Kādi ir galvenie nosacījumi kredīta saņemšanai?

Ikvienam no mums pēkšņi var rasties nepieciešamība pēc papildu finanšu līdzekļiem. Ne visiem šādam mērķim ir izveidoti iekrājumi, tādēļ jāmeklē citi veidi, kā iegūt vajadzīgo naudas summu. Viens no variantiem ir lūgt aizdevumu tuviniekiem vai draugiem, taču daudzi no tā izvairās personīgu iemeslu dēļ. Mūsdienās vairums cilvēku izvēlas pieteikties kredītam internetā. Lai arī šis izklausās, kā vienkāršs un ērts veids papildu naudas līdzekļu iegūšanai, pirms piesakies, pārbaudi, vai atbilsti nosacījumiem Ferratum.lv kredīta saņemšanai.

            Kādi kredīti pieejami Ferratum.lv?

            Ferratum.lv piedāvā divu veidu aizdevumus – Premium patēriņa kredītu un kredītlīniju.

  • Premium patēriņa kredīts – šis aizdevums atšķiras no klasiskajiem banku patēriņa kredītiem, piedāvājot aizņemties lielākas naudas summas ar izdevīgākām procentu likmēm. Kredīta pieteikums tiešsaistē bezmaksas tiek izskatīts vienas minūtes laikā, un, ja atbilde ir pozitīva, līgumu varēsi parakstīt internetā. Ferratum.lv Premium patēriņa kredīts pieejams summā no 2000 līdz 10 000 eiro, ar atmaksas termiņu no 1 līdz 6 gadiem. GPL sākot no 7%. Katram klientam procentu maksa tiek noteikta individuāli, izvērtējot maksātspēju un kredītvēsturi.

Šo Ferratum.lv patēriņa kredītu visbiežāk izvēlas klienti, kuriem nepieciešami līdzekļi plānotiem tēriņiem, piemēram, mājokļa vai transportlīdzekļa remontam.

  • Kredītlīnija – alternatīvs un īpaši elastīgs aizdevumu veids, kas darbojas līdzīgi kā kredītkarte. Piesakoties kredītlīnijai, mēs izvērtējam Tavu maksātspēju un kredītvēsturi un pēc tam nosakām maksimālo Tev pieejamo kredītlimitu. To vari tērēt pēc saviem ieskatiem, kad nepieciešams. Naudu piešķirtā kredītlimita ietvaros vari izņemt pilnā apjomā uzreiz vai pa daļām. Procenti tiks aprēķināti tikai par summu, kas ir izmantota. Ferratum.lv kredītlīnija pieejama apjomā no 50 līdz 2000 eiro, ar minimālo mēneša maksājumu vismaz 20 eiro. Tavu pieteikumu izskatām un atbildi sniedzam tikai 15 minūtēs.

Kredītlīniju biežāk izvēlas klienti, kuriem nepieciešami papildu naudas līdzekļi, taču nav skaidri zināms to apjoms, vai arī situācija var mainīties. Elastīgā kredītlīnija brīvi ļauj kontrolēt tās atmaksu, kā arī nepieciešamības gadījumā ātri iegūt līdzekļus, ja piešķirtais kredītlimits to ļauj.

Kādi ir nosacījumi kredīta saņemšanai?

            Lai pieteiktos Ferratum.lv Premium patēriņa kredītam vai kredītlīnijai, Tev vispirms jāpārliecinās, ka atbilsti sekojošiem noteikumiem:

  • Tev ir jābūt 21 līdz 70 gadus vecam Premium patēriņa kredīta saņemšanai un vismaz 19 gadus vecam, lai pieteiktos kredītlīnijai;
  • Tavi ienākumi ir oficiāli un regulāri, un tos apjoms ir pietiekams. Pēc pieteikšanās aizdevumam, Ferratum.lv izskatīs Tavu pieteikumu, izvērtējot Tavu maksātspēju, lai pārliecinātos, ka saņem ienākumus, kuru esamību var pārbaudīt datubāzēs. Tāpat ikmēneša maksājuma summa tiek salīdzināta ar kopējiem ienākumiem. Pirms aizņemies, izvērtē, vai mēneša maksa nebūs lielāka par trešdaļu no Tavas ikmēneša peļņas.
  • Tev ir pozitīva kredītvēsture. Atceries, ka kredītvēsturi var sabojāt ne tikai, laicīgi neatmaksājot aizdevumus, bet arī, kavējot telefona rēķinu vai komunālo pakalpojumu apmaksu.
  • Tu esi atvēris kontu kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm, piemēram, SEB, Swedbank, Norvik, Luminor, Citadele.
  • Tev ir aktīvs telefona numurs, un tas darbojas kādā no Latvijas mobilo operatoru tīkliem.
  • Tev ir e-pasta adrese, kuru Ferratum.lv izmantos, lai ar Tevi sazinātos.
  • Tu esi izvērtējis savu maksātspēju šobrīd un nākotnē, kā arī izturies atbildīgi pret aizņemšanos un apzinies, ka spēsi patēriņa kredītu vai kredītlīniju laikus atmaksāt.

Ja, aplūkojot šos kritērijus, vari godīgi sev atzīt, ka tiem atbilsti, piesakies Premium patēriņa kredītam vai kredītlīnijai un mēs dažu minūšu laikā sniegsim Tev atbildi!