JAUNUMI

 • Ir daudz veidi, kā samazināt izmaksas uz auto apdrošināšanu.
  2017.04.19

  Ikvienam auto īpašniekam jārēķinās ar dažādiem izdevumiem – viena no kategorijām ir auto apdrošināšana. Taču labā ziņa ir tāda, ka ir dažādi veidi, kā šīs izmaksas samazināt. 

  Salīdziniet vairākus piedāvājumus

  Pirms izvēlēties auto polisi, vērts salīdzināt vairāku apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus un izvēlēties izdevīgāko. Apdrošināšanas kompāniju vidū valda liela konkurence, tādēļ tās ir ieinteresētas piedāvāt auto īpašniekiem saistošus nosacījumus un draudzīgas cenas. Izvēloties lētāko piedāvājumu gan vienmēr jāpārliecinās, ka tas ietver to pašu, ko dārgākā apdrošināšanas polise.

 • Padomi, kas tev palīdzēs ikdienas gaitās izvairīties no finanšu grūtībām
  2017.04.18

  Uzsākot patstāvīgu dzīvi, jaunieši saskaras ar dažādiem izaicinājumiem, tostarp finansiāliem. Mācoties apieties ar naudu, nereti gadās pieļaut arī kļūdas. Taču pats svarīgākais ir mācīties ne tikai no savas, bet arī no citu pieredzes, lai izvairītos no nevajadzīgām problēmām nākotnē. 

  Kādas ir tipiskākās finanšu kļūdas, ko pieļauj gados jauni cilvēki?

 • 2017.04.13

  Svētkos darba laika izmaiņas
  14., 15., 16. un 17. aprīlī strādājam no 9:00 - 18:00

  Novēlam priecīgus svētkus

   

 • Ikvienam, kurš vēlas palīdzību, lai saprastu savus ikmēneša izdevumus, vērts apsvērt izmantot mobilās aplikācijas finanšu plānošanai.
  2017.04.10

  Nav noslēpums, mobilās aplikācijas paver dažādas iespējas un padara vienkāršāku mūsu ikdienu. Savām interesēm un dzīvesveidam atbilstošas mobilās lietotnes var atrast ikviens – piemēram, tiem, kuri lielu uzmanību pievērš personīgo finanšu plānošanai, noderīgas būs aplikācijas, ar kuru palīdzību šo uzdevumu paveikt būs daudz vienkāršāk. Tādā veidā finanšu uzskaite vienmēr būs ērti pieejama un pārskatāma. Turklāt daudzas aplikācijas var sinhronizēt ar internetbanku, iegūstot precīzu priekšstatu par naudas plūsmu. 

 • Ikviens kredīts tagad kļūst pieejamāks ar SMS kredīts palīdzību
  2017.04.06

  Šobrīd liela nozīme ir ātrumam un ērtībām, tādēļ līdzās banku pakalpojumiem – dažādiem aizdevumiem un kredītkartēm, arvien novērtētāki kļūst arī ātrie kredīti, ko salīdzinoši vienkārši var noformēt, pateicoties interneta sniegtajām priekšrocībām. Tas ir ērts un mūsdienu prasībām atbilstošs aizņemšanās veids -  pieteikties kredītam iespējams, kad vien tas ir aktuāli. 

  Rūpējoties par kredītņēmēju vajadzībām, aizdevēji nodrošina vairākus aizdevuma veidus – aizdevēju piedāvājumā gan īstermiņa kredīti, gan arī aizdevumi uz garāku posmu. Plaši novērtēta iespēja ir arī SMS kredīts. 

 • Aizpildot vienkāršu form uvarat uzzināt savu pieejamo aizdevuma summu un laimēt naudas laimestu
  2017.04.03

  Laimestu 200€ naudas balvu marta mēneša izlozē laimējusi Lilija S., tel.2636 ....

  Uzvarētāju lūgums sazināties ar Ferratum Bank darba dienās no plkst 9:00 līdz 18:00 pa telefonu 66100023 un vienoties par laimesta saņemšanu līdz 2.maijam

  Paldies visiem, kuri piedalījās un vēlam veiksmi nākamajā izlozē, kura būs 2.maijā.

 • Pašnodarbinātās personas pašas ir atbildīgas par nodokļu nomaksu valsts kasē.
  2017.03.30

  Lai arī pašnodarbinātas personas statuss sniedz vairākas priekšrocības, tomēr tas nozīmē arī atbildību – atšķirībā no algotiem darbiniekiem, par kuru nodokļu samaksu rūpējas darba devējs, pašnodarbinātajam par nodokļu samaksu jārūpējas pašam. Tas, protams, nozīmē arī sekot līdzi izmaiņām likumdošanā, lai nepalaistu garām kaut ko būtisku. 
  Reģistrējoties kā pašnodarbinātai personai, aktuāli kļūst dažādi jautājumi, piemēram, kādi nodokļi tad īsti jāmaksā? Kādas ir sociālās garantijas? 

 • Par aktuālajām izmaiņām nodokļu politikā varat izlasīt jaunākajā rakstā.
  2017.03.29

  Sākoties jaunam gadam mainās ne tikai cipars kalendārā. Bieži vien tas nozīmē arī pārmaiņas likumdošanā un valsts nodokļu sistēmā. Kādas vērā ņemamas izmaiņas ieviestas šogad? 

  Viens no jaunumiem ir minimālās algas palielināšanās – šogad tā ir 380 eiro. Atsevišķas iedzīvotāju grupas var rēķināties arī ar lielākiem pabalstiem. Piemēram, lielāku atbalstu saņem daudzbērnu ģimenes – par ceturto, kā arī katru nākamo bērnu ģimenes pabalsts šogad pieaudzis no 34.14 līdz 50.07 eiro. 

 • Aizpildi valsts deklarāciju un saņem pārmaksātos nodokļus tieši savā bankas kontā
  2017.03.28

  Arī šogad daudziem aktuāla gada ienākumu deklarācija. Daļai Latvijas iedzīvotāju, piemēram, saimnieciskās darbības veicējiem, tā ir obligāta prasība. Tādā gadījumā deklarācija par pagājušo gadu jāaizpilda sākot ar 1.martu – trīs mēnešu laikā. Plašāku informāciju par tām nodokļu maksātāju kategorijām, kurām deklarācijas aizpildīšana ir obligāta, iespējams iegūt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) sagatavotajos materiālos. 

  Iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātāji, kam deklarācijas aizpildīšana nav obligāta, to var veikt brīvprātīgi – likums paredz, ka to var izdarīt trīs gadu laikā, tomēr pieredze rāda, ka lielākoties pārmaksāto nodokli iedzīvotāji vēlas atgūt pēc iespējas ātrāk, tādēļ ar deklarācijas iesniegšanu nekavējas.
   

 • Atmaksājot kredītu laikā, piesakies laimestam un tiec pie 100€ laimesta
  2017.03.27

  Laimestu 100€ naudas balvu marta mēneša izlozē laimējusi Jūlija Kapustinska, tel.2835 ....

  Uzvarētāju lūgums sazināties ar Ferratum Bank darba dienās no plkst 9:00 līdz 18:00 pa telefonu 66100023 un vienoties par laimesta saņemšanu līdz 26. aprīlim.