Ja nepieciešams naudas kredīts, Ferratum Bank ātrie kredīti tev palīdzēs

Daudzi no mums kaut reizi ir aizdomājušies par to, kāda būtu cilvēku dzīve, ja mēs spētu paredzēt nākotni. Kā tu justos, ja zinātu to, kas ar tevi notiks šodien pēcpusdienā vai rīt no rīta? Ja spētu paredzēt kā laimes brīžus, tā neveiksmes? Vai dzīve tad nezaudētu savu jēgu, un mums vai nebūtu motivācijas censties? Protams, ir reizes, kad ar mums notiek kas tāds, ko nebijām paredzējuši, vēl ļaunāk ir tad, ja notikušais nav patīkams. Daudzi no jums man piekritīs, ka reizēm gadās sastapties ar ļoti skumjām, kā arī uztraukuma pilnām situācijām. Vai tā būtu auto avārija, pēkšņa slimība, vai cita problēma, diemžēl visbiežāk, lai atrisinātu šādas situācijas, mums ir nepieciešami finansiāli līdzekļi. Labi, ja ir izdevies iepriekš iekrāt naudu neparedzētiem gadījumiem, taču lielākoties cilvēkiem šādu ietaupījumu nav. “Ferratum” tev palīdzēs šādās situācijās, jo tās piedāvātie kredīti ir pielāgoti dažādām cilvēku vajadzībām un iespējām.


Starptautiskā mikrokredītu kompāniju grupa Ferratum Group bija pirmā, kura 2005. gadā sāka izmantot mobilās tehnoloģijas, sniedzot kreditēšanas pakalpojumus Eiropā. Tas pārvērta aizņēmumu noformēšanas procesu – bija iespējams saņemt kredītu, vienkārši aizsūtot SMS. Latvijā “Ferratum” savus pakalpojumus sniedz kopš 2007. gada, un šajā laikā ir iemantojis plašu un uzticamu klientu loku. Tie, kuri kaut reizi izmantojuši “Ferratum” pakalpojumus, zina, ka šī kompānija rūpējas gan par saviem lojālajiem, gan arī jaunajiem klientiem.

Viens no aizņēmumu veidiem, kuru piedāvā “Ferratum”, ir kredītlīnija. Pastāstīšu, kas tā ir un, ko tā ziemā ēd. Kredītlīnija darbojas gandrīz tāpat kā kredītkarte – izvērtējot to, kādas ir tavas aizņēmuma atmaksas iespējas, aizdevējs nosaka maksimālo kredīta summu. “Ferratum” jaunie klienti var aizņemties līdz 1000 eiro, taču, ja jau esi šīs kredītkompānijas klients, tev būs pieejams aizdevums līdz 1200 eiro. Pirmais kredīts ir bez maksas, ar noteikumu, ka to atmaksā 30 dienu laikā. Aizņēmuma atmaksu iespējams sadalīt arī ikmēneša maksājumos pēc iepriekš izveidota grafika (minimālā summa, kuru vari atdot mēnesī – 30 eiro). Šajā gadījumā pirmajām 30 dienām netiek piemērota aizdevuma dienas procentu likme. Kredītlīnijas noformēšana ir bez maksas, turklāt, kad uzzināsi maksimālo summu, kuru vari aizņemties, bez procentiem varēsi uzreiz izņemt visu summu, vai ņemt tik, cik tev tajā brīdī nepieciešams. Katru reizi, kad veiksi kredīta atmaksu, tev pieejamā limita summa atjaunosies un, ja vajadzēs – tu varēsi to palielināt.

Vēl viens pakalpojums, kuru piedāvā “Ferratum”, ir patēriņa kredīts. Lai to iegūtu, tev ir jābūt vismaz 25 gadus vecam, kā arī tavai kredītvēsturei ir jābūt pozitīvai. Naudas saņemšanai, tev būs nepieciešams aktīvs konts kādā no Latvijas bankām, kā arī vajadzēs norādīt tālruņa numuru, lai kredītiestāde varētu ar tevi sazināties nepieciešamības gadījumā.

Patēriņa kredīta apjoms ir no 50 līdz 1500 eiro, turklāt to var atmaksāt izvēlētā laika periodā no 6 mēnešiem līdz vienam gadam. Rūpējoties par klientu ērtībām “Ferratum” izskatīs tavu kredīta pieteikumu bez maksas 15 minūšu laikā. Vienīgais maksājums, kas tev būs jāveic, ir procentu likme par izmantoto aizdevumu. Šis aizdevums būs lieliski piemērots tiem, kuri paši plāno savas finanses, jo aizdevumu varēsi atdot vienādos ikmēneša maksājumos, neuztraucoties par slēptām komisijas maksām. Summu, kura tev būs jāpārskaita “Ferratum” katru mēnesi, redzēsi kredīta kalkulatorā savā profilā. 
Tāpat kā daudzas citas kredītiestādes, arī “Ferratum” piedāvā saviem klientiem ātro kredītu, kā arī SMS kredītu. Izvērtējot savas vajadzības un arī iespēju atdot aizdevumu, jūs varat izvēlēties sev piemērotāko variantu. 

Lai arī kādam mērķim jums būtu nepieciešams aizdevums, atcerieties, ka tas arī pēc tam būs jāatmaksā, tādēļ, noformējot kredītu, pret to attiecieties atbildīgi. Ja jums ir kādas neskaidrības, droši sazinieties ar “Ferratum” konsultantiem, un viņi jums palīdzēs ne tikai atrast piemērotāko aizņēmuma veidu, bet arī sniegs padomus par to, kurš no atmaksas veidiem jums būtu piemērotākais. 

“Ferratum”- vairāk nekā nauda.
 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.