Viļakā notika 2. posms spēkavīru čempionātā

Ar Ferratum Bank atbalstu šī gada 8. jūlijā Viļakā norisinājās otrais posms “Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionātā”.  Sacensībās par uzvaru cīnījās septiņi spēcīgi atlēti. Spēkavīri pierādīja savus spēkus sešās disciplīnās.

Arī šoreiz spēkavīri iemēģināja Ferratum Bank seifa celšanu no zemes. Pirmās vietas ieguvējs šajā sacensībā seifu pacēla desmit reizes! Otrās vietas ieguvējs seifu pacēla 9 reizes un trešās vietas ieguvējs to pacēla 8 reizes. Atgādinām, ka seifs nav no vieglajiem, tā svars ir 323 kilogrami.

Par atbalstītājiem rūpējas Ferratum Bank, piedāvājot dažādus konkursus, kuros bija iespēja laimēt pārsteiguma balvas! Sacensību teritorijā tika izvietota Ferratum Bank fotosiena, pie kuras varēja iemūžināt uzvaru mirkļus!

Ja nebiji uz šo posmu, vēl vari atbalstīt spēkavīrus kopā ar Ferratum Bank šādās pilsētās: 16. jūlijā Kuldīgā, 29. jūlijā Lielvārdē, savukārt 5. augustā Ventspilī un 18. augustā Preiļos. Lielais superfināls, kurā noskaidros 2017. gada “Betsafe Latvijas spēkavīra čempionāta” uzvarētāju – 9. septembrī Rīgā.

 

Seko līdzi čempionātam kopā ar Ferratum Bank un tiekamies nākamajā sacīkšu posmā!

Vairāk par sacensībām: http://stiprinieki.lv/

Fotogalerija no 2.posma pieejama ŠEIT

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.