Kredītlīnija - lielisks risinājums!

Kopš ievākšanās dzīvoklī gandrīz divus gadus atpakaļ Jums bija mērķis izremontēt otro istabu un pārveidot to par studio tipa telpu un guļamistabu draugiem un ģimenei, kad viņi viesojas pilsētā. 

Jau pagājuši 18 mēneši un otrā istaba pavisam bēdīgi vairāk izskatās pēc noliktavas. Katru reizi, kad ieejat tajā, Jūs sev atgādināt, ka patiešām sāksiet istabas remontu šajā nedēļas nogalē. "Varbūt nākamajā," Jūs sev iedodat atlaidi.

Lai kā arī nebūtu, dažas dienas vēlāk saņemat e-pastu no tuvas draudzenes, kura saka, ka mēneša beigās uz nedēļu vēlas paciemoties, un jautā, vai viņa varētu palikt Jūsu otrajā istabā, kamēr būs pilsētā.
"Protams!" Jūs atbildat, priecājoties par domu, ka satiksiet savu labāko draudzeni pirmo reizi šī gada laikā. 

Ak, nav nekā labāka par piespiedu termiņu, lai mēs sāktu rīkoties!

Īstenojiet savus sapņus 

Jūs uzlokāt piedurknes, ieejat otrajā istabā un nekavējoties sākat plānot, kā to pārkārtot un iekārtot. Vispirms jāiegādājas un jāuzstāda jauns grāmatu skapis, lai izņemtu no kastēm Jūsu mīļo grāmatu kolekciju un ieliktu plauktos. 

Jūs arī vēlaties iegādāties stilīgu dīvānu, lai viesiem būtu uz kā gulēt, drēbju skapi, lielu, komfortablu klubkrēslu laiskām svētdienu pēcpusdienām, kā arī dažas citas mēbeles, lai istabu padarītu mājīgu. 

Jūs stāvat uz durvju sliekšņa, piemiedzat acis un jau gandrīz redzat, cik neticami istaba izskatīsies. Un Jūs smaidāt. Beidzot otra istaba būs funkcionāla un tāda, kā vienmēr vēlējāties.

Lai to paveiktu tik īsā laikā, Jums būs nepieciešama maza palīdzība. 

Domājiet par to, kā izpalīdzīgu roku 

Šis ir gadījums, kad Ferratum Bank kredītlīnija var lieliski palīdzēt. Mēs piedāvājam kredītlīniju no 50 EUR līdz 2 000 EUR ar atmaksas termiņu no 1-60 mēnešiem. 

Pretēji tradicionālajiem mikroaizdevumiem, Kredītlīnija tiek atmaksāta pēc Jūsu ieskatiem. Kredītlīnijā jo lielāku summu iemaksā pie rēķinu saņemšanas (ne mazāku kā min. maksājums), jo ātrāk atmaksā aizdevuma summu.

Pateicoties mūsu automatizētajai kredītreitinga noteikšanas tehnoloģijai mēs varam pieņemt lēmumu par aizdevumu dažu minūšu laikā. Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē dažās minūtēs -, nekādu papīru, nekādas gaidīšanas pie telefona. Mēs cenšamies teikt "jā", kad citas bankas saka "nē". 

Mūsu misija ir nodrošināt vislabāko klientu saskari aizdevumiem un bankas pakalpojumiem.