Ferratum Bank Kredītlīnija ir līdzīga kredītkartei, kad tev tiek noteikts maksimālais limits, kuru var izņemt

 Debetkarte un kredītkarte - debetkartē vispirms iemaksājam un varam tērēt tikai tik daudz, cik esam iemaksājuši, savukārt kredītkartē vispirms tērējam, pēc tam maksājam. Bet, lai neiztērētu pārāk daudz, kredītkartei ir maksimālais limits – summa, par kuru vairāk tērēt nav iespējams. Un tad ir kredītkartes rēķini – kad pakāpeniski atmaksājam to naudas summu, ko iepriekš esam iztērējuši. Vienkārši.


Kredītkartei ir maksimālais limits – summa, par kuru vairāk tērēt nav iespējams. Tieši tāpat strādā Ferratum Bank kredītlīnija.

Tieši tāpat strādā Ferratum Bank kredītlīnija. Izveidots profils, noteikta maksimālā pieejamā summa, ko varam izņemt, un ikmēneša maksājumi pēc tam. Varam neizņemt visu pieejamo summu uzreiz, izņemt to pa daļām tad, kad nepieciešams, vienlaikus turpinot ikmēneša maksājumus. Minimālais ikmēneša maksājums – 30 eiro. Ērti, vienkārši un parocīgi brīžos, kad papildus naudas summas patiešām nepieciešamas.


Ferratum Bank kredītlīnija

Jauniem klientiem, kas pirmo reizi pieteikušies aizdevumam, pieejama maksimālā kredītlimita summa līdz 1000 eiro. Pieejamo kredītlimita summu nosaka pēc katra indivīda maksātspējas, jau esošajiem kredītmaksājumiem un kredītvēstures, rūpējoties par to, lai klientam pašam pēcāk būtu vieglāk un ērtāk veikt kredītmaksājumus, nepārsniedzot savas finansiālās iespējas.

Kredītlīnijā izņemto summu, tāpat kā darot ar kredītkarti, var atmaksāt visu uzreiz. 30 dienu laikā varam nomaksāt visu aizņēmuma summu, paturot atvērtu savu kredītlīniju situācijām, kad varētu būt nepieciešamība aizņemties vēlreiz. Iespējams arī veikt ikmēneša maksājumus, atmaksājot izņemto summu pakāpeniski. Lai gan noteikts minimālais maksājums 30 eiro apmērā, tas nenozīmē, ka nevar veikt lielākus maksājumus. Veicot lielākus ikmēneša maksājumus ātrāk tiek atmaksāta izņemtā summa un samazināta komisijas maksa par aizdevumu.

Atmaksājot vairāk nekā minimālo ikmēneša summu pirms rēķinā norādītā datuma, pārskaitītā nauda netiek ieskaitīta kā rēķina apmaksa (vai daļa no rēķina apmaksas), bet tiek novirzīta izsniegtās kapitāla pamatsummas dzēšanai. Rēķina apmaksa ir jāveic norādītajā termiņā, un jāpārskaita pilna tajā norādītā summa. Tas nozīmē, ka apmaksu vislabāk veikt tikai tad, kad saņemts rēķins, arī tad, ja ir vēlme veikt lielāku maksājumu, kā rēķinā norādītā summa. Citādi jāveic divi maksājumi – vispirms papildus summa, ar ko dzēst daļu no pamatsummas un tad, noteiktajā datumā, ikmēneša maksājums.

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€ Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.