Janis Baumanis Francija

Svētdien notikušajā Francijas rallijkrosa posmā pusfinālu sasniedza STARD komandas braucējs, latvietis, Jānis Baumanis, kurš startē prestižākajā “SuperCar” klasē, sasniedzot devīto pozīciju šajā posmā.

 

Jānis Baumanis sacīkstēs Francijas posmā (Avots: Jānis Baumanis Facebook profils)

 

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis pēc kopumā aizvadītajiem astoņiem posmiem ar 160 punktiem ir norvēģis Andreas Bakerūds, no kura par diviem punktiem atpaliek Kevins Hansens. Trešo vietu kopvērtējumā ar 158 punktiem ieņem Timijs Hansens, bet cetrutajā vietā ar 135 punktiem šobrīd Niklas Gronholms, savukārt, Ferratum atbalstītais latvietis Jānis Baumanis ar ar izcīnītajiem 120 punktiem ieņem piekto vietu. Otrs STARD komandas pilots ir Jani Paasonen pēc pieciem aizvadītajiem posmiem ar iegūtajiem 9 punktiem ieņem 17. vietu.

Jānis Baumanis sacīkstēs Francijas posmā (Avots: Jānis Baumanis Facebook profils)

 

Nākamais FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posms norisināsies 14. septembrī, Latvijā, Biķernieku trasē..

Pasaules čempionātā šogad ir aizvadīt jau astoņi posmi. Kopumā 2019. gadā ir ieplānoti desmit posmi, no kuriem devītais septembrī notiks Biķernieku trasē.

Iepriekš jau ziņojām, ka Ferratum kopā ar STARD komandu šajā gadā ir uzsākuši sadarbību. Kā rezultātā šīs komandas zelta sponsors 2019. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā ir Ferratum.

STARD codeRX autobraucēju komanda 2019. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā ir Jānis Baumanis, Jani Pāsonens, Jere Kalliokoski un Pols Vetle Tri. Šosezon ar Ferratum auto brauc latvietis Jānis Baumanis un  soms Jani Pāsonens.