Ikvienam var gadīties neplānoti izdevumi, kad nepieciešama nauda, bet līdz algas dienai vēl pāris dienas

Ātrie kredīti Latvijā vairs nav jaunums. Tos izmanto daudzi cilvēki, taču ne vienmēr prātīgā veidā, jo, noformējot ātro kredītu, nav nepieciešams norādīt, kam nauda tiks izmantota. Līdz ar to, ikviens to var tērēt pēc saviem ieskatiem. Taču, jau paši ātro kredītu izsniedzēji atgādina, ka šāda veida aizņēmumus vajadzētu lietot tikai ārkārtas situācijās.

Ja agrāk bija nepieciešami papildu līdzekļi, cilvēki devās pie tuviniekiem, draugiem vai kaimiņiem, lai lūgtu aizdevumu, taču tagad, kopš ir pieejami ātrie kredīti internetā, tas vairs nav nepieciešams. Skatoties no šīs perspektīvas, aizdevumu noformēšana ir daudz vienkāršāka, kā arī tā nerada emocionālu pārdzīvojumu, kā tas var gadīties, lūdzot aizņēmumu kādam personīgi. 


pozitīvas atbildes gadījumā, aizdevums tiek ieskaitīts kontā 15 minūšu laikā

Ir gadījumi, kad līdz algai vai stipendijai vēl palikušas vairākas dienas, taču nauda kontā beigusies. Ir nepieciešami līdzekļi, lai iegādātos tādas pirmās nepieciešamības preces, kā pārtiku. Šis ir viens no ārkārtas gadījumiem, kad ātrie kredīti nelielās summās var palīdzēt. Ja iepriekš neesat noformējuši šādu aizņēmumu, varēsit ietaupīt, jo vairums kredītu izsniegšanas iestāžu pirmo aizdevumu izsniedz bez maksas, proti, tik, cik aizņēmies, tik arī atdod. Taču tā notiek tikai, aizņemoties pirmo reizi. Pēc tam pamatsummai nāk klāt arī komisijas maksa. Tādēļ svarīgi, lai ātro aizdevumu noformēšana nekļūst par ieradumu.

Ir situācijas, kuras dzīvē nav iespējams ieplānot. Piemēram, kad pēkšņi pasliktinās veselības stāvoklis. Vienas no izplatītākajām problēmām šajā ziņā ir zobu sāpes. Ko darīt, ja, pieceļoties no rīta, sajūtat neciešamas sāpes zobā, bet naudas līdzekļu zobārsta apmeklējumam nepietiek? Šajā gadījumā ātrais kredīts var būt vienīgā iespēja, kas izglābs. Jo, kā zināms, ar veselību nedrīkst jokoties, tāpēc pie ārsta nepieciešams doties pēc iespējas ātrāk. Naudas aizņemšanos atvieglo tas, ka kredīta noformēšana neprasa daudz laika, kā arī pozitīvas atbildes gadījumā aizdevums tiek ieskaitīts kontā 15 minūšu laikā. Līdz ar to, var secināt, ka medicīniskie izdevumi noteikti pieder pie tiem, kuriem naudu taupīt nevajadzētu.

Ja ikdienā vadāt auto, noteikti zināt to, ka izmaksas, kas saistītas ar mašīnu, nebeidzas teju nekad, turklāt arī to parādīšanās var būt neprognozējama. Vienā dienā auto var dūkt kā bitīte, bet nākamajā dienā tā jau jāved uz servisu. Bet, ko darīt, ja bez mašīnas iztikt nevar, taču naudas remontam nepietiek? Atliek izmantot ātrā kredīta iespējas. Tādā veidā jūs ātri varēsit atrisināt problēmas, kas radušās automašīnai, bet naudu atdosit tad, kad kontā ienāks alga. Tomēr jebkurā gadījumā jāatceras, ka, aizņemoties naudu, ir jāapdomā, vai varēsit to veiksmīgi atdot.
Vēl viens mērķis, kuram tiek izmantoti ātrie kredīti internetā, ir rēķinu apmaksa. Mēs visi zinām to, cik žigli uzņēmumi spēj izrakstīt rēķinus, kas jāapmaksā. Diemžēl alga pie mums vienmēr tik ātri neatnāk. Gadījumos, kad steidzami jāapmaksā kāds svarīgs rēķins, iespējams izmantot ātro kredītu, taču to nevajadzētu pārvērst par tradīciju. 

Visbeidzot, ir cilvēki, kuri kredītus izmanto arī lielāku preču iegādei. Iedomājieties – jūs plānojat sadzīves tehnikas, datora vai audio tehnikas iegādi, esat jau izdomājuši, kuru modeli vēlaties, bet nevarat to vēl nopirkt, jo gaidāt algas dienu. Un tieši tad jūs ieraugāt, ka kārotajai precei ir milzīga atlaide! Ja tiešām uzskatāt, ka šī lieta jums ir ļoti vajadzīga, tad ātrā kredīta izmantošana tās iegādei var būt labs ieguldījums. Tomēr atcerieties, ka aizņēmums pēc tam būs arī jāatdod.

Lai arī ātrie kredīti mūsdienās ir pieprasīti, un ārkārtas gadījumos tie var būt ļoti noderīgi, neaizmirstiet, ka jums ir jāpilda līgumā noteiktās saistības, proti, aizdevums ir jāatdod laikā. Izmantojiet ātros kredītus atbildīgi!

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.