Bezrūpīgā vasara nu ir pagājusi. Jāsāk uzņemties atbildību.

Vasara ir saistīta ar brīvību, relaksāciju un izpriecām. Mēs visi šajā laikā ēdam un dzeram vairāk, nekā iespējams, vajadzētu, mēs mazāk guļam un atkāpjamies no ierastā dzīves ritma. Tas viss rada prieku. 

Visas papildu sociālās aktivitātes, maltītes ārpus mājas, papildu kokteiļi, viesnīcas, ceļojumi neizbēgami arī nozīmē atkāpšanos no mūsu budžeta. Bet Jūs taču nevarat noteikt cenu fantastiskajām brīvdienu atmiņām un laikam, ko pavadījāt kopā ar draugiem un ģimeni, vai ne?

Bet tagad vasara ir galā un ir laiks atgriezties ierastajā ritmā. Parasti tas nozīmē atsākšanu normāli ēst, sportot, atgriezties pie ierastās rutīnas un sakārtot finanses.

Uzņemieties atbildību…un tad sāciet sakārtot budžetu 

Tā varētu būt biedējoša perspektīva, bet pirmā lieta, ko darīt pēc atgriešanās no vasaras brīvdienām, ir uzņemties atbildību. Tas nozīmē saprast mūsu parādus.
Bet pirms to darīt, ir svarīgi jebkurām negatīvajām sajūtām pretstatīt pozitīvās sajūtas. Tāpēc, tiklīdz kā aprēķināsiet vasarā izveidojušos parādus, ķerieties pie budžeta.
Ierakstiet budžetā, cik daudz varat novirzīt parādu atmaksai. Pat 50 EUR maksājums būs pietiekams, lai darītu smadzenēm zināmu, ka ejat pareizā virzienā, un Jūs izjutīsiet lielāku kontroli.

Tieši šeit, tieši tagad 

Ko darīt tad, ja papildus vasarā radītajiem parādiem Jums ir rēķini, kas jāapmaksā, ir jāiemaksā Jūsu kredītkartes minimālā bilance un Jums jānopērk pārtika nedēļai, bet algu saņemsiet tikai nākamajā nedēļā?
Dažreiz neliela palīdzība var Jums palīdzēt tikt uz kājām. Tieši tādēļ Ferratum ir izstrādājusi vienkāršus, elastīgus īstermiņa aizdevumus, kas ļauj Jums ātri iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus. 
Klienti var aizpildīt aizdevuma pieteikumu tiešsaistē dažu minūšu laikā un lēmums tiks nosūtīts epastā pēc pieteikuma saņemšanas. Nav nepieciešami nekādi papīri, nekādas izziņas par finansēm.

Rūpīga plānošana 

Tagad, kad esat izstrādājis plānu, kā tikt galā īstermiņā, ir svarīgi, ņemot vērā Jums pieejamo budžetu, izplānot, kā un kad varēsiet atmaksāt vasaras parādus.
Papildus summai, ko atliekat no algas parādu apmaksai, atkarībā no parāda lieluma un Jūsu laika grafika, Jūs varat konstatēt, ka vislabākais veids, kā tikt galā ir papildus ienākumu avota atrašana. 
Vai Jums ir kādas īpašas prasmes un Jūs varētu uzņemties papildus darbu dažas stundas nedēļā vai nedēļas nogalē? 
Lai arī ko Jūs izlemtu, ir svarīgi izjust, ka Jūs kontrolējat savas finanses, un neļaut tam mazināt brīnišķīgās vasaras spozmi.