Kredīti

 • Ja nepieciešams aizdevums bez komisijas maksas - nepārmaksā, jo pie Ferratum Bank tagad pieejami divi aizdevumi bez komisijas maksas
  2016.09.14

  Dzīvē mēdz gadīties, ka neizdodas visas ieceres īstenot ar pirmo reizi. Un nereti tam par iemeslu ir finansiālo līdzekļu trūkums. Taču tagad tā vairs nebūs problēma, jo Ferratum ir izveidojis nebijuši piedāvājumu – 2 aizdevumus bez komisijas maksas pēc kārtas!

 • Ātrie kredīti ir viens no populārākajiem aizdevumiem
  2016.04.22

  Ikvienam no mums dzīvē var pienākt brīdis, kad steidzami nepieciešama nauda, taču pašiem nav izdevies laicīgi iekrāt līdzekļus. Šādos gadījumos iespējams aizņemties naudu internetā, jo, pirmkārt, tev nevienam nebūs jāstāsta par to, ka esi nokļuvis finansiālās grūtībās, kā arī tu varēsi naudu tērēt pēc savas izvēles. Viens no populārākajiem un uzticamākajiem aizdevējiem – “Ferratum” sniedz šādus pakalpojumus, pielāgojoties savu klientu vajadzībām un iespējām.
   

 • Izvēlies kadu no Ferratum Bank kredītiem
  2016.04.21

  Daudzi no mums kaut reizi ir aizdomājušies par to, kāda būtu cilvēku dzīve, ja mēs spētu paredzēt nākotni. Kā tu justos, ja zinātu to, kas ar tevi notiks šodien pēcpusdienā vai rīt no rīta? Ja spētu paredzēt kā laimes brīžus, tā neveiksmes? Vai dzīve tad nezaudētu savu jēgu, un mums vai nebūtu motivācijas censties? Protams, ir reizes, kad ar mums notiek kas tāds, ko nebijām paredzējuši, vēl ļaunāk ir tad, ja notikušais nav patīkams. Daudzi no jums man piekritīs, ka reizēm gadās sastapties ar ļoti skumjām, kā arī uztraukuma pilnām situācijām. Vai tā būtu auto avārija, pēkšņa slimība, vai cita problēma, diemžēl visbiežāk, lai atrisinātu šādas situācijas, mums ir nepieciešami finansiāli līdzekļi. Labi, ja ir izdevies iepriekš iekrāt naudu neparedzētiem gadījumiem, taču lielākoties cilvēkiem šādu ietaupījumu nav. “Ferratum” tev palīdzēs šādās situācijās, jo tās piedāvātie kredīti ir pielāgoti dažādām cilvēku vajadzībām un iespējām.