Janis Baumanis

Svētdien notikušajā Kanādas rallijkrosa posmā godpilnajā otrajā vietā finišēja STARD komandas braucējs, latvietis, Jānis Baumanis, kurš startē prestižākajā “SuperCar” klasē, sasniedzot savu līdz šim augstāko pozīciju karjerā.

 

Attēls no Jānis Baumanis Facebook profila

 

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pec kopumā aizvadītajiem septiņiem posmiem ar 143 punktiem ir zviedrs Kevins Hansens, no kura par pieciem punktiem atpaliek Andrass Bakerūds. Trešo vietu kopvērtējumā ar 129 punktiem ieņem norvēģis Timijs Hansens, bet cetrutajā vietā ar 115 punktiem šobrīd Niklas Gronholms, savukārt, Ferratum atbalstītais latvietis Jānis Baumanis ar ar izcīnītajiem 111 punktiem ieņem piekto vietu. Otrs STARD komandas pilots ir Jani Paasonen pēc pieciem aizvadītajiem posmiem ar iegūtajiem 9 punktiem ieņem 20. vietu.

Jānis Baumanis sacīkstēs Kanādas posmā

 

Nākamais FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posms norisināsies 31. augustā, Francijā.

Pasaules čempionātā šogad ir aizvadīt jau septiņi posmi. Kopumā 2019. gadā ir ieplānoti desmit posmi, no kuriem devītais septembrī notiks Biķernieku trasē.

Iepriekš jau ziņojām, ka Ferratum kopā ar STARD komandu šajā gadā ir uzsākuši sadarbību. Kā rezultātā šīs komandas zelta sponsors 2019. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā ir Ferratum.

STARD codeRX autobraucēju komanda 2019. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā ir Jānis Baumanis, Jani Pāsonens, Jere Kalliokoski un Pols Vetle Tri. Šosezon ar Ferratum auto brauc latvietis Jānis Baumanis un  soms Jani Pāsonens.