Kad iespēja klauvē pie durvīm, un ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi, Ferratum bank var palīdzēt

Iztēlosimies situāciju: pirms dažām nedēļām jūs saņēmāt paziņojumu no darba biržas par darbu, kuru meklējāt pirms sešiem mēnešiem, un nu, lūk, jūsu sapņu darba devējs tikko ievietojis sludinājumu par jūsu sapņu darbu. Jūs nekavējoties atliekat malā visu, ko darījāt, un pirms nospiest "sūtīt" pogu turpmākās pāris stundas veltāt jūsu CV uzlabošanai, jūsu portfolio atjaunināšanai un piesaistošas motivācijas vēstules rakstīšanai. 
Šodien jūs saņēmāt entuziasma pilnu e-pastu no darba devēja, kurā teikts, ka šķietat lieliski piemērots un ka viņi vēlas jūs uzaicināt uz interviju. Urrā! Jūs par šo dienu sapņojāt gadiem! Apsveicam!

Īstenojiet to 

Brīdī, kad iespēja klauvē pie durvīm, šīs durvis ir jāatver!

Bet ir pāris lietas, ko mūsu stāstā izlaidām. Vispirms, viņi vēlas, lai jūs ierastos viņu birojā un tiktos ar Personāldaļas vadītāju nedēļas beigās, un, otrkārt, šis darbs ir otrā valsts galā. Tas viss ir labi - jūs zinājāt, kur tas atrodas, bet, patiesību sakot, jūs nedomājāt, ka jūs patiesi uzaicinās uz interviju. 
Tomēr ir viena problēma. Jūs nesaņemsiet samaksu par darbu līdz mēneša beigām, un jums pašreiz nav pietiekami naudas, lai vienkārši iesēstos lidmašīnā un dotos uz turieni nedēļas beigās. Tātad, ko tas nozīmē? Vai jūs tiešām laidīsiet garām šādu iespēju?

Nauda klikšķa attālumā

Uzņēmumā Ferratum mēs saprotam, ka brīdī, kad iespēja klauvē pie durvīm, šīs durvis ir jāatver. Tieši tādēļ mēs esam izstrādājuši vienkāršus, elastīgus īstermiņa aizdevumus, kas ļauj jums ātri iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus. Patiesībā, tā kā mūsu aizdevumi tiek piešķirti, izmantojot mūsu elastīgo un vienkārši lietojamo mobilo lietotni, jūs varat nodrošināt aizdevumu, kas jums vislabāk piemērots, un saņemt apstiprinājumu dažu minūšu laikā. Jā, tieši tā - dažu minūšu laikā!
Kā teikts sakāmvārdā - "dzelzs jākaļ, kamēr tā karsta". Kad aizdevums ir apstiprināts un nauda ieskaitīta jūsu kontā, varat spiest "atbildēt uz e-pastu" un rakstīt darba devējam, ka gaidīsiet personīgu tikšanos piektdienas pusdienas laikā. Ar Ferratum tas ir tik vienkārši. Vienkārši sakiet "jā". 

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€ Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.