Iepirkšanās atlaižu laikā? Izklausās pēc jautra piedzīvojuma!

Dodoties iepirkties, cilvēkiem parasti prātā ir kāds noteikts budžets. Un nekas nepārspēj to sajūtu, kādu var gūt, ja izdodas iegādāties vairāk, nekā cerēts. Bet atlaidēm noteikti nav jābūt kaut kam nejaušam, kas notiek pilnīgi neparedzēti. 

Apģērbu veikali parasti gādā par piedāvājumu klāstu, lai cilvēkiem būtu izvēles iespējas. Tāpēc bieži vien esošās preces ir jānomaina ar jaunpievedumiem. Līdz ar to apģērbs, kura pārdošana nevedas tik labi, kā plānots, tiek pārdots par zemāku cenu, lai atbrīvotu vietu jaunajam piedāvājumam.  Un tas ir īstais brīdis medniekam!

Bet... Kurš tad ir īstais īstais brīdis?

Vairums apģērbu veikalu preci piedāvā apmēram 6–8 nedēļas un tad to nomaina. Ņemot vērā tik strauju preču apriti, no vecākajiem modeļiem ir jāatbrīvojas. Ja kāda no precēm tomēr aizkavējas ilgāk par 6–8 nedēļām, tad plauktā noteikti vajadzētu būt tikai dažiem eksemplāriem. Un, ja prece vairs nav pieejama visos izmēros, noteikti ir pienācis laiks to nomainīt!

Kura diena?

Ir vispārzināms fakts, ka brīvdienas ir apģērbu veikalu visrosīgākais laiks. Tāpēc sagatavošanās darbi sākas jau ceturtdienā, kad tiek izkārti arī izpārdošanas paziņojumi. Protams, mēs nesakām, ka piektdien vai sestdien viss jau būs nokavēts. Bet pastāv iespēja, ka labākie piedāvājumi jau tiks izķerti ceturtdien. Ir pietiekami daudz gudro pircēju, tāpēc jūs varat palikt ar mazākām izvēles iespējām.

Ja nu nav mana izmēra?

Kam gan nav gadījies izpārdošanā atrast tiešām superīgu T-kreklu, kas ir par lielu vai mazu? Ko darīt? Varat vai nu padoties, vai arī pajautāt pārdevējam, vai attiecīgais modelis vajadzīgajā izmērā nav pieejams kādā citā veikalā. Un jums var paveikties! Turklāt šādas situācijas gadās visai bieži.

Secinājums? Nepadodieties, ja meklēto neatrodat uzreiz. Ir jāturpina meklēt! 

Ja nu es iepērkos internetā?

Ir saprotams, ka ne vienmēr internetā iegādāto apģērbu nēsāt būs patīkami. Kā izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem? Pirms preces iegādes vienmēr izlasiet visu sīkā drukā rakstīto. Un neaizmirstiet pārliecināties, ka veikala preču atgriešanas politika attieksies arī uz jūsu pirkumu.

Ko iegādāties šajā pavasarī?

Februāra beigas ir piemērots brīdis ziemas apģērba iegādei. Jūs varat atrast mēteli, kas noderēs vēl vismaz vienu vai divus mēnešus, jo līdz siltajam laikam vēl nedaudz taču ir jāuzgaida. Turpretī martā ir prātīgi iegādāties tādu zīmolu kā New Balance vai Nike skriešanas apavus. Bet sporta apģērba atlaižu sezona parasti ir aprīlī.

Noslēgumā

Pavasaris ir lielisks laiks, kad atjaunot savu ziemas apģērbu garderobi. Ja esat pietiekami pacietīgs, aprīlī varat dabūt lielisku ķērienu, kas kalpos vēl arī vasaras pirmajās nedēļās. 
Lai ģērbtos moderni, nevajag daudz naudas. Ir tikai jābūt uzmanīgam, un (daudzas) labas lietas (apģērbi) sekos pašas.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +