Kur apģērbu un skolas preces nopirkt lētāk?

Jaunais mācību gads vairs nav aiz kalniem, līdz ar to gan bērniem, gan viņu vecākiem ir jāgatavojas skolai. Jaunajam mācību gadam ir jāsarūpē gan jaunas burtnīcas un rakstāmpiederumi, gan arī apģērbs. Tā kā ir japērk vairākas jaunas lietas, vecākiem jārēķinās ar papildu izdevumiem. Nereti ir tā, ka vasaras laikā tiek iztērēta liela daļa no ienākumiem, jo tiek apmeklēti dažādi pasākumi, tāpēc došanās pēc nepieciešamajām skolas precēm var būt izaicinājums, jo jācenšas iekļauties ierobežotā budžetā.

Tomēr ir cilvēki, kas šādās situācijās izmanto tādu iespēju kā patēriņa kredīts privātpersonām, piemēram, lai studentam iegādātos portatīvo datoru. Tādējādi var atļauties nopirkt visu nepieciešamo skolai. Jāsaka gan, ka šādu iespēju jāizmanto ļoti atbildīgi, kā arī tikai tad, ja nebūs problēmu ar kredīta atmaksu.

Noteikti, ka lielākā daļa vecāku ik gadu meklē tās vietas, kur apģērbu un skolas preces iegādāties lētāk. Kur tad šīs lietas var nopirkt lētāk? Raksta turpinājumā atradīsi atbildi uz šo jautājumu.

  • Kancelejas preču iegāde

Pats izdevīgākais laiks, kad iegādāties dažādas kancelejas preces, kā arī somas un penāļus, ir augusts. Liela daļa veikalu tieši augustā piedāvā iegādāties šīs preces ar lielu atlaidi. Tomēr ir jābūt arī piesardzīgiem. Ne vienmēr visām precēm ir atlaides. Bieži vien sīkiem burtiņiem ir uzrakstīti izņēmumi, ko cilvēki nepamana, līdz ar to pie kases nākas maksāt pilnu cenu par izvēlētajām lietām. Tāpēc, pirms dodies pie kases, pārliecinies, ka Tev ir zināma katras preces cena. Lai gan liekas, ka augustā noteikti visu nepieciešamo varēs nopirkt, tā gandrīz nekad nenotiek. Sākoties skolai, tiek rīkotas vecāku sapulces, kurās parasti tiek iedoti saraksti ar pāris lietām, ko nepieciešams iegādāties papildus. Tāpēc noteikti nevajadzētu jau augustā iztērēt visu skolas lietām paredzēto naudu, jo tēriņi būs arī vēl septembrī.

 

  • Apģērbu un aksesuāru veikali

Diezgan līdzīga situācija ir arī ar apģērbu un aksesuāriem, ko vislabāk ir iegādāties sezonas izpārdošanas laikā. Tieši izpārdošanas laikā var ietaupīt samērā lielas summas, kā arī tajās noteikti var atrast to, kas nepieciešams. Ja nav vēlēšanās staigāt pa veikaliem un meklēt apģērbu, tad iepirkties var arī internetveikalos. Tas ietaupīs Tavu laiku, kā arī naudu, jo internetveikalos preces var iegadāties daudz lētāk nekā ierastajos veikalos. Iepirkties var ne tikai Latvijas internetveikalos, bet arī ārzemju. Ārzemju internetveikalos atlaides dažkārt ir pat lielākas nekā Latvijas. Tomēr šeit jāņem vērā arī piegādes cena. Bieži vien tieši piegāde ir dārgākais visā pirkuma kopsummā. Taču var atrast arī tādus internetveikalus, kuri nodrošina bezmaksas piegādi, taču tad jārēķinās ar to, ka pasūtītā prece ir jāgaida pat divus mēnešus.

 

  • Jaunas un lietotas preces

Mūsdienās ļoti populāri ir palikuši dažādi portāli un domubiedru grupas, kurās cilvēki pārdod sev vairs nevajadzīgas lietas. Iespējams, ka tieši tur Tu vari atrast sev un bērniem nepieciešamās lietas. Šajos portālos tiek pārdotas ne tikai lietotas preces, bet arī jaunas. Tās tiek pārdotas par pievilcīgām cenām. Jāsaka gan, ka ir cilvēki, kas neizvēlas iepirkties šādās vietās, jo neuzticas nepazīstamam cilvēkam, kurš atrodas otrā Latvijas malā. Taču šajos portālos ir pieejamas atsauces par konkrēto tirgotāju. Ja cilvēki dalās ar pozitīvu pieredzi, tad noteikti var uzticēties cilvēkam un droši iegādāties no viņa kārotās lietas.