumi, kurus Jūs aptverat pārāk vēlu – parasti mēneša beigās, analizējot savus naudas līdzekļus.
  Vairumā gadījumu, plānojot savu budžetu, Jums ir precīzi zināms, cik izmaksās iegādājamās lietas. Taču dažkārt laika vai koncentrēšanās trūkuma dēļ Jūs pieļaujat vienas un tās pašas kļūdas. Turpiniet lasīt, un Jūs uzzināsiet to, kā apdomīgāk rīkoties ar savu naudu!

   

 • Spēkavīru čempionātā norisinājās Ferratum Bank seifa celšana
  2017.07.13

  Ar Ferratum Bank atbalstu šī gada 8. jūlijā Viļakā norisinājās otrais posms “Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionātā”.  Sacensībās par uzvaru cīnījās septiņi spēcīgi atlēti. Spēkavīri pierādīja savus spēkus sešās disciplīnās.

 • Aviobiļešu iegādei pastāv ideālais laiks, kurā iegādāties lētākas biļetes!
  2017.07.10

  Pastāvīgi pieaugošo degvielas izmaksu un pasažieriem piemēroto papildu nodevu dēļ atrast lētu lidojumu var būt diezgan sarežģīti.
  Tā kā ar autotransportu nav iespējams nokļūt jebkurā Jums vēlamajā galamērķī, aviotransports dažkārt ir vienīgā iespēja, nerunājot pat par daudzkārt ātrāku nokļūšanu Jūsu galamērķī.
  Par laimi, ir vairāki veidi, kā atrast vislētākos lidojumus un izvairīties no papildu izmaksām. 

 • Ferratum Bank iesaka aizpildīt gada deklarāciju,lai saņemtu pārmaksātos nodokļus!
  2017.07.05

  Iedzīvotājiem vēlaizvien ir iespēja iesniegt gada ienākumu deklarācijas, lai saņemtu iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu par izglītības, ārstniecības un citiem attaisnotajiem izdevumiem.

  Fiziskās personas, kuras vēlas saņemt atpakaļ pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem un to nodokļa pārmaksu par 2016. gada ienākumu deklarāciju, var to izdarīt no 2017. gada 1. marta līdz pat 2020. gada 16. jūnijam. Kā arī visa 2017. gada laikā vēl var pieprasīt pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli arī par 2014. un 2015.gadu.

 • Kā izdzīvot neparedzētos gadījumos kopā ar Ferratum Bank!
  2017.07.04

  Ja mēs dzīvotu ideālā pasaulē, mums visiem būtu atlikti līdzekļi neparedzētiem gadījumiem, un mūs nebiedētu dažādas likstas, kas mūs var piemeklēt šajā ziņā. Diemžēl dzīvē viss nav tik rožaini. Taču ir veidi, kā sevi sagatavot neparedzētajam.

  Ja jūs neesat droši, kas īsti ir līdzekļi neparedzētiem gadījumiem, tad atbilde ir pavisam vienkārša — tā ir nauda "nebaltai dienai" un neplānotām situācijām, kuru jūs atliekat un kura veido rezerves spilvenu pēkšņām situācijām, kuras dzīve var jums piespēlēt.

 • Kopš 2014. gada Ferratum grupa ir lūgusi saviem klientiem dalīties ar viņu tērēšanas paradumiem. Aptauja tiek veikta divas reizes gadā – vienu reizi Eiropas vasaras brīvdienās un tad atkal tieši pirms Ziemassvētkiem.
  2017.06.29

  Šogad vasaras sezonā Latvijas iedzīvotāji plānojuši izdot 65% no savā rīcībā esošajiem līdzekļiem, liecina Ferratum Vasaras Barometra 2017 rezultāti. Lai arī tas ir vairāk nekā plānotie vasaras izdevumi pērn, tomēr joprojām mazāk nekā plāno tērēt iedzīvotāji kaimiņvalstīs.

  “Ja iepriekšējos gados vairums Latvijas iedzīvotāju vasarā plānoja tērēt mazāk par pusi no rīcībā esošajiem līdzekļiem, tad šogad gatavība tērēt ir pieaugusi un rādītājs ir pietuvojies kaimiņvalstīm,” uzsver Ferratum Vasaras Barometra Latvijas koordinatore Evita Grundberga. 

 • Kredīta atmaksa laikā vienmēr atmaksājas un vari piedalīties laimesta izlozē katru mēnesi.
  2017.06.26

  Laimestu 100€ naudas balvu jūnija mēneša izlozē laimējis Laimnesis Kruja, tel.2634....

  Uzvarētāju lūgums sazināties ar Ferratum Bank darba dienās no plkst 9:00 līdz 18:00 pa telefonu 66100023 un vienoties par laimesta saņemšanu līdz 26. jūlijam.