Idejas, kur skaisti pavadīt ziemu

Ir cilvēki, kuri dievina ziemu un tās plašo aktivitāšu klāstu, taču ir tādi, kuriem ziema uzdzen šausmas. 

Neskatoties uz to, kurai pusei jūs piederat, ziema ir brīnišķīgs laiks ceļojumam. Gan tiem, kuri vēlas izbaudīt sniegu, gan kuri vēlas aizbraukt pēc iespējas tālāk, piedāvājam četrus no labākajiem brīvdienu galamērķiem Eiropā: 

1. Atēnas, Grieķija

Ja vēlaties aizbēgt no ziemas, Atēnas ir lieliska izvēle. Ziemā tur ir mazāk cilvēku un nav vasaras sezonas cenas, kas nozīmē, ka varat baudīt pilsētu, nepārtērējot budžetu vai laužoties cauri tūristu pūļiem, lai varētu nofotografēt Akropoli.

Kaut arī janvāris Atēnās tāpat kā pārējā Eiropā ir visaukstākais mēnesis gadā, salīdzinājumā ar centrālās un Ziemeļeiropas pilsētām, temperatūra ir patīkama – vidēji 10-15 grādu. 

2. Rovaniemi, Somija

Ir tikai viena vieta pasaulē, kas var pretendēt uz Ziemassvētku vecīša mājvietas titulu. Ja tas nav izcils iemesls, tad mēs nezinām, kas ir! Rovaniemi, kas atrodas tieši uz Polārā loka Lapzemē, ir Ziemassvētku vecīša oficiālā rezidence. 

Ziemassvētku vecīša ciemats, kuru ieskauj arktiskais mežonīgums, ir kā pasaka – ar veikaliem, restorāniem un kafejnīcām, izbraucieniem haskiju vai ziemeļbriežu pajūgos, ar sniega motocikliem, un vēl, un vēl. 

Un neuztraucieties, ja arī Ziemassvētki jau pagājuši, Ziemassvētku vecīša ciemats ir atvērts visu gadu (kaut arī ziemā tas ir visiespaidīgākais). 

3. Kanāriju salas

Šajā gada laikā Kanāriju salas tiešām liekas kā cita pasaule. Ja vēlaties aizbēgt no aukstuma, nav labākas iespējas, kā doties uz Spānijai piederošo arhipelāgu. Piemēram, uz Tenerifi, kur janvārī vidējā gaisa temperatūra ir 21 grāds!

Kanāriju salas aicina ar garām, smilšainām pludmalēm, klintīm un kāpām, un piedāvātās izklaides iespējas ietver niršanu, sērfošanu, smaiļošanu un ūdensslēpošanu. Jā, un tas viss ziemā!

4. Tallina, Igaunija

Ja vēlaties doties uz gleznainu, sniegotu pilsētu, Tallina ir viena no labākajām izvēlēm Eiropā. 

Sāciet ar pastaigu pa burvīgo viduslaiku vecpilsētu, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma objekts, kur varat apbrīnot torņus, baznīcas, mūrus un bruģētās ieliņas.

Vecpilsētas laukums (Raekoja plats) ir īpaši iespaidīgs. Iedomājieties krītošas sniegpārslas un sveču izgaismotus logus, un jums būs viena no skaistākajām pilsētām, kādu jums nācies redzēt.

Ja jūtaties pietiekami drosmīgs, kāpēc gan nemesties aukstā āliņģi pēc tam, kad būsiet izkarsējies kādā no pilsētas daudzajām pirtīm? Vai uzvelciet slidas un izbaudiet slidošanas arēnu Harju ielā.

Tallina ar tās fantastiskajiem restorāniem, mājīgajām kafejnīcām un daudzajiem lieliskajiem muzejiem ir izcils ziemas ceļojuma galamērķis. 

Jūsu ceļojuma finansēšana

Ja nu meklējat, kur doties ziemā, ar Ferratum Money aizdevumu jūs varat piepildīt savu vēlmi, neskatoties uz budžetu. 

Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē tikai dažu minūšu laikā – nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana – un saņemiet lēmumu par aizdevuma piešķiršanu jau dažas sekundes pēc tam.

Un vislabākais – tiklīdz pieteikums ir apstiprināts, nauda jau nākamajā dienā tiks ieskaitīta jūsu bankas kontā. Ko jūs vēl gaidāt? Sākat kravāt somas jau šodien!