Uzzini, kādus padomus piedāvā Ferratum Jaunā gada uzlabošanai!

Katru gadu mēs sastopam izaicinājumus, pārvaram šķēršļus, apejam šķēršļus, gūstam panākumus un arī nebijušu pieredzi gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. 

Tomēr, ja vien neveltām laiku pārdomām un neanalizējam, ko esam mācījušies, ir samērā vienkārši sagaidīt tādu pašu Jauno gadu, kāds tas bija pērn. 

Bet līdz ar Jauno gadu nāk arī iespēja pāršķirt lapu un nospraust jaunus mērķus, lai šis nākamais jaunais gads kļūtu par līdz šim vislabāko.

Jaunais gads ir ideāls laiks, lai pārdomātu, kur esi un kurp vēlies nonākt!

Pieņem lēmumu

Lūisa Kerola “Alises piedzīvojumi Brīnumzemē” 6. nodaļā apmaldījusies Alise satiek Češīras Kaķi, kam vaicā ceļu. “Tas lielā mērā atkarīgs no tā, kur vēlies nokļūt,” atbild kaķis. “Mani tas pārāk neuztrauc,” atbild Alise. “Tad jau nav svarīgi, pa kuru ceļu dodies,” kaķis nosaka. “Kamēr vien es kaut kur nonāku,” papildina Alise. Češīras Kaķis uz to lēni novelk: “Bet tu noteikti tur nonāksi, ja vien iesi pietiekami tālu.”

Ja nu tā vietā, lai ļautu visu noteikt nejaušībai, tu uzņemtos atbildību par saviem lēmumiem? Jaunais gads ir ideāls laiks, lai pārdomātu, kur esi un kurp vēlies nonākt. 

Viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki nesasniedz savus mērķus, ir — viņiem nav plāna. Kā teicis franču rakstnieks un dzejnieks Antuāns de Sent-Ekziperī, “Mērķis bez plāna ir tikai vēlēšanās.”

Izlem, ko vēlies darīt

Domājot par nākamo gadu, kas, tavuprāt, padarītu to par labu gadu? Ko vēlies sasniegt?

Varbūt vēlies beidzot izremontēt viesistabu, biežāk ceļot, sākt fotografēt vai attīstīt savas prasmes, lai augtu profesionāli un kļūtu pievilcīgāks darba devēju acīs.

Pavaicā sev, kas būtu jādara, lai šajā gadā nonāktu tur, kur vēlies būt.

Ko stāstām par sevi

Vēl viens no iemesliem, kāpēc bieži nesasniedzam savus mērķus, ir tāpēc, ka tā domājam un stāstām par sevi. Mūsu prāts bieži neļauj mums atklāt jaunus apvāršņus, izmēģināt ko jaunu un attur no lietām, kas mums varētu patikt vai kur mēs pat varētu gūt panākumus. 

Daudzi no mums parasti izvirza mērķus, balstoties uz to, kā mēs redzam paši savas spējas. Atvēli brīdi pārdomām par to, kā citu cilvēku viedokļi un komentāri par tevi un tavām spējām ir ietekmējuši tavus iepriekš nospraustos mērķus. 

Izaicini savu prātu. Izaicini savus uzskatus. Un atbalsti sevi. 

Dzīve ir pilna iespēju, ja vien mums pietiek drosmes tās izbaudīt!

Lai turp nonāktu

Ferratum Money mērķis ir rosināt cilvēkus tiekties pēc tā, kas tiem ir vissvarīgākais, uzdrīkstēties dzīvot tā, kā tie vēlas.  

Dzīve ir pilna iespēju, ja vien mums pietiek drosmes tās izbaudīt. Dažkārt ceļā sastopami šķēršļi. Tomēr šie šķēršļi patiesībā ir vien īslaicīgi kavēkļi. Reizēm šāds kavēklis var būt nauda. Tāpat kā atslēga, kas atslēdz durvis, Ferratum Money aizdevums palīdz nokļūt tur, kur jūs vēlaties nokļūt. 

Mūsu aizdevumi tiešsaistē ir ātrākais un ērtākais veids, kā sasniegt plānoto. Pieteikuma aizpildīšana tiešsaistē prasīs vien dažas minūtes. Pieteikums nav juridiski saistošs, un tu saņemsi lēmumu dažu minūšu laikā!

 Laimīgu Jauno gadu!