Kā ietaupīt?

 • Ikvienam, kurš vēlas palīdzību, lai saprastu savus ikmēneša izdevumus, vērts apsvērt izmantot mobilās aplikācijas finanšu plānošanai.
  2017.04.10

  Nav noslēpums, mobilās aplikācijas paver dažādas iespējas un padara vienkāršāku mūsu ikdienu. Savām interesēm un dzīvesveidam atbilstošas mobilās lietotnes var atrast ikviens – piemēram, tiem, kuri lielu uzmanību pievērš personīgo finanšu plānošanai, noderīgas būs aplikācijas, ar kuru palīdzību šo uzdevumu paveikt būs daudz vienkāršāk. Tādā veidā finanšu uzskaite vienmēr būs ērti pieejama un pārskatāma. Turklāt daudzas aplikācijas var sinhronizēt ar internetbanku, iegūstot precīzu priekšstatu par naudas plūsmu. 

 • Vēlis uzzināt kā iegūt pasīvos ienākumus, Ferratum bank sniegs tev padomus, kā iztikt bez aizdevumiem, lai tev būtu papildu līdzekļi
  2017.01.27

  Nemaz neradīs izbrīnu tas, ka vārdu salikumu “pasīvie ienākumi” dzirdam pirmo reizi. Tas nav pats populārākais un biežāk dzirdētais jēdziens, tomēr to, kas tas ir – gan ir vērts zināt. Kas tad īsti ir pasīvie ienākumi – vispirms, tie ir nenopelnītie ienākumi, kas nav iegūti ne no darba algas, ne arī uzņēmējdarbības rezultātā. Bet kur tad tie rodas? Pasīvie ienākumi ir tie, kas tiek iegūti no uzkrājuma, akcijām, dividendēm un dažādiem projektiem, neieguldot to iegūšanā nekādu savu darbu un piepūli. Visbiežāk šādi ienākumi ir regulāri un ilgtermiņa. Būtībā – savu finanšu līdzekļu ieguldīšana, lai tie “strādā” un “nes” līdzekļus atpakaļ mums, kamēr mēs, kā darbinieks, neveicam nekādus darba pienākumus. Lai pasīvos ienākumus varētu gūt ilgtermiņā, nepieciešams ieguldīt dažādos projektos, pasākumos, tā radot apjomīgākus pasīvos ienākumus, kas ir stabilāki un darbosies ilgtermiņā. Un jā, arī šāda veida ienākumi, tāpat kā visi pārējie, tiek aplikti ar nodokli. 

 • Veikalā kaulēties par preci varētu būt visai grūti, bet tirgus ir īstā vieta, kur uzsākt kaulēšanos par izdevīgāku cenu
  2017.01.27

  Mēs visi vēlamies iegādāties lietas izdevīgāk. Kāpēc gan maksāt par kaut ko daudz dārgāk, ja iespējams nopirkt tieši to pašu preci, par nedaudz zemāku cenu! Mēdz teikt, ka kaulēšanās ir māksla, tas jāprot dabiski un ir cilvēki, kas nekad tā īsti neprot kaulēties – visbiežāk kautrības dēļ. “Ja jau reiz tirgotājs uzlicis tādu cenu, tad man tā jāmaksā”. Tomēr ne vienmēr šāda pieeja ir vislabākā. Tiesa – jāzina arī kur un kā kaulēties, lai ietaupītu. Lielveikalā, protams, necentīsimies desai nokaulēt cenu, bet tirgū, pērkot lietotu auto, pērkot kaut ko no privāta pārdevēja – kāpēc gan ne. Un te jāzina daži knifi, jeb 7 ieteikumi, kā pareizi kaulēties un ietaupīt. 

 • Ja tev ikdienā ir grūtības ar naudas iekrāšanu, mobilās tehnoloģijas tev palīdzēs, piedāvājot aplikācijas, kas palīdzēs efektīvāk plānot tavus finanšu resursus
  2016.11.17

  Piekritīsit, ka finanšu plānošana nav vienkārša, vai ne? Tā prasa ne tikai prasmi plānot ilgtermiņā, bet arī spēcīgu pašdisciplīnu, lai noteikto summu nepārtērētu. Un pārtērēt sev noteiktos limitus gadās daudziem. Tas nav brīnums, jo mums apkārt ir tik daudz lietu, kuras tā vien vilina atvērt maciņu.