Kredītlimita viena no priekšrocībām ir iespēja atmaksāt aizdevumu pa daļām

Ferratum Bank Kredītlimits ir elastīgs aizdevums līdz pat 1200 eiro apmērā. Tas ir ātrs un vienkāršs veids, kā papildināt maciņu, kad rodas tāda nepieciešamība. Jebkurš var nokļūt situācijā, kad vajadzīga naudas summa, kas konkrētajā brīdī nav ne kontā, ne kabatā. Kredītlimits ir drošības spilvens gadījumiem, kuros vajadzīga naudas rezerve. Tas ir moderns aizdevuma veids, kas darbojas līdzīgi kā banku kredītkartes.

Ja kredītlimitu izmantosi pirmoreiz, tad pirmās 30 dienas komisijas maksa jeb dienas procentu likme par pakalpojumu Tev netiks piemērota. Kredītlimits ļauj Tev naudu izņemt atkārtoti līdz esi sasniedzis Tev noteikto maksimālo aizdevuma summu. Tu vari papildus naudas summas ņemt pat tad,ja neesi atmaksājis visu iepriekš paņemto. Galvenais ir savlaicīgi veikt ikmēneša minimālos maksājumus, kas ļauj Tev turpināt izmantot kredītlimitu. Šis aizdevums Tev nav jāatdod vienā maksājumā – visa summa uzreiz. Tu, protams, vari to darīt, ja vēlies, taču pietiek ar ikmēneša minimālā maksājuma laicīgu apmaksu, lai palēnām atmaksātu aizdevumu.


Izvērtējot Tavas atmaksas iespējas , mēs nosakām Tev pieejamo maksimālo kredītlimita summu. Tu to varēsi apskatīt savā klienta profilā pēc tam, kad būsi aizpildījis kredītlimita pieteikumu. Šo summu Tu vari izņemt visu uzreiz vai izmantot pa daļām. Šī nauda Tev ir pieejama visās ierīcēs jebkurā diennakts laikā un vietā. Pietiek vien ar dažiem klikšķiem, lai Tu pieteiktos aizdevumam un saņemtu naudu savā kontā.


Ja Tu kredītlimitu izmantosi pirmoreiz, tad pirmās 30 dienas varēsi šo pakalpojumu lietot bez komisijas maksas. Šajā gadījumā Tev 30 dienu laikā aizdevumu jāatmaksā pilnībā – jāatdod tik, cik aizņēmies. Gadījumā, ja naudu atdosi ilgākā laika posmā saskaņā ar maksājumu grafiku, komisijas maksa par pirmajām 30 dienām netiks piemērota. Pirmajā kredītlimits izmantošanas reizē maksimālā pieejamā summa ir 1000 eiro (bet var gadīties, ka pēc Tavu atmaksas iespēju izvērtēšanas Tev pieejamā summa tiek noteikta mazāka par 1000 eiro). Atkārtoti aizņemoties un laicīgi veicot maksājumus šī summa var tikt palielināta līdz 1200 eiro.


Komisijas maksa jeb dienas procentu likme (0,2483% no izmantotās summas) ir jāmaksā tikai par laiku, kad izmanto aizdevumu. Komisijas maksa dienā ir mazāka par ceturtdaļprocentu un tā tiek aprēķināta tikai par izmantoto summu. Tu pats nosaki, cik ilgi izmantosi šo pakalpojumu. No brīža, kad atmaksā visu naudu, ko esi aizņēmies, komisijas maksa vairs netiek aprēķināta, bet kredītlimits Tev joprojām ir pieejams un vari to izmantot atkārtoti, kad rodas tāda vajadzība.


Tu vari naudu aizņemties atkārtoti, līdz būsi sasniedzis Tev noteikto kredītlimita maksimālo summu. Kamēr šis apjoms nav sasniegts, Tu vari aizņemties naudu vēl un vēl bez aizņemšanās reižu ierobežojuma.  Pieejamo summu varēsi aplūkot savā klienta profilā.


Kopējā atmaksājamā summa veidojas no kopējās izmantotās kredītlimita summas un 0,2483% no šīs summas par katru dienu, kad kredītlimits tiek izmantots. 
Izmantotā summa ir jāatmaksā pa daļām, katru mēnesi savlaicīgi veicot minimālo maksājumu.  Tu pats vari noteikt, cik atmaksāt, bet šī summa nevar būt mazāka par mēneša minimālo maksājumu, kas tiek norādīta rēķinā. Ikmēneša maksājuma apmērs ir atkarīgs no izmantotās kredītlimita summas un iepriekš veikto maksājumu skaita. Rēķins tiek izsūtīts 2 nedēļas pirms rēķina apmaksas datuma, kas dod Tev 14 dienas laika rēķinu apmaksāt.


Minimālais maksājums var būt 30 eiro + dienas procentu likme 0,2483% par katru pakalpojuma izmantošanas dienu vai 10% no izlietotās kredītlimita summas + dienas procentu likme, kas nemainīgi ir 0,2483% par katru kredītlimita izmantošanas dienu.
• Ja Tavs izmantotais kredītlimita apjoms ir 279 eiro vai vairāk, tad minimālais maksājums pirmajos mēnešos būs 10% no izmantotās summas plus dienas procentu likme 0,2483% par katru kredītlimita izmantošanas dienu, bet pēc vairāku maksājumu veikšanas tas samazināsies līdz 30 eiro plus dienas procentu likme 0,2483% no izmantotās summas par katru pakalpojuma izmantošanas dienu.
• Ja esi izņēmis mazāk par 279 eiro, tad minimālais ikmēneša maksājums būs 30 eiro plus dienas procenta likme 0,2483% no aizdevuma kopsummas par katru izmantošanas dienu.
• Ja esi aizņēmies 29 eiro vai mazāk, tad ikmēneša maksas nav. Aizdevums jāatmaksā viena mēneša laikā (ar nosacījumu, ka kredītlimits tiek izmantots tikai vienu reizi). Šajā gadījumā tāpat tiek piemērota dienas procentu likme 0,2483% par katru kredītlimita izmantošanas dienu. 


Kredītlimita rēķinā tiek norādītas divas summas. Viena no tām ir kopējo parādsaistību apmērs, kas nav obligāti jāatmaksā attiecīgajā mēnesī – Tu tiec informēts par kredītlimita kopējo atmaksājamo summu. Otra rēķinā norādītā summa ir minimālā summa atmaksai – šis maksājums ir obligāts un tas Tev jāveic rēķinā norādītajā termiņā. 


Tu vari maksāt arī vairāk par rēķinā norādīto minimālo summu, ja vēlies samazināt kopējās parādsaistības un atmaksas laiku. Bet Tev jāatceras, ka šī nauda, ko samaksāsi papildus klāt rēķina minimālajai summai, nesegs nākošā mēneša rēķinu vai daļu no tā. Tā tiks izmantota, lai samazinātu izsniegto naudas kopsummu. Taču nākošā mēneša rēķins, protams samazināsies, jo pamatsumma, ko esi aizņēmies, būs kļuvusi mazāka. Kopējais mēnešu skaits kredīta atmaksai ir atkarīgs no izmantotās summas un atkārtotas naudas izņemšanas.


Ja Tu atmaksā VISU summu uzreiz, Tu vairs neko neesi parādā līdz brīdim, kad atsāc izmantot kredītlimitu.


Tā ir elastīga naudas rezerve negaidītām situācijām, kas var pārsteigt ikvienu. Ir daudz vieglāk, ja rezerves plāns jau ir gatavs un zini, kā rīkoties, ja nu pēkšņi nokļūsti ārkārtas situācijā.

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.