Ja nepieciešams aizņemties papildus, Ferratum Bank Kredītlimitā vari to izdarīt neierobežotu skaitu reižu - līdz sasniedz savu limitu.

Ātro kredītu izsniedzēji piedāvā nelielas naudas summas aizņemties uz termiņu līdz 30 dienām. Maksimālās aizdevuma summas, aizņemoties pie konkrētā kredītdevēja pirmo reizi atšķiras - no nedaudz vairāk kā 100 eiro, līdz 350 eiro. Ferratum.lv izsniedz elastīgus aizdevumus, kur maksimālā aizdevuma summa var sasniegt 1200 eiro. Tas nav ātrais kredīts, bet gan kredītlīnija, kuru iespējams atmaksāt ilgākā termiņā, kā 30 dienas, veicot ikmēneša maksājumus – kā visparastākajam bankas aizdevumam. Protams var atmaksāt kredītu arī 30 dienu laikā, un šajā gadījumā, ja Kredītlimits tiek izmantots pirmo reizi, aizdevums ir bez komisijas maksas.

 


Kredītlimitā vari izņemt naudu tik daudz reižu, kamēr tiek sasniegts noteiktais limits.

Kredītlimitu (kur maksimums ir jau minētie 1200 eiro), piešķir katram, kurš vēlas aizņemties, individuāli, atkarībā no kredītvēstures un maksātspējas. Aizpildot pieteikumu ferratum.lv ar visu nepieciešamo informāciju, tiek noteikta maksimāli pieejamā aizdevuma summa, izvērtējot maksātspēju. Tas palīdz aizņemties saprātīgāk un atbildīgāk, jo aizņemoties summas, kuras pēcāk nav iespējams nomaksāt, tikai bojā kredītvēsturi. Tieši tāpēc ferratum.lv izvērtē klienta atmaksas iespējas un pēc visas esošās informācijas piešķir maksimālo pieejamo kredītlimita summu, kuru iespējams izņemt kā aizdevumu gan vienā reizē, gan atkārtoti. Piemēram – ja maksimālā kredītlimita summa ir 1000 eiro, pirmajā reizē aizņemamies 500 eiro, bet, turpinot ikmēneša maksājumus, vēl pēc kāda laika aizņemamies 300 eiro. Tas nozīmē, ka atmaksāsim tikai izņemtos 800 eiro, ne visu maksimālo tūkstoti, turpināsim ikmēneša maksājumus, bet kredītlimitā vēl būs pieejami 200 eiro, ja nepieciešams aizņemties arī tos.


Minimālais ikmēneša maksājums no 30 eiro

Reģistrējoties un izveidojot profilu Ferratum Bank lapā, tiks izvērtētas kopējās atmaksas iespējas (pēc ienākumiem, esošajiem kredītiem un tā tālāk), un piešķirta maksimālā kredītlimita summa, kas būs pieejama. Izveidojot profilu būs viegli kontrolēt un pārskatīt gan savus rēķinus, no kredītlimita izņemto summu, kā arī tajā atlikušo naudas summu. Tikpat vienkārši būs arī aizņemties pirmoreiz un darīt to atkārtoti, ja visa kredītlimita summa nav izņemta vienā reizē. Piešķirto kredītlimita summu var izņemt visu uzreiz, vai izmantot pa daļām. Tas nozīmē, ka izņemot daļu no kredītlimita summas, var aizņemties vēl, arī tad, ja pirmā izņemtā summa vēl nav atmaksāta pilnībā.

Ja kredītlimits tiek izmantot pirmoreiz, tad pirmās 30 dienas komisijas maksa jeb dienas procentu likme par pakalpojumu netiek piemērota. Kredītlimits ļauj vienkārši izņemt naudu atkārtoti līdz sasniegta noteiktā maksimālā aizdevuma summa. Galvenais ir savlaicīgi veikt ikmēneša minimālos maksājumus, kas ļaus turpināt izmantot kredītlimitu. Minimālie maksājumi tiek noteikti sākot no 30 eiro mēnesī. Protams, var atmaksāt arī vairāk vienā maksājumā un var atmaksāt arī visu aizdevuma summu uzreiz, ja tas iespējams. Tomēr kredītlimita izdevīgums ir tieši tajā, ka to var atmaksāt pakāpeniski, paralēli aizņemoties vēl, nemainot atmaksas datumu.

Komisijas maksa par aizdevumu jeb dienas procentu likme ir jāmaksā tikai par laiku, kad aizdevums tiek izmantots, lai gan pieejamā kredītlīnija var būt atvērta visu laiku. Komisijas maksa dienā ir mazāka par ceturtdaļprocentu un tā tiek aprēķināta tikai par izmantoto summu. No brīža, kad atmaksāta visa nauda, ko esam aizņēmušies, komisijas maksa vairs netiek aprēķināta, bet kredītlimits joprojām ir pieejams un var to izmantot atkārtoti.


Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.