Iegādājies aviobiļetes izdevīgi!

Pastāvīgi pieaugošo degvielas izmaksu un pasažieriem piemēroto papildu nodevu dēļ atrast lētu lidojumu var būt diezgan sarežģīti.
Tā kā ar autotransportu nav iespējams nokļūt jebkurā Jums vēlamajā galamērķī, aviotransports dažkārt ir vienīgā iespēja, nerunājot pat par daudzkārt ātrāku nokļūšanu Jūsu galamērķī.
Par laimi, ir vairāki veidi, kā atrast vislētākos lidojumus un izvairīties no papildu izmaksām. 

Meklējiet visizdevīgāko piedāvājumu! 
Vairāk nekā jebkurā citā nedēļas dienā, daudzas aviosabiedrības piedāvā vislētākās aviobiļetes otrdienās. Vienmēr iegādājieties aviobiļetes un salīdziniet tarifus tādās vietnēs, kā Kayak vai Fare Compare! Papildus iestatiet atgādinājumus tā, lai Jūs tiktu informēti ik reizi, kad tiek izpārdotas aviobiļetes uz Jūsu galamērķi!


Lētākas aviobiļetes ir iespējams iegādāties otrdienās agri no rīta

Lidojiet mazāk pārblīvētos laikos!
Otrdienas, trešdienas un sestdienas lidostās ir vismazāk pārblīvētās dienas, kas nozīmē to, ka sēdvietas iespējams rezervēt lētāk nekā pārējās nedēļas dienās. Tāpat agrās rīta stundas ir lielisks laiks attiecībā uz lētāku aviobiļešu iegādi, jo ne visi vēlas celties pirms saullēkta, lai pagūtu uz savu lidojumu. 

Iegādājieties aviobiļetes iepriekš!
Daudziem ceļotgribētājiem nemaz nav zināms tas, ka pastāv ideālais laiks aviobiļešu iegādei. Iegādājoties aviobiļetes pārāk agri vai pārāk vēlu (t.i., pārāk īsu vai pārāk ilgu laiku pirms paredzētā izlidošanas datuma), Jums, iespējams, nāksies izdot vairāk nekā plānots. Ideālais laiks Jūsu aviobiļešu iegādei ir trīs mēneši un sešas nedēļas pirms izlidošanas datuma.

Izvairieties no papildu nodevām!
Aviosabiedrības pašlaik mēdz piemērot pasažieriem daudzas papildu nodevas. Lai arī cik neticami tas neizklausītos, dažas aviosabiedrības pat piemēro klientiem papildu maksu par ūdeni vai tualetes izmantošanu! Pievērsiet uzmanību šīm viltīgajām maksām, tostarp nodevai par sazināšanos ar klientu apkalpošanas dienestu un rezervācijas veikšanu pa tālruni!

Ierobežojiet savas bagāžas apjomu!
Maksa par bagāžu ir atšķirīga atkarībā no attiecīgās aviosabiedrības, taču patiesībā maksu par bagāžu piemēro visas aviolīnijas. Dažas aviolīnijas ir noteikušas, ka pirmā bagāžas vienība ir bez maksas, taču nereti zemo cenu aviosabiedrības nosaka maksu par jebkuru reģistrēto bagāžas vienību. Tā vietā, lai maksātu nodevu par papildu bagāžu, ieteicams samazināt to lietu skaitu, ko Jūs ņemat līdzi savā ceļojumā. Apsveriet, vai Jums tiešām nepieciešams papildu apavu pāris! Protams, Jūs atrodaties noteiktas dilemmas priekšā, taču centieties aprobežoties vienīgi ar visnepieciešamāko! Turklāt lidojuma laikā ieteicams valkāt visapjomīgākos apģērba gabalus, piemēram, Jūsu smago adīto mēteli vai smagos pārgājieniem paredzētos apavus.
 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€ Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.