Ferratum atbalsta rallijkrosu

Ferratum kopā ar STARD komandu šajā gadā ir uzsākuši sadarbību. Kā rezultātā šīs komandas zelta sponsors 2019. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā ir Ferratum.

STARD turpina veiksmīgi veidot vēsturi ar rallijkrosu un kopš 2015. gada sacenšas World RX ar pašu izstrādātiem superauto. Sadarbība ietver arī STARD nodrošinātu divu jaunu un ar Ferratum logotipiem greznotu Ford Fiesta RXS Evo 5 superauto piegādi un pārvaldību. 

Rallija automašīnas ar Ferratum logo

STARD codeRX autobraucēju komanda 2019. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā ir Jānis Baumanis, Jani Pāsonens, Jere Kalliokoski un Pols Vetle Tri. Taču šosezon ar Ferratum auto brauc latvietis Jānis Baumanis un  soms Jani Pāsonens. 

Pa kreisi Jānis Baumanis, pa labi Jani Pāsonens

Līdz šim notikušas sacensības četros posmos: Abu Dhabi, Barselonā, Beļģijā un Lielbritānijā. Jānis Baumanis piedalījies visos četros posmos kopā iegūstot 62 punktus un ierindojoties ceturtajā vietā, taču Jani piedalījies 2 posmos un iegūstot 4 punktus, ierindojies 20 vietā.

Ferratum komanda katrā rallijkrosa posmā atbalsta un ir kopā ar mūsu braucējiem!

Lielākie atbalstītāji - tuvplānā Ferratum dibinātājs Jorma Jokela

Vietā, kurā satiekas ātrumsacīkšu aizrautība un tehnoloģija, ir jābūt klāt, un tieši tur rodas jaunas sadarbības. Jo STARD sacīkšu braucēju komanda un Ferratum ir līdzīga vīzija par ātrumu un inovācijām. Ferratum ir lepns pasaules RX 2019 ģenerālsponsors sadarbībā ar STARD komandu. 

"Mūsu sadarbība ar STARD FIA Pasaules rallijkrosā ļauj ar mūsu zīmolu un pakalpojumiem iepazīstināt vēl plašāku auditoriju. Galu galā pāris ātrāko sacīkšu automašīnu popularizē tikpat ātros Ferratum piedāvātos pakalpojumus, un tā ir ideāla saderība," skaidro Ferratum dibinātājs un izpilddirektors Jorma Jokela.

Uz tikšanos World RX!