30 dienu aizdevums bez komisijas maksas

Ātro kredītu izsniedzēji piedāvā nelielas naudas summas aizņemties uz termiņu līdz 30 dienām. Maksimālās aizdevuma summas, aizņemoties pie konkrētā kredītdevēja pirmo reizi atšķiras - no nedaudz vairāk kā 100 eiro, līdz 350 eiro.  Ferratum.lv izsniedz elastīgus aizdevumus, kur maksimālā aizdevuma summa var sasniegt 1200 eiro. Tas nav ātrais kredīts, bet gan kredītlīnija, kuru iespējams atmaksāt ilgākā termiņā, kā 30 dienas, veicot ikmēneša maksājumus – kā visparastākajam bankas aizdevumam. Protams var atmaksāt kredītu arī 30 dienu laikā, un šajā gadījumā, ja Kredītlimits tiek izmantots pirmo reizi, aizdevums ir bez komisijas maksas.  
 

Kredītlimitu (kur maksimums ir jau minētie 1200 eiro), piešķir katram, kurš vēlas aizņemties, individuāli, atkarībā no kredītvēstures un maksātspējas. Aizpildot pieteikumu ferratum.lv ar visu nepieciešamo informāciju, tiek noteikta maksimāli pieejamā aizdevuma summa, izvērtējot maksātspēju. Tas palīdz aizņemties saprātīgāk un atbildīgāk, jo aizņemoties summas, kuras pēcāk nav iespējams nomaksāt, tikai bojā kredītvēsturi. Tieši tāpēc ferratum.lv izvērtē klienta atmaksas iespējas un pēc visas esošās informācijas piešķir maksimālo pieejamo kredītlimita summu, kuru iespējams izņemt kā aizdevumu gan vienā reizē, gan atkārtoti. Piemēram – ja maksimālā kredītlimita summa ir 1000 eiro, pirmajā reizē aizņemamies 500 eiro, bet, turpinot ikmēneša maksājumus, vēl pēc kāda laika aizņemamies 300 eiro. Tas nozīmē, ka atmaksāsim tikai izņemtos 800 eiro, ne visu maksimālo tūkstoti, turpināsim ikmēneša maksājumus, bet kredītlimitā vēl būs pieejami 200 eiro, ja nepieciešams aizņemties arī tos. 

Minimālais ikmēneša maksājums no 30 eiro

Minimālais ikmēneša maksājums ir 30 eiro, plus dienas procentu likme. Ja no kredītlimita izņemti mazāk par 30 eiro, ikmēneša maksas nav. Aizdevums jāatmaksā viena mēneša laikā (ar nosacījumu, ka kredītlimits tiek izmantots tikai vienu reizi).

Arī lielāku aizdevumu iespējams atmaksāt 30 dienu laikā, atmaksājot visu summu uzreiz un neplānojot ikmēneša maksājumus. Vēloties samazināt kopējās parādsaistības un atmaksas laiku, var veikt lielāku ikmēneša maksājumu, nekā paredzēts rēķinā – piemēram, 30 eiro vietā iemaksāt 100 eiro. Tas nozīmēs, ka kopējā atmaksājamā kredīta summa samazināsies. Bet, ja tiek atmaksāta visa aizdevuma summa uzreiz, aizdevums tiek dzēsts, līdz atkal tiek atsākta kredītlīnijas izmantošana. Savukārt kredītlimitu, laicīgi veicot maksājumus un atmaksājot aizdevumu, var izmantot atkārtoti neierobežotā daudzumā.


Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.