Ferratum Bank ir pionieris ātri kredītu nozarē, pirmie aizdevumi tika izsniegti jau 2005.gadā.

 Aizdevumus var dalīt trīs kategorijās – ātrie kredīti, kas jāatmaksā 30 dienu laikā, visa summa uzreiz; patēriņa kredīti, kur varam izņemties lielākas naudas summas, atmaksājot pakāpeniski ar vairākiem ikmēneša maksājumiem; kredītlīnija, kur aizdevējs piešķir noteiktu kredītlimitu, kuru varam izmantot pēc līdzīga principa, kā kredītkarti, veicot ikmēneša minimālos maksājumus, bet no savas piešķirtās kredītlimita summas izņemt naudu atkārtoti, kamēr vēl pirmais aizdevums nav atmaksāts pilnībā. Ferratum Bank ir aizdevējs, kas piedāvā saviem klientiem patēriņa kredītu un kredītlīniju – aizdevumus, kur iespējams aizņemties lielākas summas, atmaksājot ilgākā laika posmā.


Ferratum Group var dēvēt par pionieri Eiropā un Latvijā, kas 2005. gadā pirmā sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā Eiropā

Ferratum Group var dēvēt par pionieri Eiropā un Latvijā. Tā ir starptautiska mikrokredītu kompāniju grupa, kas 2005. gadā pirmā sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā Eiropā, ļaujot ikvienam savam klientam viegli un ērti noformēt īstermiņa aizņēmumu, nosūtot vienkāršu īsziņu. Šobrīd Ferratum Group darbojas finanšu jomā jau 24 valstīs un apkalpo vairāk nekā 3 miljonus klientu. Tā kā klientu skaits pieaug, nepieciešami arī zinoši un profesionāli darbinieki, kas Ferratum Group noteikti it sastopami. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 profesionāļu, kas lieliski spēj atbildēt uz visiem klientu jautājumiem un palīdz risināt dažādas radušās problēmas – pretimnākoši un laipni.


Ferratum Group - "Vairāk nekā nauda”

Latvijā Ferratum Group darbojas kopš 2007. gada, piedāvājot pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem. Uzņēmuma pamats, pēc kā vadās Ferratum Group - "Vairāk nekā nauda”. Aizdevumi un papildus naudas līdzekļi var būt nepieciešami ikvienam, bet arī attieksme, pretimnākšana un abpusēji izdevīgi noteikumi ir tas, kas nodrošina klientu vēlmi izvēlēties tieši Ferratum Bank piedāvātos pakalpojumus.

Klientiem tiek piedāvāts viegls un ērts kredīta pieteikšanas veids, ātri pakalpojumi un lielākā konfidencialitāte – vienmēr un katram klientam. Turklāt, Ferratum Bank ir uzticams aizdevējs ar bankas licenci, kas lepojas ar savu caurskatāmību – skaidru vadības struktūru un zināmu naudas izcelsmi. Klienti un darījumu partneri uzticas uzņēmuma tieši to caurskatāmo pakalpojumu, profesionālās un ētiskās rīcības, kā arī klientiem ērto ātro lēmumu dēļ.

Mums zināmais Ferratum Bank ir Ferratum Group meitas uzņēmums, kas no Maltas Finanšu uzraudzības institūcijām ("Malta Financial Services Authority (MFSA)) ir saņēmis kredītiestāžu licenci. Klienti, kas izvēlas Ferratum Bank, gūst labumu no drošības un profesionalitātes, ko sniedz aizdevējs. Lielākoties aizdevumi tiek izsniegti dažu minūšu laikā, izvairoties no daudzām nevajadzīgām birokrātiskām prasībām.

Piedāvātā kredītlīnija nodrošina klientiem iespēju izveidot pašiem savu drošības rezervi ar iespēju aizņemties tad, kad nepieciešams. Un, veicot ikmēneša maksājumus, iespējams turpināt aizņemties – izņemot līdzekļus no sev piešķirtās kredītlīnijas.

Savukārt Ferratum Bank piedāvātais patēriņa kredīts paredzēts lielāku pirkumu veikšanai, kur aizdevums var būt summā līdz 1500 eiro uz termiņu līdz vienam gadam.

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.