Šobrīd daudzi no mums dzīvo savu dzīvi ļoti lielā ātrumā. Starp darbu un skrējienu, mēģinot paveikt šo un to, atrast brīvu brīdi nepabeigtu lietu nokārtošanai var būt liels izaicinājums.

Atsaucoties uz 2014. gadā žurnālā The Economist publicēto rakstu, jau labu laiku tika prognozēts, ka nākotnē mūsu darba stundas būs īsas un atvaļinājumi būs gari. 

Kaut arī mēs esam piedzīvojuši tehnoloģisko progresu, kas palīdz automatizēt mūsu ikdienu un samazināt darba stundas, šķiet, esam aizņemtāki nekā jebkad iepriekš. 

Pabeigt iesākto

Iedomājieties, ka nākamajā nedēļas nogalē pie jums viesosies jūsu dzīvesbiedra/dzīvesbiedres ģimene, un tā būs pirmā reize, kad viņi redzēs jūsu dzīvokli pēc tam, kad tajā ievācāties pagājušogad. 

Mēnešiem ilgi jūs abi plānojāt izkravāt otrā istabā saliktās kastes un iekārtot to par viesu istabu.  Taču pēdējā laikā gan laiks, gan nauda ir bijusi greznumlieta, kuru jūs neesat varējuši atļauties.  

Tagad, kad ir noteikts termiņš un jūs esat spiesti pabeigt istabas iekārtošanu, jūs abi nolemjat, ka ātrs īstermiņa aizdevums būtu tieši laikā. 

Došanās uz banku

Nākamajā dienā jūs dodaties uz vietējo banku, lai noskaidrotu iespējas saņemt aizdevumu. Pēc aptuveni 10 minūšu braukāšanas, mēģinot atrast brīvu autostāvvietu, jūs visbeidzot ierodaties bankā un jums piedāvā apsēsties.  Pēc 30 minūtēm jūs ieaicina bankas darbinieks. 

Pēc 20 minūšu garas sarunas par to, kāds īstermiņa aizdevums varētu jums būt vislabākais, jums lūdz iesniegt darba līguma kopiju, kā arī dažu pēdējo nodokļu deklarāciju kopijas. 

Diemžēl, jums ne tikai šie dokumenti nav līdzi, jūs arī neesat pārliecināti, ka tie jums ir mājās.  Tāpēc tagad, pēc gandrīz stundas pavadītas bankā, jums jābrauc mājās, jāmeklē dokumenti vai jālūdz izsniegt to kopijas, un tad kādā brīdī jāsāk viss no sākuma.  

Situācijā, kad jūsu dzīvesbiedra/dzīvesbiedres ģimene ierodas pēc tikai trim dienām, noteikti jābūt citai iespējai.  Un tāda ir.

Aizdevuma saņemšana tiešsaistē

Lai arī cik aizņemts jūs būtu, lai arī cik maz laika jums būtu, ja jums steidzami nepieciešama nauda, mēs jums palīdzēsim.  Ar Ferratum Money īstermiņa aizdevuma nodrošināšana nekad iepriekš nav bijusi tik vienkārša. 

Jūs varat ātri un ērti pieteikties īstermiņa aizdevumam tiešsaistē 24/7.  Pieteikšanās aizdevumam tiešsaistē nozīmē, ka nav nepieciešams gaidīt rindā un iesniegt dažādus dokumentus. 

Mēs apzināmies, ka īstermiņa aizdevumu gadījumā, laiks ir ļoti svarīgs.  Jūs vēlaties pabeigt iesāktos darbus.  Tāpēc mūsu uzdevums ir nodrošināt vislabākos, visātrākos un lietotājiem visdraudzīgākos pieejamos aizdevumu un banku pakalpojumus.  

Iesnieguma aizpildīšana prasa dažās minūtes, un, pateicoties mūsu automatizētajai kredītspējas novērtēšanas tehnoloģijai, mēs varam pieņemt lēmumu par aizdevuma piešķiršanu dažu sekunžu laikā.  Tiklīdz jūsu aizdevums ir apstiprināts, nauda tiks ieskaitīta jūsu bankas kontā tajā paša dienā. 

Tāpēc, uz priekšu - atvieglojiet savu dzīvi ar kādu no mūsu piedāvātajiem tiešsaistes aizdevumiem.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +