Kredītlimits

 • Visi klinti, kuri aizpildīja pieteikumu formu un uzzināja sev pieejamo bezmaksas kredīta summu uz 30 dienām, piedalās IPad izlozē.
  2016.10.03

  Paldies visiem akcijas dalībniekiem, kuri aizpildīja pieteikuma anketu un noskaidroja savu Kredītlimita apmēru. 
  „Uzzini savu kredītlimitu un laimē” akcija ir noslēgusies un 3.oktobrī tika veikta galvenās balvas izloze.

 • Ja nepieciešams aizdevums bez komisijas maksas - nepārmaksā, jo pie Ferratum Bank tagad pieejami divi aizdevumi bez komisijas maksas
  2016.09.14

  Dzīvē mēdz gadīties, ka neizdodas visas ieceres īstenot ar pirmo reizi. Un nereti tam par iemeslu ir finansiālo līdzekļu trūkums. Taču tagad tā vairs nebūs problēma, jo Ferratum ir izveidojis nebijuši piedāvājumu – 2 aizdevumus bez komisijas maksas pēc kārtas!

 • Kredītlīnijas aizdevumu vari atmaksāt visu vienā maksājumā vai arī ar ikmēneša maksājumiem
  2016.09.13

   Debetkarte un kredītkarte - debetkartē vispirms iemaksājam un varam tērēt tikai tik daudz, cik esam iemaksājuši, savukārt kredītkartē vispirms tērējam, pēc tam maksājam. Bet, lai neiztērētu pārāk daudz, kredītkartei ir maksimālais limits – summa, par kuru vairāk tērēt nav iespējams. Un tad ir kredītkartes rēķini – kad pakāpeniski atmaksājam to naudas summu, ko iepriekš esam iztērējuši. Vienkārši.

 • Vari saņemt papildu aizdevumu, ja neesi izņēmis visu pieejamo limitu.
  2016.08.10

  Ātro kredītu izsniedzēji piedāvā nelielas naudas summas aizņemties uz termiņu līdz 30 dienām. Maksimālās aizdevuma summas, aizņemoties pie konkrētā kredītdevēja pirmo reizi atšķiras - no nedaudz vairāk kā 100 eiro, līdz 350 eiro. Ferratum.lv izsniedz elastīgus aizdevumus, kur maksimālā aizdevuma summa var sasniegt 1200 eiro.

 • Aizdevuma ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām bez komisijas maksas
  2016.07.25

  Ātro kredītu izsniedzēji piedāvā nelielas naudas summas aizņemties uz termiņu līdz 30 dienām. Maksimālās aizdevuma summas, aizņemoties pie konkrētā kredītdevēja pirmo reizi atšķiras - no nedaudz vairāk kā 100 eiro, līdz 350 eiro.  Ferratum.lv izsniedz elastīgus aizdevumus, kur maksimālā aizdevuma summa var sasniegt 1200 eiro. Tas nav ātrais kredīts, bet gan kredītlīnija, kuru iespējams atmaksāt ilgākā termiņā, kā 30 dienas, veicot ikmēneša maksājumus – kā visparastākajam bankas aizdevumam. Protams var atmaksāt kredītu arī 30 dienu laikā, un šajā gadījumā, ja Kredītlimits tiek izmantots pirmo reizi, aizdevums ir bez komisijas maksas.  
   

 • Kredītlima priekšzocība ir zemais ikmēneša maksājums, kas ir no 30 eiro mēnesī
  2016.07.04

  Ferratum Bank Kredītlimits ir elastīgs aizdevums līdz pat 1200 eiro apmērā. Tas ir ātrs un vienkāršs veids, kā papildināt maciņu, kad rodas tāda nepieciešamība. Jebkurš var nokļūt situācijā, kad vajadzīga naudas summa, kas konkrētajā brīdī nav ne kontā, ne kabatā. Kredītlimits ir drošības spilvens gadījumiem, kuros vajadzīga naudas rezerve. Tas ir moderns aizdevuma veids, kas darbojas līdzīgi kā banku kredītkartes.

 • „Uzzini savu kredītlimitu un laimē” izlozētā balva IPad mini
  2016.07.01

  Paldies visiem akcijas dalībniekiem, kuri aizpildīja pieteikuma anketu un noskaidroja savu Kredītlimita apmēru. 
  „Uzzini savu kredītlimitu un laimē” akcija ir noslēgusies un 1.jūlijā tika veikta galvenās balvas izloze.

 • Aizdevums bez komisijas maksas.
  2016.04.12

  Ideālā pasaulē ikviens no mums nopelnītu tieši tik, cik konkrētajā laikā ir nepieciešams izdevumiem visām dzīvēs jomām: gan sadzīves nodrošināšanai, gan pēkšņi pienākušiem tēriņiem, gan visām vēlmēm, gan arī vēl finansiālās drošības spilvenam sava iekšējā miera radīšanai. Diemžēl realitātē tā praktiski nekad nenotiek, un noteikti arī tu zini izjūtu, kā tas ir, kad nākas secināt: šī lieta šoreiz jāatliek uz vēlāku laiku. Un tāpat no savas pieredzes tu droši vien zini, ka šis vēlākais laiks bieži vien tā arī nepienāk. Mūsu dienās gan šāda atteikšanās patiesībā nav vienīgā izeja no situācijas, jo tagad ikvienam ir pieejami visdažādākie aizdevumi.