Neaizmirsti par savu Jaunā gada apņemšanos!

Tu droši vien nebūsi pārsteigts(-a), uzzinot, ka visbiežāk cilvēki Jaunajā gadā apņemas ēst veselīgāk, zaudēt svaru un iegūt labu fizisko formu. 2016. gadā no janvāra līdz oktobrim Google meklētājā frāze „dzīvot veselīgāk”  tika ievadīta 62 776 640 reizes.

Tevi droši vien nepārsteigs arī raksts  ASV ziņās par to, ka 80% Jaunā gada apņemšanos tiek aizmirstas jau februāra vidū.

Kāpēc cilvēki neīsteno savas apņemšanās? 

Galvenais iemesls, kāpēc tik daudz cilvēku neīsteno savas apņemšanās ir tas, ka viņu mērķi nebija pietiekami specifiski, reālistiski (t.i., pārāk ambiciozi) vai ilgtspējīgi.

Saskaņā ar Dērbijas Universitātes Tiešsaistes apmācību psiholoģijas lektora Filipa Klārka (Philip Clarke) teikto lielākā kļūda, ko cilvēki pieļauj, ir tāda, ka, lai arī viņi spēj definēt to, kādus mērķus viņi vēlas sasniegt, cilvēki neaizdomājas par to, kā tos sasniegt.

Labi nodomi 

Cilvēki apzinās mērķi, taču nezina, kā to sasniegt!

Jaunā gada mērķi zaudēt svaru un iegūt labu fizisko formu padara janvāri par īstenu ražas laiku sporta klubiem. ASV sporta klubu ķēde Gold’s Gym apgalvo, ka no decembra līdz janvārim abonementu skaits pieaug pat par 40%.

2016. gadā frāzi „sporta zāle” Google meklētājā ierakstīja par 315% vairāk nekā iepriekšējā gadā. 

Lai arī cilvēku nodomi ir labi un viņi Ziemassvētku brīvdienās ir apmeklējuši sporta zāli vairākas reizes nedēļā, atgriežoties darbā un atsākot savu ikdienas rutīnu, viņi to pārstāj darīt. 

Cilvēki apzinās mērķi, taču nezina, kā to sasniegt.

Atbilstošu mērķu uzstādīšana

Galvenais priekšnoteikums, lai īstenotu savu apņemšanos uzlabot fizisko formu, ir izveidot paradumus un rutīnu, ko spēj ievērot un kas tev būs vispiemērotākā.

Vai tu ilgi strādā? Vai tev pēcpusdienā jābrauc pakaļ bērniem uz skolu? Ja tavs dienas grafiks ir saspringts, tad pievienošanās sporta klubam ar cerību, ka apmeklēsi to vairākas reizes nedēļā, neizklausās pēc vienkārša uzdevuma.

Tāpēc, domājot par to, kā šo apņemšanos īstenot, labāka alternatīva būtu iegādāties sporta inventāru un izveidot vienkāršu sporta zāli mājās.

Ar sporta zāli mājās tu varēsi plānot laiku pēc saviem ieskatiem. Piemēram, ja tavs darba grafiks vai darba laiks katru nedēļu mainās, mājās izveidotajā sporta zālē tu varēsi sportot sev visērtākajā laikā. Tādējādi tavs mērķis ir reālāks un ilgtspējīgāks, jo sportošanu varēsi pielāgot savam grafikam. 

Turklāt tava motivācija sportot mājās, iespējams, būs daudz augstāka nekā tad, ja no rīta jāmēģina izlīst no gultas un rīta dzestrumā jādodas uz sporta zāli.

Iegūsti labu fizisko formu jau šodien! 

šodiena ir vislabākais laiks, kad sākt īstenot savus mērķus.

Ja tavs mērķis ir zaudēt svaru, iegūt labu fizisko formu un ēst veselīgāk, tad šodiena ir vislabākais laiks, kad to sākt īstenot. Bez atrunām vai kavēšanās. 

Mēs Ferratum Money iedrošinām savus klientus tiekties pēc vislabākā un kļūt par vislabāko sevis versiju. 

Mēs izsniedzam īstermiņa aizdevumus tiem, kuri vēlas izdzīvot savu dzīvi pilnībā.

Ja mājās izveidota sporta zāle ir tas, kas tev nepieciešams, lai iegūtu labāku fizisko formu, kļūt stiprākam(-ai) un veselīgākam(-ai), mūsu aizdevumi tiešsaistē ir ātrākais un ērtākais veids, kā sasniegt kāroto. Šodien. 

Pieteikuma aizpildīšana mūsu tīmekļa vietnē aizņems tikai dažas minūtes. Bez papīru kaudzēm, došanās uz filiāli un gaidīšanas rindā. Pieteikums nav juridiski saistošs, un tu saņemsi lēmumu dažu minūšu laikā! 

Kļūsti par vislabāko sevis versiju jau šodien!