Ak, Valentīna diena... Tu met izaicinājumu gan jauniem pāriem, gan tiem, kam daudz kopīgu piedzīvojumu aiz muguras. Jo patiesi — nav tādas ideālās idejas dāvanai neatkarīgi no tā, cik ilgi jau pazīstat viens otru. 

Un tomēr Valentīna diena sniedz lielisku iespēju parādīt savai otrai pusītei, cik ļoti jums viņa vai viņš rūp. Ir daudz veidu, kā pārsteigt savu mīļoto šajā Valentīna dienā. Lūk, dažas no idejām, kas var palīdzēt sagādāt pašu labāko dāvanu!

Rokaspulkstenis

Rokaspulkstenis ir eleganta dāvana neatkarīgi no tā, kam to pasniedzat. Ir grūti kļūdīties, dāvinot mīļotajai personai pulksteni, jo īpaši tad, ja viņš vai viņa tādu mēdz nēsāt.

Tas ir fakts: laiks ir pati vērtīgākā dāvana, ko varam kādam dāvāt. Un kas gan to simbolizē labāk, ja ne rokaspulkstenis, kas liks jūsu otrai pusītei domāt par jums ik reizi, kad tā tajā ieskatīsies!

Smaržas

Pretstatā izplatītam uzskatam smaržas nav tikai sieviešu kāroto Valentīna dienas dāvanu saraksta augšgalā. Ir grūti atrast kaut ko vēl intīmāku nekā smarža, kas par jums liegi atgādinās vēl ilgi.

Piedzīvojums

Reizēm pati labākā dāvana nav vis kāds priekšmets, bet gan piedzīvojums, ko abiem kopā atcerēties vēlāk. Tas var būt ceļojums uz kādu romantisku vietu (mhm, Roma, Parīze), kur varēsiet nodoties Valentīna dienas baudījumam tā pilnībā.

Vai ir par vēlu, lai rezervētu lidojumu un viesnīcu ceļojumam? Tad pamēģiniet kaut ko relaksējošu, piemēram, pāru masāžu, pēc kā varat nobaudīt kādu glāzi vīna burbuļvannā.

 Kaut kas smieklīgs

Atceros uzjautrinošu ainu no kādas filmas, kurā kāds puisis uzdāvināja draudzenei burkānu pušķi. Tas nudien ir asprātīgs veids, kā pasniegt dāvanu.

Jums gan noteikti ir jāizvērtē, vai pietiks ar kaut ko atjautīgu, vai arī atjautīgajai dāvanai vajadzīgs kāds noderīgs papildinājums. Laba humora izjūta ir svarīga jebkurās attiecībās, un Valentīna diena var būt lielisks iemesls, lai kopā kārtīgi izsmietos.

Valentīna diena ir tikai reizi gadā, tāpēc mēs visi vēlamies to izbaudīt no sirds. Ja laimīgs būs jūsu partneris vai partnere, laimīgi būsiet arī jūs, turklāt dāvanu, kas apliecina mīlestību, pelnījis ir ikviens.

Naudas trūkumam šajā laikā nevajadzētu būt šķērslim, tāpēc te varam iesaistīties mēs. Mēs uzskatām, ka ikvienam pārim šī diena ir jāizbauda pilnībā, tāpēc sniegsim jums trūkstošos līdzekļus!