Iepazīsties ar dažiem padomiem, kā izvairīties no stresa naudas dēļ.

Vairāku gadu garumā ir veikti pētījumi, lai noskaidrotu stresa un labsajūtas līmeni mūsu dzīvē. Dalībnieki pastāvīgi saka, ka galvenais stresa iemesls viņu dzīvē ir nauda. Un, iespējams, jau varat uzminēt, ka ne jau no pārāk daudz naudas šis stress rodas. Kā otrs galvenais stresa avots mūsu dzīvē tiek norādīts darbs. 

 
Daudziem tas ir apburtais loks, kurā, jo vairāk mēs satraucamies un domājam par naudu, jo mazāk spējam koncentrēties un esam mazāk produktīvi darbā, kas, savukārt, atkal palielina stresu. Neatkarīgi no tā, vai stresu izraisa hipotēka, parādi, pārslodze vai darba drošības trūkums, naudas un darba izraisīta stresa kombinācija var radīt nopietnas veselības problēmas. 

Zemāk sniegti četri veidi, kā varat mazināt stresa sajūtu saistībā ar naudu. 

Situācijas apzināšanās 

Pirmā lieta, kas jums jāizdara, ir jāatzīst fakts, ka piedzīvojat stresu saistībā ar jūsu finansēm. Otrā lieta ir saprast, ka ar apņemšanos un iespēju izpēti, varat tikt ar to galā.

Aktīva rīcība 

Atgādināšana sev, ka ikviena problēma ātrāk vai vēlāk tiks atrisināta arī var mazināt spriedzi

Konsultēšanās ar finanšu ekspertu, ģimenes locekli vai draugu, lai pārrunātu jūsu raizes, budžeta izveidošana, mēneša, ceturkšņa un gada mērķu uzstādīšana, lieko izdevumu - piemēram, kabeļtelevīzijas abonēšanas vai par automašīnas - apzināšana ir spēcīgi instrumenti, kas ļauj pārņemt kontroli pār jūsu finansēm.

Ikvienai problēmai ir risinājums 

Atgādināšana sev, ka vairums problēmu nav "dzīvības vai nāves" jautājums un ka ikviena problēma ātrāk vai vēlāk tiks atrisināta arī var mazināt spriedzi. Situācijas, kad jums nepieciešama piekļuve naudas līdzekļiem, kas jums dotajā brīdī nav, var atrisināt, piemēram, ar īstermiņa aizdevumiem.

Efektīvākais veids, kā mazināt finanšu radītu stresu 

Meditēšana un apzinātības prakse ir sevi pierādījušas kā vienu no vislabākajiem veidiem stresa mazināšanā. Regulāra meditēšana var mazināt nemiera sajūtu un relaksēt gan prātu, gan ķermeni. 

Elpošanas vingrinājumu veikšana 5 vai 10 minūtes dienā regulāri, nevis tikai tad, kad izjūtat paniku, var ļaut jums atgūt miera sajūtu un mainīt jūsu dzīvi. Tiešsaistē bez maksas, tostarp vietnē YouTube, varat atrast daudz lieliskus meditācijas un elpošanas vingrinājumus.

Dienas beigās neatkarīgi no stresa avota - ar finansēm vai darbu saistīta – visvērtīgākās lietas tomēr ir jūsu veselība un labsajūta.
 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.