Plāno vasaras budžetu laicīgi, lai paspētu izbaudīt visas sezonas sniegtās priekšrocības.

Vasara vienmēr šķiet pārāk īsa, tāpēc laicīgi jāsāk domāt kā šo sezonu nedaudz paildzināt! Protams, ka vasaras mēnešos mēs esam aktīvāki un vēlamies darīt daudz vairāk. Tomēr tas bieži vien nozīmē nepieciešamību pēc lielākiem naudas līdzekļiem un lielākus izdevumus.
Turpmāk tiek minēti trīs inovatīvi ieteikumi, kā šovasar ietaupīt naudu.

Savlaicīgi iegādājieties festivālu biļetes! 
Vasaras festivāli ir lieliski! Patīkama mūzika, izklaides ar draugiem, garda ēdiena baudīšana un nakšņošana teltīs kopā ar pārējiem festivāla apmeklētājiem. Diemžēl festivālu biļetes nav lēts prieks. Tādēļ centieties tās iegādāties pēc iespējas agrāk! Daudzi festivāli piedāvā t.s. „early bird” jeb agrās biļetes, kuru cenas var būt ievērojami zemākas. Nepalaidiet garām šo iespēju! Ja Jums nav lieku naudas līdzekļu, kādēļ gan neiegādāties tās uz kredīta ar izdevīgām procentu likmēm un atmaksāt to laika gaitā? Tas ir vienkāršs, taču efektīvs veids, kā ietaupīt naudu.

Izmantojiet automašīnu koplietošanas iespēju! 
Automašīnas iegāde var būt ļoti nozīmīgs solis Jūsu dzīvē – arī tādēļ, ka tam nepieciešama diezgan liela naudas summa. Taču, ja Jūs mērojat lielu attālumu līdz darbam un Jūsu mērķis šai vasarai ir apskatīt vēl neredzētas pilsētas vai doties uz piepilsētu, iespējams, ir piemērots laiks automašīnas iegādei. Neizšķiediet tik vērtīgos vasaras mēnešus karstā un pārblīvētā sabiedriskajā transportā! Nokārtojiet vadītāja apliecību un lūdziet kredītu jau šodien! Uzskatiet to par ieguldījumu, kas Jums būs ļoti noderīgs – ne tikai vasarā, bet arī ilgtermiņā!

Plāno savu budžetu savlaicīgi un tērē apdomīgi, lai izbaudītu visas šīs sezonas sniegtās priekšrocības!

Dodoties uz pludmali, kalniem vai citiem tūrisma objektiem, neaizmirstiet to, ka Jūs varat izmantot lietotnes, lai sazinātos ar tiem, kas vēlas pavadīt brīvdienas tajā pašā vietā! Izmēģiniet automašīnu koplietošanas iespēju! Tā var būt oriģināla un inovatīva ideja, lai koplietotu transportu ar citiem ceļotgribētājiem. Šāds risinājums ir lielisks gan attiecībā uz apkārtējo vidi, gan ekonomiku.

Izvēlieties gaisa kondicionētāju apdomīgi! 
Ērtam mājoklim ir izšķiroša nozīme, jo tā arī ir Jūsu svētnīca un vieta, uz kuru Jūs dodaties, kad Jums nepieciešams atslābināties un atgūties. Pat tad, ja Jūsu budžetā neietilpst gaisa kondicioniera iegāde, apsveriet iespēju lūgt nelielu aizdevumu un ieguldīt kvalitatīvā gaisa kondicionētājā! Atcerieties to, ka vasara ir laiks, kad gaisa kondicionētāju uzstādīšanas izmaksas ir vislielākās! Rīkojieties apdomīgi un uzstādiet kondicionētāju savlaicīgi! 

Noskaidrojot to, kā ietaupīt naudu, vasaras izbaudīšana būs daudz patīkamāka!

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Dienas procentu likme: 0.22%
Maksimālā GPL: 139.71%

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€

 

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

*Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 292,44€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 14 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 20€ un 15. mēnesī 12,44€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +