Vēlmju saraksta izveidošana ir viens no veidiem, kā nodrošināt to, ka dzīvo savu dzīvi tā, kā vēlies

Ikviens no mums vēlas dzīvot piedzīvojumiem bagātu un brīnišķīgu dzīvi, bet mēs bieži aizraujamies ar ikdienā darāmajām lietām un aizmirstam par to, kas mums sagādā prieku un rada atmiņas, ko varēsim glabāt visu mūžu.

Mēs pavadām vakarus pie TV ekrāniem, vērojot, kā citi cilvēki izdzīvo savas aizraujošās dzīves. Mēs vienveidīgi pavadām nedēļas nogales.

Taču dzīves burvība slēpjas mirkļos un pieredzē. Kad tu pēdējo reizi darīji kaut ko tādu, kas lika tavai sirdij gavilēt? Kad tu pēdējo reizi darīji kaut ko tādu, ko būtu vērts pastāstīt saviem bērniem vai mazbērniem?   

Kāpēc vēlmju saraksti ir tik svarīgi? 

Vēlmju saraksta izveidošana ir viens no veidiem, kā nodrošināt to, ka dzīvo savu dzīvi tā, kā vēlies!

Vēlmju saraksta izveidošana ir viens no veidiem, kā nodrošināt to, ka dzīvo savu dzīvi tā, kā vēlies, un ar to lepojies. 

Ir vairāki iemesli, kāpēc vēlmju saraksts ir svarīgs: ja šāds saraksts būs tavā acu priekšā, tu vienmēr redzēsi to, kas tev ir svarīgs un kas piešķir tavai dzīvei vērtību. Vēlmju saraksts sniedz tavai dzīvei mērķi, uz ko tiekties, lai ikdiena neaizritētu vienveidīgi un bezmērķīgi.

Turklāt, izsvītrojot padarītās lietas no saraksta, tu sajutīsi gandarījumu par paveikto, kas savukārt uzlabos tavu vispārējo labsajūtu.

Sarakstam jābūt personīgam

Tavam sarakstam būtu jābūt personīgam. 

Tajā jāietver tikai tas, kas ir svarīgs tev, tas, kas piešķir tavai dzīvei jēgu, un tās lietas, ko vēlies izdarīt savas dzīves laikā.

Katra cilvēka saraksts būs atšķirīgs.

Spēle var sākties! 

Tavs galamērķis ir skaidrs. Kāpēc gan neīstenot savu sapni?

Runājot par īpašiem mirkļiem, kas paliek atmiņā uz visu mūžu, daudzu cilvēku sapnis ir apmeklēt Pasaules kausu futbolā vai redzēt, kā viņu valstsvienība spēlē pasaulē lielākajā futbola turnīrā. 

No 2018. gada 14. jūnija līdz 15. jūlijam 11 Krievijas pilsētās norisināsies FIFA Pasaules kauss.

Iedomājies, kā būtu vērot spēli klātienē citā valstī, sēžot stadionā starp tūkstošiem futbola fanu no visas pasaules, dziedot dziesmas savas valstsvienības kreklā, kopā ar saviem draugiem atbalstot savu komandu.

Šo pacilātības sajūtu var teju sagaršot. Šādu mirkļu dēļ ir vērts dzīvot. Šādus stāstus mēs vēlēsimies pastāstīt arī citiem.

Neļauj iespējai izslīdēt no rokām! 

Dažkārt, kad mūsu priekšā parādās kāda iespēja, mēs nodomājām „Hmmm, varbūt ne šodien... bet citu dienu noteikti”. Ja ne šodien, kad tad?

Tuvojoties Pasaules kausam futbolā, iespējams, esi apsvēris(-usi) domu apmeklēt kādu no spēlēm, taču vilcinies ar lēmuma pieņemšanu. 

Mēs Ferratum Money nevēlamies, lai palaid garām savas iespējas. Ferratum Money tika radīts, lai ļautu cilvēkiem biežāk teikt dzīvei „jā”. Mēs izsniedzam īstermiņa aizdevumus piedzīvojumu meklētājiem un tiem, kuri vēlas izdzīvot savu dzīvi pilnībā. 

Mūsu aizdevumi tiešsaistē ir ātrākais un ērtākais veids, kā sasniegt kāroto un iegūt papildu finanšu līdzekļus, kad tas ir nepieciešams. Pieteikuma aizpildīšana mūsu tīmekļa vietnē aizņems tikai dažas minūtes. 

Bez papīru kaudzēm, došanās uz filiāli un gaidīšanas rindā. Pieteikums nav juridiski saistošs, un tu saņemsi lēmumu dažu minūšu laikā! Mēs Ferratum Money teiksim „jā” tad, kad citas finanšu iestādes tev atteiks.