Padomi

 • Ikviens dienas laikā pieņem neskaitāmus lēmumus
  2017.09.20

  Būsim godīgi - mēs dzīvojam patiešām ērtā laikmetā, vai ne? Izvēļu apjoms, kas mums pieejams katru dienu, ir patiešām neticams. Pastaigājiet pa vietējo lielveikalu un vienkārši apskatiet iespēju klāstu, no kā izvēlēties.

 • Vasara ir galā un ir laiks atgriezties ierastajā ritmā
  2017.09.11

  Vasara ir saistīta ar brīvību, relaksāciju un izpriecām. Mēs visi šajā laikā ēdam un dzeram vairāk, nekā iespējams, vajadzētu, mēs mazāk guļam un atkāpjamies no ierastā dzīves ritma. Tas viss rada prieku. 

 • 2017.09.05

  Kas ir tas, kas kāzas padara vienlaicīgi gan par priecīgāko, gan arī uztraucošāko notikumu, ko piedzīvojam? Daudziem cilvēkiem viņu Lielās dienas plānošana un organizēšana šķiet kā pilnas slodzes darbs. Faktiski, tas pārņem visu dzīvi. 

 • Ikvienai problēmai ir risinājums!
  2017.08.28

  Vairāku gadu garumā ir veikti pētījumi, lai noskaidrotu stresa un labsajūtas līmeni mūsu dzīvē. Dalībnieki pastāvīgi saka, ka galvenais stresa iemesls viņu dzīvē ir nauda. Un, iespējams, jau varat uzminēt, ka ne jau no pārāk daudz naudas šis stress rodas. Kā otrs galvenais stresa avots mūsu dzīvē tiek norādīts darbs. 

 • Kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi, Ferratum Bank var palīdzēt
  2017.08.21

  Iztēlosimies situāciju: pirms dažām nedēļām jūs saņēmāt paziņojumu no darba biržas par darbu, kuru meklējāt pirms sešiem mēnešiem, un nu, lūk, jūsu sapņu darba devējs tikko ievietojis sludinājumu par jūsu sapņu darbu.

 • Svarīgi bērnus iemācīt laicīgi domāt par savām finansēm
  2017.08.14

  Nesen tika veiktas vairākas finanšu aptaujas, kuru rezultāti parādīja, ka aptuveni 50% vecāku izvairās pārrunāt ekonomiku vai finanses ar saviem bērniem, jo uzskata to par nesvarīgu vai pārāk sarežģītu. 

  Tomēr runāšanai ar bērniem par naudu nevajadzētu būt grūtai. 

  Ja tā ir, tad brīdī, kad saruna nonāk līdz naudas tēmai, jūs kā vecāki sāciet runāt. Zemāk sniegtas dažas noderīgas vadlīnijas, kā sākt runāt un uzturēt šo sarunu ar jūsu bērniem. 

 • Plāno savus naudas līdzekļus un tērē apdomīgi!
  2017.07.17

  Mūsdienās aktīvi tiek lietots termins „slēptās izmaksas”, taču tikai nedaudziem ir zināma tā patiesā nozīmē un veids, kā tā tās apzināt. Šīs izmaksas ir izdevumi, kurus Jūs aptverat pārāk vēlu – parasti mēneša beigās, analizējot savus naudas līdzekļus.
  Vairumā gadījumu, plānojot savu budžetu, Jums ir precīzi zināms, cik izmaksās iegādājamās lietas. Taču dažkārt laika vai koncentrēšanās trūkuma dēļ Jūs pieļaujat vienas un tās pašas kļūdas. Turpiniet lasīt, un Jūs uzzināsiet to, kā apdomīgāk rīkoties ar savu naudu!

   

 • Aviobiļešu iegādei pastāv ideālais laiks, kurā iegādāties lētākas biļetes!
  2017.07.10

  Pastāvīgi pieaugošo degvielas izmaksu un pasažieriem piemēroto papildu nodevu dēļ atrast lētu lidojumu var būt diezgan sarežģīti.
  Tā kā ar autotransportu nav iespējams nokļūt jebkurā Jums vēlamajā galamērķī, aviotransports dažkārt ir vienīgā iespēja, nerunājot pat par daudzkārt ātrāku nokļūšanu Jūsu galamērķī.
  Par laimi, ir vairāki veidi, kā atrast vislētākos lidojumus un izvairīties no papildu izmaksām. 

 • Ferratum Bank iesaka aizpildīt gada deklarāciju,lai saņemtu pārmaksātos nodokļus!
  2017.07.05

  Iedzīvotājiem vēlaizvien ir iespēja iesniegt gada ienākumu deklarācijas, lai saņemtu iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu par izglītības, ārstniecības un citiem attaisnotajiem izdevumiem.

  Fiziskās personas, kuras vēlas saņemt atpakaļ pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem un to nodokļa pārmaksu par 2016. gada ienākumu deklarāciju, var to izdarīt no 2017. gada 1. marta līdz pat 2020. gada 16. jūnijam. Kā arī visa 2017. gada laikā vēl var pieprasīt pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli arī par 2014. un 2015.gadu.

 • Kā izdzīvot neparedzētos gadījumos kopā ar Ferratum Bank!
  2017.07.04

  Ja mēs dzīvotu ideālā pasaulē, mums visiem būtu atlikti līdzekļi neparedzētiem gadījumiem, un mūs nebiedētu dažādas likstas, kas mūs var piemeklēt šajā ziņā. Diemžēl dzīvē viss nav tik rožaini. Taču ir veidi, kā sevi sagatavot neparedzētajam.

  Ja jūs neesat droši, kas īsti ir līdzekļi neparedzētiem gadījumiem, tad atbilde ir pavisam vienkārša — tā ir nauda "nebaltai dienai" un neplānotām situācijām, kuru jūs atliekat un kura veido rezerves spilvenu pēkšņām situācijām, kuras dzīve var jums piespēlēt.