#FerratumChallenge ietvaros Latvijas Instagram zvaigznes sacenšas ceļojumu finanšu plānošanā

Blogeri Pērnavā kopā Ar Ferratum Bank!

Ferratum Bank īstenotā sociālā eksperimenta #FerratumChallenge ietvaros piecas Latvijas blogeres un sociālā tīkla Instagram zvaigznes 30. septembrī devās uz Igaunijas pilsētu Pērnavu, lai cīnītos par mūsu valsts populārākā ceļojumu piezīmju veidotāja titulu.

Par izaicinājuma uzvarētāju kļuva  dzīvesstila blogere, stiliste un MAAS Coats radošā direktore Maija Armaņeva. 

Par Latvijas populārākā ceļojuma piezīmju veidotāja titulu sacentās pasaules slavenā modele Ginta Lapiņa, dūla un topošā mediķe Katrīna Puriņa-Liberte, žurnāla Ej galvenā redaktore Ieva Smilga, skaistuma un dzīvesstila blogere, stiliste un MAAS Coats radošā direktore Maija Armaņeva, kā arī modes un dzīvesstila blogere Elizabete Gorina. 

Saskaņā ar Ferratum Vasaras Barometra 2017 rezultātiem Latvijas iedzīvotāji 19% no saviem ienākumiem plānoja veltīt ceļojumiem. Pētījuma rezultāti arī atklāja, ka 67% aptaujāto ceļošanai šogad bija iecerējuši tērēt tikpat vai pat vairāk naudas.

“Laikā, kad Latvijas iedzīvotāju tēriņi par ceļojumiem palielinās, arvien būtiskāku lomu ieņem mērķtiecīga finanšu plānošana pirms tiem.

Sacensību #FerratumChallenge mērķis bija sniegt praktiskus padomus, kā maksimāli efektīvi izmantot naudu reizēs, kad brauciena budžets ir ierobežots,” stāsta Evita Grundberga, Ferratum Group Latvijas koordinatore. 

"Piedaloties šajās sacensībās vēlējos parādīt saviem sekotājiem, ka ceļojuma izdošanos ne vienmēr nosaka tā budžets, bet gan tas, kā šī nauda var tikt efektīvi izmantota," tā uzvarētāja. 

#FerratumChallenge ietvaros Latvijas sociālo tīklu slavenībām tika izsniegta 50 eiro kabatas nauda un uzdevums – pastāstīt saviem sekotājiem, kā tos visefektīvāk iztērēt vienas dienas braucienā uz Pērnavu.

Populārākā ieraksta autors kļuva par izaicinājuma uzvarētāju un saņēma balvu – 100 eiro no Ferratum Bank. 

 


 

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +