Aizvadīts piektais posms spēkavīru čempionātā

Visa jūlija garumā katru nedēļas nogali norisinājās Latvijas Spēkavīru čempionāts. Pēdējo divu nedēļu laikā spēkavīri viesojās un spēkiem mērojās Krāslavā, Līvānos, Lielvārdē un Ventspilī. Lielākoties posmos spēka pārsvaru un pārliecinošu uzvaru svinēja atlēts Artis Plivda, uzrādot vislabākos rezultātus. 

Sestdien, 5. augustā, Ventspils pilsētas svētku laikā norisinājās Latvijas Spēkavīru čempionāta 5.posms. 
Sacensībās piedalījās deviņi atlēti: Māris Krievelis, Uldis Ķiploks, Raivis Mundiciems, Otomārs Skreija, Edgars Andersons, Oskars Martužans, Jānis Šleckus, Didzis Zariņš un Sauļus Brusokas. Katrs sportists savus spēkus pierādīja sešos vingrinājumos.

Ar Ferratum Bank atbalstu atlētiem nācās pierādīt spēkus seifa celšanā, kura svars ir  323 kilogrami. Seifa celšanā ar savu spēku izcēlās Šleckus un Zariņš, dalot pirmo/otro vietu ar paceltām divpadsmit reizēm. Savukārt trešajā vietā ar vienpadsmit paceltām reizēm palika Edgars Andersons.

Kopumā Ventspils posmā visos vingrinājumos spēka pārsvaru izrādīja un pirmo vietu svinēja Jānis Šleckus. Otrā vietā Didzis Zariņš, bet trešā vieta lietuvietim Sauļum Brusokas.

Visas dienas garumā skatītājiem bija iespēja piedalīties ripas turēšanas sacensībās kopā ar Ferratum Bank un laimēt balvas. Ikviens varēja sajusties kā spēkavīrs un parādīt savus spēkus šajā aktivitātē. 

Ja nebiji uz šo posmu, vēl vari atbalstīt spēkavīrus kopā ar Ferratum Bank Preiļos, 18. augustā. Lielais superfināls, kurā noskaidros 2017. gada “Betsafe Latvijas spēkavīra čempionāta” uzvarētāju – 9. septembrī Rīgā.
Atbalsti spēkavīrus kopā ar Ferratum Bank!

Vairāk par sacensībām: http://stiprinieki.lv/

Fotogalerija no 3.posma pieejama ŠEIT

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Dienas procentu likme: 0.22%
Maksimālā GPL: 139.71%

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€

 

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

*Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 292,44€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 14 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 20€ un 15. mēnesī 12,44€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +