Pirms domā pieteikties aizdevumam, pieņem atbildīgus lēmumus.

Ja domājat par pieteikšanos aizdevumam, tur nav nekā, no kā kaunēties. Aizdevuma automašīnas iegādei, kredītkaršu, hipotēku un aizdevumu studijām formā kaut kāda veida parādsaistības vai kredīta atmaksas saistības ir faktiski katram.

Tāpēc, ja Tu patiešām domā pieteikties aizdevumam, vissvarīgākais ir pieņemt pārdomātus lēmumus.

Pirmkārt, noteikti seko tam, lai pieteiktos aizdevumam pareizajiem nolūkiem. Otrkārt, ir ļoti svarīgi izpētīt savas iespējas, kā arī zināt, ko sagaidīt, piesakoties aizdevuma saņemšanai.

Pirms pieteikšanās aizdevuma saņemšanai Tev vienmēr ir jāuzdod sev pieci jautājumi: 

1.    Cik daudz es īsti vēlos aizņemties? 

Pirms pieteikšanās aizdevuma saņemšanai pajautā sev, cik daudz Tev īsti ir jāaizņemas. Ja aizdevuma nolūks ir, piemēram, kādas preces iegāde, vai Tu vari iekrāt pusi preces iegādei nepieciešamās summas un aizņemties tikai trūkstošos naudas līdzekļus, tādējādi samazinot aizņēmuma summu? 

Varbūt Tev aizņēmums ir nepieciešams laika ziņā spiedīgāku apsvērumu dēļ, un tāpēc naudas iepriekšēja iekrāšana nav iespējama.

Jebkurā gadījumā vienmēr pārskati savu budžetu un veic visas nepieciešamās korekcijas. Noskaidrojot savu pašreizējo budžetu, Tu redzēsi, cik daudz naudas līdzekļu vari atvēlēt aizdevuma atmaksai nepieciešamajiem maksājumiem.

Pievērs uzmanību tam, vai Tavi ikmēneša ienākumi ir pietiekami, lai atmaksātu vismaz minimālo ikmēneša maksājumu

2.    Vai mani ienākumi ir pietiekami, lai atmaksātu aizdevumu un procentus? 

Piesakoties aizdevumam, pirmkārt ir jāapzinās, ka aizdevuma atmaksas minimālā ikmēneša summa nav kopējā atmaksājamā summa. Papildus minimālajai katru mēnesi atmaksājamajai summai par aizdevumu tiks aprēķināti arī procenti.

Atkarībā no aizdevuma veida procenti tiks aprēķināti par dienu, nedēļu, mēnesi. 

Nosakot savu budžetu, noteikti pievērs uzmanību tam, vai Tavi ikmēneša ienākumi ir pietiekami, lai atmaksātu vismaz minimālo ikmēneša summu un – ideālā variantā – par periodu aprēķinātos procentus. 

Lai noskaidrotu kopējās aizdevuma izmaksas, tostarp procentu maksājumus un ikmēneša maksājumu summas sazinaties ar klientu servisu un uzdodiet interesējošos jautājumus.

Ja pēc sava budžeta izvērtēšanas izrādās, ka aizdevuma atmaksa Tev būs apgrūtināta, tad aizņemties nav ieteicams. 

3.    Cik ilgā laikā aizdevums jāatmaksā?

Aizdevuma termiņš vai aizdevuma atmaksai atvēlētais laiks atšķiras atkarībā no pieprasītā aizdevuma veida un summas, kuru vēlaties nodrošināt. No nedēļām līdz mēnešiem – vissvarīgāk ir izvēlēties aizņēmuma summu, aizņēmuma termiņu un ar to saistītās procentu likmes, ņemot vērā savu budžetu.

Viena lieta, kas ir jāatceras, ir spēja atmaksāt aizdevumu priekšlaicīgi. Ferratum, piemēram, ļauj saviem klientiem atmaksāt nenodrošinātos aizdevumus bez soda sankcijām par priekšlaicīgu atmaksu. Tādā veidā klienti aizņēmumu var atmaksāt atkarībā no sava budžeta, kā rezultātā aizdevuma atmaksa kļūst elastīgāka un ērtāka. 

Lai arī kuru finanšu iestādi Tu izvēlētos, vienmēr seko tam, lai Tev būtu priekšlaicīgas atmaksas iespēja bez soda sankcijām.

4.    Kā man tikt galā ar pārējām savām parādsaistībām?

Ja Tev jau ir citas parādsaistības (piemēram, kredītkartes vai citi aizņēmumi), papildu parādsaistību uzņemšanās nav laba doma, jo iznākums būs tikai un vienīgi vēl lielāki parādi. 

Pirms pieteikšanās īstermiņa aizdevumam noteikti seko tam, vai Tu šobrīd veiksmīgi tiec galā ar savu kredītkartes vai citu aizdevumu atmaksu. Vai Tavs budžets ir tāds, ka vari atļauties atmaksāt papildu summas?

5.    Vai nepieciešamajam aizņēmumam esmu izvēlējies(-usies) īsto iestādi? 

Tirgū ir daudz īstermiņa aizdevumus piedāvājošu finanšu iestāžu, tai skaitā bankas. Papildus maksām, kā arī noteikumiem un nosacījumiem ir svarīgi arī būt apmierinātam(-ai) ar izvēlēto finanšu iestādi. 

Pārliecinies, vai Tev ir skaidri visi veicamie maksājumi, kā arī vai uzņēmums ir uzticams un drošs. Internetā tādās tīmekļvietnēs kā Trust Pilot. Izlasi citu lietotāju atsauksmes, lai noskaidrotu, kuriem uzņēmumiem ir laba reputācija.

Veltot laiku īstās kredītiestādes meklēšanai, Tu iegūsi lielāku pārliecību, ka Tava izvēle ir pareizā.

Mēs – Ferratum – uzskatām, ka rīkojamies citādi. Kā starptautiska līmeņa pirmrindnieks finanšu tehnoloģiju un mobilo aizdevumu sfērā mēs kopš 2005. gada esam izvērsuši savu darbību 24 valstīs. 

Piesakoties kādam no internetā pieejamajiem Ferratum aizdevumiem, Tu vari būt pārliecināts, ka esi labās rokās. Mēs uzskatām, ka ir nepieciešama pilnīga pārskatāmība. Nekādu slēptu maksājumu.

Mūsu uzdevums ir vienkāršs – nodrošināt labākos, ātrākos un lietotājam ērtākos aizdevumu un banku pakalpojumus ar pieejamu individuālu palīdzību klientiem. Piesakies internetā dažu minūšu laikā un saņem sev nepieciešamo naudu vienas dienas laikā Ferratum Bank darba ietvaros.

Kad runa ir par naudu, sadarbība ar Ferratum Tev nesagādās liekas raizes.
 

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +