Katrai naudas grūtību problēmai ir risinājums: 4 veidi, kā atgūt kontroli šādā situācijā

Visam ir risinājums!

„Vai šī situācija būs aktuāla pēc gada? Ja nē, tad par to nav vērts uztraukties.” 
― Angela Orr

Mēs visi to esam piedzīvojuši. Neraugoties uz atšķirīgajiem apstākļiem, mēs visi esam piedzīvojuši finanšu grūtības un ļaujamies šīs situācijas dramatiskumam un emocijām. 

Pēkšņi mēs jūtamies ar to pārņemti, un mūsu raizes pastiprinās. Un tas ir pats sarežģītākais. Bieži vien mēs iztēojamies savas problēmas par lielākām, nekā tās ir patiesībā. 

Lai ar kādu finansiālu problēmu jūs šobrīd arī nesaskartos, vislabākais līdzeklis pret to ir sajūta, ka jūs kontrolējat situāciju. 

Piedāvājam četrus kontroles atgūšanas veidus:

1.    Perspektīvas iegūšana 

Vispirms ir svarīgi spert soli atpakaļ un nodrošināt kādu perspektīvu. Paraugieties uz situāciju objektīvi, it kā jūs būtu trešā persona, un tad pajautājiet sev, cik nopietna šī problēma ir patiesībā.

Vai ir iespējami risinājumi? JĀ.

Vai dzīve ir draudīga? Nē. Vai šī situācija saglabāsies vienmēr un vai es izjutīšu šādu stresu uz visiem laikiem? Nē.

Vai tas būs aktuāli pēc nedēļas, pāris mēnešiem, vai gada? Droši vien, ka nē. 

2.    Iedvesmojoša darbība 

Lēmuma pieņemšana, aktīva rīcība un problēmu risināšana ir efektīvi negatīvo domu un sajūtu atvairīšanas veidi. Kad mēs jūtam, ka varam kontrolēt savu dzīvi, mēs jūtamies daudz labāk.

Veicot darbību, mēs varam negatīvo aizvietot ar pozitīvo. Bet pirms jebkādas rīcības ir svarīgi apzināties, ka mēs to darām mierīgā un līdzsvarotā stāvoklī, nevis vienkārši emociju vadīti.

Ja mums nav naudas, mēs jūtamies nevarīgi un tā, it kā mūsu iespējas būtu ierobežotas. Lai gan nauda nav laimes pamats, tā liek mums justies varošākiem un var sniegt lielākas iespējas.

Piemēram, aizdevuma saņemšana automašīnas remontam var likt jums justies mobilam, tādējādi atgūstot kontroli. Ātrā aizdevuma saņemšana nepatīkamo rēķinu apmaksai un punkta pielikšanai šiem biedējošajiem „atgādinājuma paziņojumiem” var mazināt jūsu raizes. 

3.    Sajūta, ka neesat viens  

Droši vien mums nav pārsteigums, ka finanšu līdzekļu trūkums ir galvenais stresa iemesls mūsu dzīvē. Patiesībā, raizes par finansiālo situāciju bieži vien ietekmē citas dzīves jomas, piemēram, mūsu attiecības.

Tādēļ būtu noderīgi atcerēties, ka lai kādas frustrācijas jūs nepiedzīvotu saistībā ar naudu, jūs neesat viens. Jūsu situācija, lai cik sarežģīta arī nešķistu, nav unikāla, un to iespējams atrisināt. 

4.    Vienmēr ir iespējams risinājums 

Tādēļ, lai salabotu automašīnu un atkal varētu braukt, iegādātos velosipēdu, lai vienkāršāk tiktu uz darbu, vai iegūtu līdzekļus braucienam uz otru valsts malu, lai ierastos uz svarīgu darba interviju, piekļuve naudas līdzekļiem ir atvieglojoša sajūta. 

Ja apsverat iespēju izmantot aizdevumu kontroles atgūšanai un vairāku iespēju izmantošanai, palīdzību varat saņemt tieši šeit 

Kā starptautisks celmlauzis finanšu tehnoloģiju un mobilo aizdevumu jomā, Ferratum ir pamudinājis cilvēkus teikt „jā” savām iespējām kopš 2005. gada. 

Mūsu misija ir vienkārša – sniegt vislabākos, ātrākos, un lietotājam draudzīgākos aizdevumu un bankas pakalpojumus, kas pieejami 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Jūs varat pieteikties aizdevuma saņemšanai tiešsaistē dažu minūšu laikā un saņemt nepieciešamo naudu vienas dienas laikā. Tas ir tik vienkārši.

„Neraizējieties par sīkumiem...jo tie ir tikai sīkumi.” 
― Richard Carlson