Laicīgi un rūpīgi plānojiet savu Lielo dienu

Kas ir tas, kas kāzas padara vienlaicīgi gan par priecīgāko, gan arī uztraucošāko notikumu, ko piedzīvojam? Daudziem cilvēkiem viņu Lielās dienas plānošana un organizēšana šķiet kā pilnas slodzes darbs. Faktiski, tas pārņem visu dzīvi. 

Kāzu svinību izvēle, viesu saraksts, sēdvietu organizēšana, datuma un vietas rezervēšana un pēc tam fotogrāfu, ēdinātāju, izklaides organizētāju un floristu izpēte - šis saraksts šķiet bezgalīgs!

Un pēc tam vēl jālemj par kāzu budžetu. Eiropā kāzām vidēji tērē 5495 USD, savukārt Amerikā kāzām tērētie līdzekļi ir sešreiz lielāki. 

Darbs pie kāzu budžeta var būt ilgs un stresa pilns process. Cik daudz viesus ielūgt? Kur svinības notiks? Cik izmaksās ēdināšana? Izdevumu ir ļoti daudz, sākot no ielūgumu drukāšanas līdz pat svinību vietas īrei, ēdināšanai un līgavas kleitai.

Kad Lielā diena ir klāt, atkal ir stress par to, lai viss noritētu gludi. Vai līgavainis neaizmirsīs gredzenu? Līs vai spīdēs saule? Patiesībā kāzām nevajadzētu būt tik uztraucošām. 

Zemāk sniegti četri padomi, lai palīdzētu Jums kāzu sagatavošanā.

Jūs varat tik daudz izplānot, bet kas notiks, tas notiks! Sviniet to, kam jābūt tik brīnišķīgam notikumam!

1.    Atvieglojiet plānošanu 

Lai gan, protams, ir kāzu plānotāji, kas Jums var palīdzēt, ir daži vienkārši veidi, kas palīdzēs Jums sākt. 

Ir dažādas lietotnes, kas izstrādātas, lai palīdzētu Jums saglabāt mieru un koncentrēšanos, ietverot gan plānošanu, pieturēšanos obligāti veicamo darbu sarakstiem, gan apstiprinājumu par ierašanos reģistrēšanu un kāzu reģistra izveidi. "Paste Magazine" apkopoja 10 lieliskas kāzu lietotnes, lai palīdzētu Jums Jūsu Lielās dienas plānošanā. Apskatiet, kā šīs lietotnes var palīdzēt izplānot Jūsu Lielo dienu. 

2. Atcerieties, kādēļ to darāt 

Šī dienas beigās Jūs aprecēsiet cilvēku, ko mīlat. Galu galā tas ir pats galvenais. Jūsu Lielajai dienai jābūt priecīgam notikumam. 

Izbaudiet procesu, plānojot to kopā, smejieties un neuztveriet lietas pārāk nopietni. Tas viss notiks un svarīgi ir tikai tas, ka Jūs viens otram esat.

3. Atbrīvojieties no raizēm par naudu 

Kad esat izlēmuši par kāzu budžetu, naudas jautājums bieži vien ir vissarežģītākais. Kredītkartes izmantošana, lai apmaksātu kāzu svinības, iespējams, nav pati labāka doma. Tomēr daudziem personīgie aizņēmumi ir lielisks risinājums. 

Procentu likmes personīgajiem aizņēmumiem parasti ir daudz zemākas nekā kredītkartei, kā arī bieži vien tie piedāvā elastīgāku atmaksas grafiku. Piemēram, kompānijā Ferratum Jūs varat aizpildīt pieteikumu dažu minūšu laikā un nauda tiks ieskaitīta Jūsu kontā 24 stundu laikā.

4. Aiziet 

Maziniet spiedienu par "perfektās dienas" nepieciešamību. Jūs varat tik daudz izplānot, bet kas notiks, tas notiks! Iespējams Jūs salīdzināt Jūsu Lielo dienu ar draugu kāzām vai ainu no filmas? 

Atbrīvojieties no radītā spiediena, ievelciet dziļi elpu un sviniet to, kam jābūt tik brīnišķīgam notikumam.

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.