Kredītlimits ir aizdevums, kurš darbojas līdzīgi banku kredītkartēm

Ikvienam no mums dzīvē var pienākt brīdis, kad steidzami nepieciešama nauda, taču pašiem nav izdevies laicīgi iekrāt līdzekļus. Šādos gadījumos iespējams aizņemties naudu internetā, jo, pirmkārt, tev nevienam nebūs jāstāsta par to, ka esi nokļuvis finansiālās grūtībās, kā arī tu varēsi naudu tērēt pēc savas izvēles. Viens no populārākajiem un uzticamākajiem aizdevējiem – “Ferratum” sniedz šādus pakalpojumus, pielāgojoties savu klientu vajadzībām un iespējām.
 

Ferratum Group ātro kredītu pakalpojumu tirgū darbojas kopš 2007. gada. Šis uzņēmums savu darbību veiksmīgi attīstījis 20 valstīs, apkalpojot vairāk nekā pusotru miljonu klientu. “Ferratum” ir viens no lielākajiem kredītdevējiem starp ātro kredītu firmām, turklāt tā sniegto pakalpojumu kvalitāti apliecina arī klientu skaita pieaugums un pozitīvās atsauksmes.
“Ferratum” piedāvā dažāda veida aizdevumus, tāpēc šoreiz iepazīsimies ar dažiem populārākajiem.

Kredītlīnija

“Ferratum Bank” kredītlīnijas darbības princips ir pielīdzināms kredītkartei – ņemot vērā tavas iespējas atmaksāt aizņēmumu, kredīta izsniedzējs izvērtē un nosaka tieši tev izdevīgāko variantu, nosakot pieejamo maksimālo limita summu. Lojālajiem klientiem, kuri jau ir reģistrējušies un izmantojuši šī uzņēmuma pakalpojumus, “Ferratum” izsniedz aizdevumus līdz 1200 eiro, savukārt jaunie klienti var aizņemties līdz 1000 eiro. Tiem, kuri aizņemas pirmo reizi, atmaksājot summu 30 dienu laikā, jāatdod tāda pati summa. Tas nozīmē, ka pirmās 30 dienas aizdevumam netiek piemēroti procenti. Lai atvieglotu kredīta atmaksu, iespējams izveidot ikmēneša maksājumu grafiku, kurā katru mēnesi tev tiek noteikta konkrēta summa (sākot no 30 eiro), kura jāatmaksā. Izvēloties šo veidu, pirmajām 30 dienām netiek piemērota aizdevuma dienas procentu likme. Kredītlīnijas limitu vari izmantot pa daļām, vai izņemt visu uzreiz, turklāt naudas izņemšana ir bez komisijas maksas. Atmaksājot noteiktu summu, pieejamā kredītlimita summa atjaunojas un, ja tas ir nepieciešams, limitu vari arī palielināt. Jāpiemin, ka kredītlīnijas noformēšana un konta apkalpošana “Ferratum” klientiem ir bez maksas.

Ātrie kredīti

Šis ir pazīstamākais aizdevuma veids, kuru Latvijā ir iecienījuši arvien vairāk cilvēku. Un tas nav pārsteigums, jo tā noformēšana ir ļoti ērta un saprotama.
Ātro kredītu iespējams saņemt pat neizejot no mājas – viss kas tev ir nepieciešams, dators vai jebkura mobilā ierīce ar interneta pieslēgumu. Izvēlētās summas piešķiršana notiek īsā laikā, turklāt tev nav jādodas uz biroju, lai parakstītu dokumentus un gaidītu kredīta apstiprināšanu. Ātros kredītus izsniedz bez ķīlas, tādēļ tas vēl vairāk atvieglo naudas aizņemšanos. Šis kreditēšanas veids sniedz cilvēkiem brīvību, jo tev nevienam nav jāatskaitās, cik daudz aizņemsies un kādam mērķim nauda tiks izmantota. Jaunie “Ferratum” klienti bez procentiem var aizņemties līdz pat 1000 eiro. 
Lai saņemtu ātro kredītu, tev ir jābūt savam bankas kontam, kā arī pieejai internetam, lai būtu iespējams saņemt paziņojumus no aizdevēja (vajadzēs norādīt arī tālruņa numuru). Ātrā kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem, kā arī tam ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei.

Patēriņa kredīts

Šī kredīta apjoms ir no 50 līdz 1500 eiro, un to iespējams atmaksāt termiņā no 6 mēnešiem līdz vienam gadam. Atšķirībā no citām bankām, “Ferratum” kredīta pieteikumu izskatīs bez maksas un tas notiks īsā laikā – nieka 15 minūtēs. Izvēloties patēriņa kredītu, tev būs jāmaksā procentu likme par izmantoto aizdevumu. Šis kreditēšanas veids ir izdevīgs tiem, kuri dod priekšroku vienādas summas atmaksai katru mēnesi. Šo aizdevumu vari saņemt, ja esi vismaz 25 gadus vecs, ar regulāriem ienākumiem, kā arī labu kredītvēsturi.

Ienāc Ferratum.lv un izvēlies sev piemērotāko kredītu!