Gan lielāki, gan mazāki lēmumi kādā veidā ietekmē mūsu dzīvi

Būsim godīgi - mēs dzīvojam patiešām ērtā laikmetā, vai ne? Izvēļu apjoms, kas mums pieejams katru dienu, ir patiešām neticams. Pastaigājiet pa vietējo lielveikalu un vienkārši apskatiet iespēju klāstu, no kā izvēlēties.

Pa ceļam uz darbu varat sev pavaicāt "Vai man šodien vajadzētu ņemt latti ar sojas pienu vai arī kapučino ar zemu tauku saturu?". "Vai man vajadzētu atjaunināt uz pēdējo Android versiju vai tomēr paturēt veco iPhone?". Šīs izvēles mūs patiesībā ir sabojājušas.

Cilvēkiem, kuri dzīvo rietumu pasaulē, izvēles ir neierobežotas - ne tikai attiecībā uz materiālām precēm, bet arī uz ikvienu lēmumu, kuru mēs par laimi varam paši pieņemt. Mums nepārtraukti tiek piedāvātas izvēles iespējas.

Mums nepārtraukti tiek piedāvātas izvēles iespējas!

Lēmuma pieņemšana 

Saskaņā ar The Huffington Post publicēto rakstu, vidusmēra strādājošs pieaugušais līdz 9:00 pieņem aptuveni 12 lēmumus. Tai pašā rakstā ir arī minēts Kornela Universitātes pētījums, kurā norādīts, ka mēs kā pieaugušiem pieņemam vairāk kā 70 lēmumus dienā.
Tomēr patiesībā mēs bieži vien pieņemam daudz lēmumu pat bez kārtīgas pārdomāšanas. Ikviena izvēle, ko pieņemam, veido mūsu identitāti un veido mūsu dzīvi. Darba devēja izvēle, darba veids, ko darām, vieta, kurā dzīvojam - tās visas ir apzinātas izvēles. 

Tomēr arī nelielie lēmumi, ko pieņemam dienas laikā un par ko bieži vien pat daudz nedomājam, arī ietekmē mūsu dzīvi.  Nav svarīgi, vai tās ir lielas vai mazas - tās tomēr ir un paliek izvēles.

Kā Jūs saskatāt lietas

Objektīvs, no kura skatāmies uz lietām, ietekmē mūsu izvēles. Mēs, piemēram, varam teikt, ka mums nekad nav naudas, lai darītu to, ko gribam, vai iegādātos to, ko vēlamies nopirkt. 

Tomēr tas, kā tērējam naudu, un tas, kā uztveram naudu, arī ir izvēle. Vai nauda ir kaut kas, kas dara Jums raizes, vai arī Jūs to saskatāt kā lietu, kad sniedz Jums spēku?
Dažreiz mēs atliekam lēmuma pieņemšanu, jo paredzam, ka lēmums būs grūts. Un, lai cik ironiski nebūtu, izlemšana nepieņemt grūtu lēmumu, arī pats par sevi ir lēmums. 

Pareizo lēmumu pieņemšana tieši Jums 

Ir svarīgi apskatīt lēmumus, ko pieņemat savā dzīvē. Dažreiz mēs izdarām izvēles, pamatojoties uz citu cilvēku viedokli - mūsu draugiem, mūsu dzīvesbiedru vai dzīvesbiedreni, mūsu ģimeni - un tad nesaprotam, kāpēc nedzīvojam dzīvi, kādu vēlamies.

Ko nozīmē, ja tērēju savu naudu par "x"? Vai es būtu laimīgāks, ja tā vietā tērētu naudu par "y"?
Galvenais ir saprast, ka izvēles Jūs izdarāt katru dienu, un ir svarīgi, lai Jūsu izdarītu izvēles, kas ir pareizas tieši Jums.

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.