Daudzus no mums neliek mierā sajūta par cita veida dzīvi — dzīvi, kura mums patiesībā būtu jādzīvo. 

Ferratum Money mērķis ir ļaut pietuvoties šai sapņu dzīvei, tāpēc mēs radām produktus, kas ļauj cilvēkiem ķerties šai dzīvei pie ragiem un teikt “jā!” daudz biežāk.

Atver durvis iespējai! 

Mēs ļoti labi saprotam, ka tieši nauda ir tā, kas bieži vien palīdz atvērt durvis jaunām iespējām. Un tieši tāpēc mēs nesen rīkojam konkursu Outdo Yourself.

Lai iedrošinātu un motivētu jūs īstenot savus sapņus, mēs aicinājām iesūtīt video, kurš visus iepazīstinātu ar jūsu ideju un mērķi. 

Tas varēja būt kaut kas tāds, ko allaž esat vēlējies darīt, bet dažādu iemeslu dēļ līdz šim esat atlicis. Vai arī kas tāds, ko jau sākāt īstenot, bet pārtraucāt laika vai līdzekļu trūkuma dēļ. 

Kā atlīdzību Ferratum solīja piešķirt dāsnu stipendiju un sniegt vajadzīgos padomus, lai palīdzētu jums piepildīt savus sapņus.

Vairot iedvesmu

Ar prieku varam pavēstīt, ka esam saņēmuši ļoti daudz video — kopā 133, un dalībnieki kopumā pārstāvēja 18 valstis. Pēc visu video noskatīšanās un visu pieteikumu izskatīšanas mūs gaidīja pats grūtākais uzdevums — izraudzīties tikai trīs uzvarētājus. 

Brīdī, kad trīs labākie bija izvēlēti, mēs sapratām: šie video ir tik labi, ka neapšaubāmi ir pelnījuši lielāku publicitāti un iespēju iedvesmot arī citus. 

Vienatnē ar dabu

Merilina dabu raksturo kā maģisku vietu, kurā dvēsele atpūšas un prāts attīrās

Sapņi un mērķi vienmēr ir ļoti personiski, jo tikai tad tie spēj pa īstam aizraut un iedvesmot. Dažiem visi dzīves mērķi saistās ar ceļošanu, bet citiem — ar darbu, darbu, darbu. Merilinai no Igaunijas tie saistās ar Māti Dabu. Merilinas stāsts šeit.

Aizvien vairāk pētījumu pierāda: saikne ar dabu ļauj mums būt veselākiem un justies laimīgākiem. Kā liecina vides psiholoģijas pētījumi, daba mums sniedz trīs lielus ieguvumus:

1.    samazina stresu,
2.    uzlabo garastāvokli,
3.    vairo kognitīvās spējas.

Savā video Merilina dabu raksturo kā maģisku vietu, kurā dvēsele atpūšas un prāts attīrās. Dabā joprojām mīt noslēpums, mājo piedzīvojums un gaida prieks. 

Merilina domā, ka tieši dabā mēs varam izbaudīt, kā tas ir — būt par daļu no kaut kā lielāka, tāpēc viņas sapnis ir pārveidot dārzu, kurā viņa uzauga un pavadīja visas vasaras, par relaksējošu, iedvesmojošu un drošu vietu ģimenei un draugiem. 

Mēs visi zinām, ka nospraust īsto mērķi ir ļoti svarīgi, lai saglabātu motivāciju darboties. Tāpēc Merilina, apvienojot mērķu nospraušanu ar pierādītajiem dabas sniegtajiem ieguvumiem, mūsuprāt, ir ceļā uz ko īpašu. Un mēs esam pateicīgi, ka viņa izvēlējās savā idejā dalīties ar mums!

Sekojiet līdzi un lasiet vēl citus iedvesmojošus Outdo Yourself stāstus arī nākammēnes!
 

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +