5 iemesli, kāpēc ceļot rudenī

Tagad, kad vasara jau aiz muguras, lielākajai daļai no mums ir jāatgriežas darbā. Bet, ja vien tev ar partneri vēl ir neizmantotas atvaļinājuma dienas, rudens ir īstais laiks ceļojumam!

Lai arī to uzskata par tādu kā starpsezonu, jo vasaras siltums jau pagājis, bet ziemas aukstums vēl pie loga neklauvē, ceļojumam rudenī ir sava burvība.

Brīvdienu izbrauciens? Pāris nedēļas ārzemēs? Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsies, lūk, pieci iemesli, kāpēc ceļot tieši rudenī!

  1. Lēti, lēti, lēti

Vispirms jau rudens pretēji vasarai nav populārākais ceļojumu laiks, tāpēc viesnīcu un lidojumu cenas ir daudz pievilcīgākas. Un tas nav nekāds noslēpums! Nakšņošanai viesnīcās parasti ir norādītas divas cenas — par apmešanos atpūtnieku sezonā un pārējā laikā.

Tikai tāpēc, ka pieprasītākais ceļojumu laiks jau ir pagājis, tev ir iespēja rezervēt numuriņu viesnīcā par zemāku samaksu. Tāpēc arī rudens ir viens no izdevīgākajiem gadalaikiem brīvdienu plānošanai.

  1. Ideālā temperatūra

Kas ir labākais rudenī? Saule! Jo tās vēl joprojām ir pietiekami. Tā kā izvēloties ceļojumu rudenī var ietaupīt par apmešanos viesnīcā, vasaras “pagarināšanu” var baudīt salīdzinoši ilgāk.

Lai arī gadās pa kādai īpaši karstai dienai, laikapstākļi rudenī ir mērenāki, tāpēc atrašanās ārā ir daudz patīkamāka.

  1. Neredzēti skati
     

Tev patīk būt dabā? Rudenī dabā iegrimt varat līdz pat matu galiņiem! Pārgājiens mežā, ābolu lasīšana, laivošana mierīgos ūdeņos vai pastaiga pa dzeltenām, oranžām un sarkanām lapām klātu parku — rudens ir skaists, gleznains un unikāls gadalaiks.

Dodies izbraucienā ar auto, iznomā mājiņu mežā vai kalnos un izbaudi rudens skaistumu!

  1. Mazāk ceļotāju = mazāk pūļu

Tā kā lielās atpūtnieku masas ir pārskrējušas jau vasarā, rudenī tūristu un cilvēku pūļu ir mazāk. Tātad izpaliek arī drūzmēšanās laukumos un garās rindas pie muzejiem.

Tā kā cilvēku apkārt ir mazāk, vari veltīt vairāk laika Eifeļtorņa, Panteona vai Mazās Nāriņas aplūkošanai un iemūžināšanai bez dučiem svešinieku fonā.

Visbeidzot, mazāka tūristu plūsma ļaus tev justies drošāk: vari brīvāk plānot savu ceļojumu, jo ir maz ticams, ka biļetes uz koncertiem vai ekskursiju objektiem tiks izpārdotas.

  1. Nepārspējamie rudens gardumi

Vēl viena priekšrocība, ko sniedz mazāka ceļotāju plūsma, ir iespēja izbaudīt fantastisku sezonālo virtuvi, pateicoties restorāna apmeklējuma vienkāršākai rezervācijai.

Sēnes, ķirbji, kabači, āboli un saldie kartupeļi ir tikai dažas no gardajām rudens veltēm.

Esot ceļā un meklējot iespējas garšīgi ieturēties, pievērs uzmanību tiem restorāniem, kas piedāvā sezonālas garšas. Vai vēl labāk, meklē restorānus, kur tu un partneris ēdienkartē atradīsiet pat pusduci vai vairāk rudens iedvesmotu maltīšu. 

Lai arī kurp rudens jūs vestu...
 

Lai arī kurp tu nolemtu doties šajā rudenī, atceries, Ferratum Money var palīdzēt turp nokļūt!

Mūsu vienas dienas aizdevums ir ātrākais veids, kā likt lietām notikt. Sāc kravāties jau šodien, bet pirms tam aizpildi pieteikumu kādam no mūsu tiešsaistes aizdevumiem.

Tas prasīs tikai dažas minūtes, bet lēmums taps zināms jau pēc pāris sekundēm. Bez papīru kaudzēm, bez rindām. Nauda būs tavā bankas kontā jau vienas dienas laikā pēc apstiprinājuma saņemšanas.

Un kurp šoruden dosies tu?