Viena no svarīgākajām lietām, ko jūs kā jauna ģimene varat izdarīt, ir izveidot uzkrājumu nebaltām dienām.  

Dzīve ir pārsteigumu pilna ar neparedzētiem pavērsieniem, un jo labāk jūs būsiet sagatavojies dzīves piespēlētajām situācijām, jo mierīgāks prāts būs jums un jūsu ģimenei. 

Uzkrājuma nozīmīgums

Cenšoties sabalansēt ikdienas tēriņus, nodrošinot ģimeni un uzkrājot bērnu nākotnei, ja esat iepriekš saskāries ar neparedzētiem izdevumiem, jūs zināt, cik ļoti tas var izsist no sliedēm.  

Iespējams, vēl jāgaida pāris nedēļas līdz nākamajai algas dienai.  Iespējams, salūzt jūsu automašīna brīdī, kad jāveic vairāku rēķinu apmaksa.  Lai arī kāda būtu situācija, nav vajadzīgs daudz, lai ietekmētu visu jūsu budžetu. 

Šādos gadījumos lieti noder uzkrājums nebaltām dienām. Uzkrājuma veidošana ir būtisks pasākums, lai apsargātu jūs un jūsu ģimeni no neparedzētu gadījumu un izdevumu radītajām sekām.  

Cik daudz naudas novirzīt uzkrājumam?

Tas, cik daudz naudas novirzīt uzkrājumam, būs atkarīgs no jūsu ienākumiem, cilvēku skaita ģimenē, ikmēneša izdevumiem un, protams, dzīvesveida.  Tomēr eksperti ir vienisprātis, ka vajadzētu uzkrāt summu, kas ir vismaz 3-6 mēnešalgu apmērā. 

Sāciet ar nelielu summu un centieties to palielināt

Kaut arī summa 3-6 mēnešalgu apmērā var izklausīties liela, pats svarīgākais ir sākt ar kaut ko.  Kāda ir minimālā summu, kuru jūs varat iemaksāt katrā reizē? 

Sāciet ar mazumiņu.  Iemaksājiet tik, cik varat atļauties, un varat būt pārliecināts, ka summa drīz pieaugs.  Pēc sešu mēnešu minimālās summas iemaksas palieliniet katra mēneša uzkrājumu kaut nedaudz.  

Nelaime nenāk viena

Pakāpeniski veidojot uzkrājumu nebaltām dienām jāpatur prātā, ka, ja jūs saskaraties ar neparedzētiem izdevumiem, tiem sekos nākamie.  Kā parunā teikts- nelaime nenāk viena. 

Šādā situācijā, kaut arī jūs esat izveidojis uzkrājumu, jums var nepietikt līdzekļu, lai segtu neparedzētos izdevumus.  Ko tad? Šādā gadījumā tāds īstermiņa aizdevums, kā Ferratum mikroaizdevums var būt labs atvieglojums. 

Piesakieties tiešsaistē jebkurā laikā 24/7.  Bez papīru kaudzēm, bez rindām. Iesniegumu aizpildīšana prasa tikai dažas minūtes un, tiklīdz aizdevums būs apstiprināts, līdzekļus var ieskaitīt jūsu norādītajā bankas kontā pāris stundu laikā.  

Atmaksājiet aizdevumu un tā procentus 30 dienu laikā un turpiniet pārvaldīt savas finanses un veidot uzkrājumu kā līdz šim. Lūk tas ir dvēseles miers!
 

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +