Jānis Baumanis Biķernieku trasē

Svētdien notikušajā Latvijas rallijkrosa posmā pusfinālu sasniedza STARD komandas braucējs, latvietis, Jānis Baumanis, kurš startē prestižākajā “SuperCar” klasē, sasniedza divpadsmito pozīciju šajā savā mājas sacīkstē.

 

Jānis Baumanis sacīkstēs Latvijas posmā

 

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis pēc kopumā aizvadītajiem deviņiem posmiem ar 187 punktiem ir zviedrs Timijs Hansens, no kura par vienu punktiem atpaliek Andreass Bakerūds. Trešo vietu kopvērtējumā ar 179 punktiem ieņem Kevins Hansens, bet cetrutajā vietā ar 157 punktiem šobrīd Niklas Gronholms, savukārt, Ferratum atbalstītais latvietis Jānis Baumanis ar ar izcīnītajiem 126 punktiem ieņem piekto vietu. Otrs STARD komandas pilots ir Jani Paasonen pēc pieciem aizvadītajiem posmiem ar iegūtajiem 9 punktiem ieņem 21. vietu.

Jānis Baumanis sacīkstēs Latvijas posmā

 

Nākamais un noslēdzošais FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posms norisināsies 9. novembrī, Dienvidāfrikas Republikā.

Iepriekš jau ziņojām, ka Ferratum kopā ar STARD komandu šajā gadā ir uzsākuši sadarbību. Kā rezultātā šīs komandas zelta sponsors 2019. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā ir Ferratum.

STARD codeRX autobraucēju komanda 2019. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā ir Jānis Baumanis, Jani Pāsonens, Jere Kalliokoski un Pols Vetle Tri. Šosezon ar Ferratum auto brauc latvietis Jānis Baumanis un  soms Jani Pāsonens.